SUPERNATURAL – ‘Demons are just ghosts with an ego’

  • 27 814
  • 735
# 285
Айде бе,виртуозките ще свирим ли   Mr. Green
Виж целия пост
# 286
аз мога само с уста да свиркам

става ли ???
Виж целия пост
# 287
Уй  smile3555 направо да ти се прииска да си на мястото на шишето  Blush

Виж целия пост
# 288
. - нещо ми се дублираха постовете?  newsm78
Виж целия пост
# 289
Мила Розе, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН! Tada hbdtu Да си ни жива и здрава и винаги да имаш вдъхновение в живота, за да твориш винаги такива, прекрасни стихове и разкази  Hug Наздраве за теб!


и една песничка/филмче за теб:


 


Maме, момичета, аз не се тревожа за Каси, ей така съм... pletka, защото имам кой да надзирава и Кас и Мишата...


Краули много мило ми стана о тдумите ти, благодаря   Hug  bouquet Вярно, че си имам две ангелчета, само дето малкото ангелче, много често става много диво дяволче   Twisted Evil

Виж целия пост
# 290
Бела, Маме,
Късно, чада мои Mr. Green : http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=506395.msg15685040#msg15685040

Ей ме на:
Виж целия пост
# 291

Аз зададох началните акорди Искаше ми се да е нещо на "Металика" , да започнем нежно, а да завършим с бързи, силови и енергични отсечени рифове, но добре се получи и в поп-вариант.
Виж целия пост
# 292
Едно дълго соло от мен Grinning...а след това може и малко китари да включим

Бела, кой е на аватара и в подписа ти? Simple Smile
Виж целия пост
# 293
И аз след солото  Wink
Виж целия пост
# 294
Каква ще сме филхармония, ако не праснем (опс  Rolling Eyes), нещо класическо.
Леле, какво надсвирване ще си спретнем, от тлаката в Алтъново ще ни завидят.  Mr. Green
Виж целия пост
# 295
Каква ще сме филхармония, ако не праснем (опс  Rolling Eyes), нещо класическо.

... и след увертюрата преминаваме плавано към увеличаване на напрежението..
Виж целия пост
# 296

След преживяното напрежение малко отпускане  Laughing Laughing

И после пак напрежение,някой да даде тон  Grinning

Edit:Нещо ги хвана липсата диригентката,струнно лъковата,струнната и свиркащата  Mr. Green
Виж целия пост
# 297
И после пак напрежение,някой да даде тон  Grinning

Давам Grinning Мислех си за друг тип, но и това върши работа Wink
Виж целия пост
# 298
Майче не се притеснявай, аз наблюдавам от едно прозорче нещата Grinning тука съм си...

Филхармонията, гледате палката фнимателно гледам...
Сега малко по-лежерно до достигане на епичния край
Виж целия пост
# 299
Изи вече бях почнала да се чудя дали не го забравихте това изпълнение  Heart Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия