SUPERNATURAL – ‘Demons are just ghosts with an ego’

  • 27 815
  • 735
# 330
Мирка, да ти е живо и здраво момиченцето!  Hug Hug

Виж целия пост
# 331
bichito всъщност е първата ни танцьорка, защото я имаше документирана в народна носия, с Тренера, след потропване на хорца и едно завършващо "Ииии-Ха!" Grinning Wink

Може така да изтанцувам това Grinning

Мирка, честит имен ден на твоята Габи Hug  bouquet Да ти е жива и здрава! Grinning
Виж целия пост
# 332
Белс, ти имаш тренировка и на други танцъорки, не я кътяй, покажи я  Mr. Green

Маме, още са ми пред очите Талибана и суровият Боец  Grinning

Мирка, да ти е живо и здраво малко Габче. Честит Благовец на всички  Hug
Виж целия пост
# 333
Белс, ти имаш тренировка и на други танцъорки, не я кътяй, покажи я  Mr. Green

ами понеже си говорихме, че братята освобождавали Робините и някой каза, че сме три вериги робини и аз пуснах първата верига нагледно



И Люската (lili0909) се изцепи, че тук се упражняваме на лоста на Самито....
като под това според мен много еднозначно словосъчетание, тя имала предвид "лоста, на който Сам тренира в началото на трета серия от шести сезон"... е, ходи се сети...

аз друго си помислих, естествено....

хайде строй се, преброй се и всички да се упражняват на лоста!!!!
нека физзарядката започне сега!!!!
Виж целия пост
# 334
Mupka,
Да ви е жива и здрава дъщеричката Hug .

Подготвям анкетата от тук Joy :
Виж целия пост
# 335
Не може без екзотични танцьорки, нали? Flutter Особено като се имат предвид топлите чувства на Тренера към този жанр от танцовото изкуство Laughing
Виж целия пост
# 336
Момичета, както гласи приказката "Да поседнем преди тръгване"  Mr. Green, предлагам преди да започнат танците малко релакс:

по едно следобедно кафе и нещо за отпускане


Които са прекалено нетърпеливи нека започнат загрявката


И едни участници във вчерашния концерт, които още продължават да свирят
 
Виж целия пост
# 337
Анкетата е готова: един потребител може да даде само един глас, без възможност да го коригира, срок 10 дни (или до края на темата – не знам дали анкетите остават активни след заключването на темите след 50-та страница), резултатите ще се виждат само след приключването й.
Прегледайте опциите и ми кажете пропускам ли някоя. Надявам се да може да се коригира.
Виж целия пост
# 338
Импалка, много интересно си я направила анкетата, като гласувах (и скромно се самоопределих като градинарка-ултрас Mr. Green), ми излязоха след това само позициите, но не и процентите срещу тях Thinking
Виж целия пост
# 339
Импалка, супер си е анкетката, така ще ни държи в напрежение до края Grinning
Гласувах се като ненаситница Mr. Green

Розичка, катериците са трепач  Joy hahaha
Виж целия пост
# 340
Фейче,

[...] резултатите ще се виждат само след приключването й [...]

Дано да е заради това. Направих я така, след като видях какво беше с анкетата на Мамето в другата тема Crazy Crazy Crazy .
Виж целия пост
# 341
Аааа, да, явно не съм прочела, че е след приключването, аз помислих, че след гласуването. И кво сега, няма да знаем междинните резултати, супер Mr. Green Joy
Виж целия пост
# 342
каква беше разликата между ненаситница и ултраненаситница....

колебая се
Виж целия пост
# 343
В степента на липса на задръжки, т.е. един по един Flutter или и двамата едновременно Whistling .
Виж тук: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=568336.msg18046049#msg18046049
Виж целия пост
# 344
Мараканка  Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия