
И вместо с торта ще черпя със слънце, че този дъжд ме докарва до криза

Честит празник на днешните ни рожденици. Да сте живи и здрави, весело детство с много игри и послушни родители






А иначе и мен много ме дразни времето
Това са последните две седмици преди да започне Зарко ясла и вместо да сме по цял ден навън , си седим затворени у дома
А и като съм вкъщи мисля само как да хапна нещо и така хич не ми върви диетата 









Ние с него нямаме брак и от яслата поискаха моята кръвчица
Поне обеща да ми държи ръчичката
И пак заради пустия мой страх , на него се пада честта да заведе Зарко да му вземат кръв - от това вече няма измъкване
За друг път ще заимствам от теб
за всички от нас макар и да ни позабравихте понеже не сме от редовните.
Да ви е жива и здрава малката принцеска !
Чакам да докара агънцето се почва цапането.За капак цикъла ми дойде
ама хапчето и това е.....Весело изкарване от мен.
:kfhf Много да слушка малката Тина
Много здраве и щастливо детство-за мама

Препоръчани теми