Страхотна диета, страхотни тела /режим на доц. Байкова/-28

  • 59 369
  • 727
# 660
Здравейте! Преди може би 10-тина и повече години редовно ходех при доц. Байкова. Тогава бях изключително доволна. Сега си имах малко проблеми и качих няколко килца. Искам да започна със зелевата супа, но не си намирам от преди толкова години нейните рецепти/диетки) аз така ги наричам. Ако някой от вас може да ми я посочи. Признавам не съм чела назад  Embarassed

Първи ден знам, че е плод, супа, плод, супа, плод
Втори ден: зеленчук, супа, зеленчук, супа, зеленчук
Трети: плод, супа, зеленчук, плод, супа
И нататък вече не помня, кога беше рибата, май последния ден беше ориз. newsm78
Бихте ли ми помогнали?
Виж целия пост
# 661
Има отделна тема за зелевата супа, там всичко е описано подробно.
Виж целия пост
# 662
Ина май говори за друга диета - съставена от проф. Байкова, която включва зелева супа, а не за разпространената Диета със зелева супа. Ако съм разбрала правилно, и на мен ще ми е интересно, ако някой може да предложи варианта, описан от ina.gg . Клер, браво за резултата!
Виж целия пост
# 663
И Байкова предлага  супата...Ходих при нея преди около 10год.и ми даде точно този режим със зелевата супа за 1 седмица
Виж целия пост
# 664
Ясно, аз помислих, че е нещо по-различно Simple Smile
Виж целия пост
# 665
Тонинце  bouquet изключително благодаря за линка, че се лутах, лутах))) Тази е супичката и диетката. Само че, аз слагам зеле, броколи, карфиол, лук, чесън, магданоз, може целина и други подобни. Кубче бульон и задължително лъжица зехтин накрая. И вместо с телешко Байкова преди (тъй като преди години не ядях) ми каза и аз я правех с риба. А за четвъртия ден, вместо с банан с картофи)
Виж целия пост
# 666
Здравейте! Чета, че постигате успехи с този режим. От вчера почнах и аз. Имам 5-6 кг за сваляне, цяла година въртях ( но нестриктно) 90-дневната, качвах, свалях...и ето ме пак в изходна позиция. Един въпрос: в протеинов ден може ли да се смесват протеините, или е по-добре един вид. Същият въпрос за въглехидратните дни. Благодаря предварително! smile3525 smile3525 newsm51
Виж целия пост
# 667
Доколкото съм спазвала преди години, освен доц. Байкова ако не си е изневерила, никога не ми е смесвала протеините. Ако ядеш пилешко на обяд, такова трябва да е и на вечеря. Без кислео мляко, сирене, кашкаваш и т.н. За деня 1 вид зеленчук до 1 кг., за деня 1 вид плод - пак до 1 кг. Разбира се, това е препоръчително, за по-добри резултати  Peace
Виж целия пост
# 668
Тайничко се надявах на друг отговор Wink Rolling Eyes В такъв случай избирам пилешко за днес. Благодаря, Ина!
Виж целия пост
# 669
ina.gg , моля не обърквай темата, тя е за друга диета, не за зелевата супа.

kakakiki  , ако питаш за страхотната диета - тя е задължително на моно-принцип. Белтъкът, въглехидратът, плодът и зеленчукът са едни и същи за деня. В белтъчен ден в първата диета са възможни месо, яйца, всякакви млечни, риба. Във втората и третата диета видът и количеството са изрично уточнени.
Виж целия пост
# 670
Клер отдавна разбрах, че темата не е за зелевата супа. Но ти благодаря за вниманието  Peace
Виж целия пост
# 671
Благодаря, Клер! Не мога да се ориентирам във форума все още. Не видях, че на първа страница е изрично упоменато, че е на принципа на монодиетите.  Simple Smile
Виж целия пост
# 672
и аз тук  261uu
Вече 5ти ден съм на диетата, кантара не мърда, а гладът е безмилостно жесток. При мен отслабването ще е трудно, защото имам и хормонални проблеми. Но това вече половин година ми беше оправдание и вече беше крайно време да се взема в ръце.

 С повечко воля се справям, единствено ми е доста трудно да спазвам часовете за хранене, да не кажа, че въобще не ги спазвам. Иначе единственото ми прегрешение тези дни беше чаша цитронада с газирана вода, но без захар

Ще ви следя какво хапвате, че нещо въображението ми не е много богато по отношение на менютата.
Виж целия пост
# 673
Отново се включвам в темата Simple Smile Преди около година свалих с диетата, но така и не изкарах трите етапа. Стигнах само до втори. Режима на хранене обаче излезе извън контрол след Коледа и така до вчера. При мен положението е такова, че с напрежение и нерви започвам да ям и така натрупах килца. Сега съм решила отново да спазвам режима. Днес ми е първи ден и си хрупкам краставичка с кисело млекце. Пожелавам на всички и на себе си успех и силна воля Simple Smile
Виж целия пост
# 674
Аз се държа все още, малко съм се "вкиснала" защото втора седмица немърдам, но....ще изгрее слънце и на моята улица !
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия