SUPERNATURAL – ‘Demons are just ghosts with an ego’

  • 27 815
  • 735
# 375
 hahaha hahaha Стой мирно!Ако сте послушни звъня на тези!  Sunglasses
Виж целия пост
# 376
О, по-послушна Импала от мен едва ли има Innocent . Само че стоенето буквално ли го имаш предвид newsm78 ?

spam2
http://www.youtube.com/watch?v=zAoDzIsx03E Joy 
Виж целия пост
# 377
Щом ще слушкаш пращам ги ,даже като чуха,стигнаха за секунди  Simple Smile И да съм го мислела буквално  Laughing ,с тези двамата едва ли ще го изпълниш  Crazy

Риколаааа  Joy
Виж целия пост
# 378
Е, ще се посъпротивлявам все пак Outta Joint , 3-4 секунди най-много Joy .

Маме, Hug
Връщам ти жеста – цък. Доста са навлечени, но така ще ви е по-интересно.
Виж целия пост
# 379

Джаред на тази снимка все едно ще пее. Така е хванал микрофона Simple Smile
Виж целия пост
# 380
Мерси Импалка  Hug Облечени,необлечени ще ги оправя аз Blush


Джаред на тази снимка все едно ще пее. Така е хванал микрофона Simple Smile

Може даже,да ми потанцува ако иска... Mr. Green
Виж целия пост
# 381
Може даже,да ми потанцува ако иска... Mr. Green

Веднага  Wink

Пък този танц всички май можем да го танцуваме Joy

Mомчето от подписа ти прави страхотни песни в последно време Simple Smile
Виж целия пост
# 382
Изи Мерси  Hug

Аз може и първия да се пробвам да изиграя  Mr. Green

Момче,момче,вече на 38  Simple Smile Него и за Сам и Дийн не го сменям  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 383
Естествено, никой не може отникъде да гласува два пъти, това си беше проба шега. Нямам предвид нито двоен профил, нито пък знам как е. Напоследък явно се шегувам доста неуместно и несмешно. Нали имаше някакви анкети, където можеш да цъкаш до лудост за любимеца си, та това визирах. Сори, не съм у форма...
Виж целия пост
# 384
Инче  Hug ние не сме искали да те обидим,просто не разбрахме  Simple Smile
Виж целия пост
# 385
Дарлинг, аз не съм обидена, а се чудя на себе си Rolling Eyes...
Виж целия пост
# 386
И за твоята именичка, Бичи. Да ти е жива и здрава, малката сладурка    Hug    

 Ей тия катерици ми взеха акъла, Розе   Joy   Откакто ги видях и се хиля на прибежки. Явно не съм наред . Инче, и аз се чудя на себе си  Joy

Преди ултраските може да са били 4, но сега са повече. Поне аз добавям една бройка. Моето развитие стигна категорията градинарка ултра и съм си твърде добре  Grinning  И дааа, Импала има джелязна памет, пак го доказа  Grinning
Виж целия пост
# 387

Джаред на тази снимка все едно ще пее. Така е хванал микрофона Simple Smile

ама как се гледат двамата... Джаред особено какъв поглед вади... наточен

а Дженсън един така по-нежничък

но не говоря за слаш

напротив така гледат, защото аз стоя между тях, просто някой ме е изтрил от снимката... всъщност мен ме гледат така  Blush



Импала, моля те, сега ще сънувам кошмари... надявах се да е видео със Сам и Дийн и останах неприятно изненадана
Виж целия пост
# 388
Ааааааааааа Убифтимааааааааа .... Риколааааааааа
Маме, ако ще пращаш тия агенти ... отивам да си направя няколко профила, а после ще съм мнооооого послушна  4470

Лили благодаря за пожеланията  Hug
Виж целия пост
# 389
 Joy Joy Joy  И аз съм туш след Риколата   Чак не можах да разбера за какво се използУва  Mr. Green  Сетих се за една наша реклама на Зрънчо - ммммммм с масло, иииииииииии с каашкааваааал   Joy  Та какво представлява туй чудо, дет се яде  по хавлии  Joy 
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия