CND shellac - дълготраен естествен маникюр вместо гел върху ноктите 2

  • 128 030
  • 744
# 720
Ако имаш чист ацетон, с него, ако не, с лакочистител с ацетон, на памуче, слагаш на нокътя и увиваш с фолио. Стоиш около 10 мин, отваряш и проверяваш, ако е достатъчно, лака сам се отлюспва.
Виж целия пост
# 721
  bouquetутре рано рано ми каза да отида момичето да го свали, дано само да е там , че е извън работно време и малко ми е притеснено.
Виж целия пост
# 722
Здравейте дами както винаги имам нужда от  помощ  кой цвят от палитратаа на shellac
се доближава най-много то  този




искам нещо  newsm78 малинено  Thinking

 Peace
Виж целия пост
# 723
Мисля, че ще се получи само с комбинация и се сещам за един вариант, но не мога да цитирам в момента имената - дано докато намеря време да ги видя в салона и да ти пиша не изгубиш търпение... Laughing!
Виж целия пост
# 724
Хайде сега- дрън, дрън...
който , каквото му е писано...
Аз като съм била 3г постоянно с акрил? И ноктите ми са си супер, е сега свалих акрила и съм само с шилакa - и акрила и шилака сама си го подържах. Много спекулации имаше и повремето когато акрила и гела навлезе в БГ, какво ли не беше за акрила (пожълтявали, позеленявали, а миризмата може да ти увреди клетките на мозъка)  Laughing

говорих с мойта маникюристка относно моя проблем, и тя ми каза, че при повечето й клиентки, които са били дълго време с ши, без почивка /като мен/ се получава такова изсушаване на самата плочка, в последствие и нацепване, понеже не "диша" самият нокът. И определено има логика, особено пък ако самите нокти са по-слабички, така че ти можеш само да се радваш, че твоите са по-издържливи......но като всяко нещо с което се прекалява, после се получава обратния ефект, а не "който  каквото му е писано" Joy
Виж целия пост
# 725
Здравейте дами както винаги имам нужда от  помощ  кой цвят от палитратаа на shellac
се доближава най-много то  този




искам нещо  newsm78 малинено  Thinking

 Peace
Ако още те интересува - първи пласт от Холивуд и отгоре един пласт Неглиже.Естествено всеки пласт първо се пече.Става много приятна комбинация!Но не е точно пастелен, защото Неглиже има лек, много лек седефен отблясък!

http://www.foto.bg/data/7043/medium/00399.JPG
http://www.foto.bg/data/7043/medium/00682.JPG
http://www.foto.bg/data/7043/medium/001100.JPG
http://www.foto.bg/data/7043/medium/00574.JPG
http://www.foto.bg/data/7043/medium/004_2_1.JPG

Наистина Шилак изсушава плочките на някои жени и това не съм забелязала да има връзка със здравината на ноктите, но при всички упорити дами, които ползват Солар оил има ефект от мазането с него и плочката се хидратира и намазнява.Също не смятам, че с Шилак плочката се запечатва и не диша - имам клиентки с изсушени нокти, ползващи обикновен лак.Изсушаването е от съдържанието на лака независимо какъв.
Виж целия пост
# 726
Боби-поздравления за прекрасните декорации  bouquet
Виж целия пост
# 727
Моят нов тематичен Ши лак. Simple Smile http://m1st3r.snimka.bg/other/laka-na-mama-d-d-d.669378
Виж целия пост
# 728
Аз също съм от почитателите на Shellac-a и съм на път да се сдобия с всичко, за да се правя сама в къщи. Имам обаче въпроси, които се надявам вие да ми изясните

1. http://prettyzone.net/instrumenti-i-el-uredi/335--36w-.html  ето тази лампа ще ми свърши ли работа и лесно ли се намират резервни лампи за нея. Цената малко ме подвежда за 36W UV лампа. И ако не е LED проблем ли е за Shellac- a.

2. Имате ли решение вече за запечатване с топ на  Snellac и лакиране с друг лак. Tъй като при сегашното ми сменяне на She- то, си харесах цвят на Orly маникюристката ми ппредложи следния вариант: снова, някакъв светъл цвят на Shellaac- един слой, топ. След което хубаво изтри лепкавия слой, лакираме с Orly-то един слой, но пък е добре покривен цвят, изчака да засъхне и запечата пак с топа. Вече седмица съм така, за сега нямам проблеми, седи си, но ми изглежда наслоен и това не ми харесва. За това питам за друг вариант. Или някакъв UV топ, който да запазва такъв хубав блясък поне 10 дни. Когато ми е в къщи ще ми е по- лесно да го сменям по- често.
Виж целия пост
# 729
Здравейте дами    bouquet
Понеже виждам , че сте компетентни по телата...та реших да ви попитам нещо. Ще се радвам, ако ми пишете Simple Smile
ноктите са ми къси и меки и доста често се чупят. Удачно ли е да си слагам шилак, в смисъл, че ноктите сигурно пак ще ми се счупят на 2 ден и само ще се ядосам, че съм си дала парите..
Виж целия пост
# 730
Изобщо не се притеснявай и слагай:) Моите нокти бяха кошмарни..цепеха се, чупеха се..никога не съм имала маникюр. От 15 март досега не съм чупила нокът ...

Здравейте дами    bouquet
Понеже виждам , че сте компетентни по телата...та реших да ви попитам нещо. Ще се радвам, ако ми пишете Simple Smile
ноктите са ми къси и меки и доста често се чупят. Удачно ли е да си слагам шилак, в смисъл, че ноктите сигурно пак ще ми се счупят на 2 ден и само ще се ядосам, че съм си дала парите..
Виж целия пост
# 731
Аз от половин година съм на Ши. И съм доволна. Пази ми от агресивни дезинфектанти, които причиняваха ад на моите нокти.  Peace
Виж целия пост
# 732
  Аз вече се сдобих с лампа- http://nails.bg/?t=%D0%95%D0%BB%D0%B5%D0%BA%D1%82%D1%80%D0%B8%D1 … D0%BC%D0%BF%D0%B8  розовичка  Grinning ,че и 2 резервни лампи си взех.
  Сега остана да се сдобия с лакове ( ще ги поръчам в салона, където братовчедка ми е маникюристка), но ме интересуваше как става поръчката от Интеркозметика- по телефона ли, защото както знаем те там все нещо нямат и се чудя дали ще имат това, което искам аз. На първо време ще си взема Тropix и Hollywood. Има ли различни разфасовки на базата и топа- искам нааай- голяяямата  Laughing
 
  Другото което ме интересува е Гелиша- от къде мога да поръчам. http://prettyzone.net/55-gel-lack-gelish  от тук дали са оригинални и нещо много ми идват базата и топа- 89лв.  Shocked
Гел-лак Gelish , Гел лак Harmoni GELISH и тези дадени на долу различни ли са и 40лв. ли струва Гелиша- че аз по- добре само CND Shellac да си купя и да правя различни комбинации за разнообразяване на гамата.

  И нещо извън темата за Shellac- http://prodavalnik.com/top-lak-i-baza-i3922263  тези UV топ и база стават ли за лакиране и запечатване на обикновен лак, защото много ми се иска да си ползвам 50-те лака, които имам страхотни цветове. Или да ми препоръчате за тази цел някоя марка  newsm78
Виж целия пост
# 733
Шилака е още по-скъп от Гелиша, защото като количество е наполовина.
В България можеш да си купиш само от Интеркозметика и да - можеш да си поръчаш и по телефона, но трябва да имаш регистрация на салон - от Ибей е по-добре да си взимаш, или от братовчедка ти.
Всички Гелиши, за които питаш са едно и също.
Виж целия пост
# 734
http://www.ebay.co.uk/sch/i.html?_nkw=cnd+shellac+&_sacat=0& … 286.c0.m270.l1313

  35лв. на лак  newsm78 , в БГ не са ли по 32-4лв. Или аз не гледам правилните оферти
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия