МАЙчета 2009! - 6

  • 30 930
  • 737
# 225
Браво, да са живи и здрави, ама... това да не е за априлската тема?  Grinning
Виж целия пост
# 226
Хъни, позабрави ни мила  Hug
Честито на мамата, но тя не е ли от тазгодишните Априлки  newsm78

Хайде момичета стиснете по едни палци, че етърва ми май са я приели за секцио  Heart Eyes
Виж целия пост
# 227
Стис  fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed
Виж целия пост
# 228
Тя е в априлската тема, но до колкото си спомям е и бившо МАЙ-че като мен. 2009 Майчета 2011 априлчета. Аз все още съм 2 в 1. Всичко е ОК не ми остава много време за писане по цял ден с Алекса и общо взето тя мирна и 5 минути не стои на едно място.
Виж целия пост
# 229
Хайде стига стискайте, от днес следобед съм горда леля на малката принцеса Даная  Heart Eyes
Виж целия пост
# 230
Честито Мадленка, ще сте една готина мадамска тайфа  Simple Smile Да ви е жива и здрава  Heart Eyes

Сърдечни поздрави и на Роси и Таня за рожденните дни, бъдете здрави и усмихнати   bouquet

Щях да пиша за играчките и да ви покажа каквовзехме на Сами за РД, но после, че ме викат  Laughing
Виж целия пост
# 231
Oo, какво по-хубаво от новини за бебета:)
Мадленка, да ви е жива и здрава малката Даная:) Весело детство й желая:)
 HoNeY_ChIlD, виждам че и ти си съвсем на финалната права-Успех,мила Hug
Да е честито бебенцето и на мама Kuester   bouquet(аз нещо не си я спомням Embarassed)
Виж целия пост
# 232
Мадленка ,честита племенница,мн да е здрава малката Даная,да постига всичко във живота със лекота,мн радост да носи на всички Hug

Честито и на Kuester,мн здраве и късмет на бебчето.

HoNey ......  fingerscrossed
Виж целия пост
# 233
Mи то, да ти кажа, аз погледнах, че са я писали "първа бременност" в априлския списък... Wink
Мадленка, честито ви бебче и на вас, да е здрава, щастлива и красива!!!
Днес от нас само ревове се чуват, ама спирам дотук, че не ми се оплаква.
Виж целия пост
# 234
Да взема и аз да се разпиша.
Честити рожденни дни на празнуващите,да сте живи и здрави и много обичани!   bouquet
Честито и на Мадленка!  baby_neutral
Ние сме добре.Жожи ходи на ясла,аз на работа.Нещо съм се настроила много празнично.Откакто времето се пооправи ми е едно......топло и уютно.....чак да не повярва човек  Mr. Green
Чакам почивните дни да се поразходя на въздух,макар и софийски!Ще ми се да излезнем и извън София,ама......няма да е сега.
Това от мен,лека вечер на всички!
Виж целия пост
# 235
Мадленка, честита госпоица да ви е жива и здрава и с късмет родена за радост на цялата рода!

Беше ми драго да се видим в събота, продължих и в неделя та се надявам дълго да съм в това настроение. Радвам се, че видях Мигла която не бях виждала от бременелския период.

Харесала съм играчките на http://www.quercetti.com/ita/index.php
Виж целия пост
# 236
Добро утро!
Смешко, липсва ми твоето кафе  smile3507
Мадленка, честита малка племенничка! Да е много здрава и щастлива Даная!   bouquet
Да се похваля - от днес вече съм в платен годишен отпуск и живот и здраве, на 12.05. (датата на термина ми преди 2 г.  Crazy) ще съм на работа. Бела тръгва на ясли евентуално на 18.04., ако всичко е наред с изследванията. Милото, голям рев му дръпна вчера, когато й взеха проба за глисти  Confused

Катилиас, аз контролирам и играчките, и храната на Бела. Всякакви неподходящи според мен играчки избягвам или поне дълго обяснявам защо не давам. Вчера за пореден път ми се наложи да обяснявам защо не давам бонбони и снаксове на съседка, която много напираше да захрани и моята дъщеря заедно със сина си с подобни боклуци. На обяснението ми защо не давам, тя пък се аргументира, че ако сега не дава, като порасне синът й, само такова ще търси  Sick
Хубав ден, момичета!  Heart Eyes
Виж целия пост
# 237
 На обяснението ми защо не давам, тя пък се аргументира, че ако сега не дава, като порасне синът й, само такова ще търси  Sick
Хубав ден, момичета!  Heart Eyes

Поради такива интелигентни изказвания,вече и не обяснявам .
Виж целия пост
# 238
Здравейте момичета .
Първо се извинявам за събота , но по закона на Мърфи излизаше моя мъж , кумеца ни от Варна дойде в събота на някакъв семинар и вечерта го отдадоха на мъжко излизане и аз останах на сухо. Нищо де развам се ,че сте си изкарали страхотно.
Мадленка - честито и от мен - нека расте умна , щастлина и много обичана.
Честито и на бебчето на мама Kuester , нека има прекрасно детство.
Честити празници на патерица и на Таня и Лили.
Лили нещо е решилада ме прави на маймуна .Нощно време е решила да не спи , а да се върти и да рита и да пъшка и мрънка.Така сме вече  3 нощи.Смешко сега разбирам какво ти е , аз за 3 нощи съм парцал а ти милата , а си и бременна и имаш нужда от сън. Как сте я пиши .За храната -избягваме разни такива зрънчовци попринцип . И въобще не ме интересува какво ще си кажат другите майки.
За играчките - следя я постоянно да не се нарани и не и давам остри и миниатюрни.

Виж целия пост
# 239
Ванче,ще се реванширам с едно следобедно кафенце!Заповядайте!

Танче,дано бързо й мине на Лиленцето този период,че то и за децата си е мъка това неспане.
Мадленка,и тук да Ви е жива и здрава племенницата!
Ние в общи линии сме добре.Тази нощ на Ицко му беше запушен носът и беше голям зор.Нещата май отново ми намирисват на задна хрема,но дано се заблуждавам! Praynig
Иначе аз нещо в последно време не се чувствам много добре,ама ще ми мине.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия