"Системата минус 60" - тема №22

  • 47 575
  • 736
# 180

з: ябълка и малко тиквени семки (едвам се насилих и това да изям и то след 11)
о: шопска салата без маслинката
в: сухари там, със сирене

Днес след 4-тия ден съм минус два килограма и малкоMr. Green


Лебед , ти почти нищо не ядеш ... браво на теб, не чувстваш ли глад?  Simple Smile Да можех и аз така ... Confused Имам страшен апетит, така е обикновено няколко дни преди МЦ (понякога и 10) . Ето например днес:

Закуска:Кафе със сметана, 1 мини франзела с течен шоколад и 3 бисквитки;
Обяд:4 мини лозови сърмички с ориз, 2 кебапчета на скара и салата зеле, морков, черв. цвекло, само със сол, кафе с мляко
Вечеря:3 мандаринки
Както се вижда, продължавам да слушам тялото си Grinning
Виж целия пост
# 181
Лебед нищо не яде, а Росита ти сваляш ли с това всичкото ядене  newsm78

Момичета стремете се порциите да стават малки, храненето здравословно и шоколад и тем подобни да не са всеки ден  Peace
Виж целия пост
# 182
Лебед нищо не яде, а Росита ти сваляш ли с това всичкото ядене  newsm78

Момичета стремете се порциите да стават малки, храненето здравословно и шоколад и тем подобни да не са всеки ден  Peace

Да, свалям по 1 кг.  - 1,5 кг. на седмица. Но пак казвам, че това всичкото ядене е от 3-4 дни и нито един ден до сега нямам плюс.

Ставам в 6:30 всяка сутрин, правя гимнастика, водя детето на градина 20 минути пеша, отивам на работа, работя, после прибирам детето от градина , разхождаме се, живеем на 5-ия етаж без асансьор, а работата ми е свързана с високо нервно напрежение- ако ям две ябълки сутрин, ще съм гладна след час, затова пердпочитам да закуся добре и да не огладнявам до обяд.
Виж целия пост
# 183
Браво на теб  Hug
Признавам си не бях прочела назад какви са ти менютата.  Няма лошо да ти е силна закуската, но не забравяйте за 3ти еднакви по засищане хранения  Peace
Виж целия пост
# 184
Моите са еднаквозасищащи и трите!  Mr. Green
Но закуската ми е най-разнообразна.  Crazy Нарочно.  Flutter Свалям си.
Виж целия пост
# 185
Здравейте Hug
Пиша ви на бързо. Още си нямам компютър-чакам да ми го пратят отремонтиран. Днес е ден за отчет и поздравления за всички с минусчета Hug
Целувам ви всички и се надявам скоро с ремонтирания компютър да съм отново постоянно с вас-и пишейки и слабеейки Heart Eyes
Виж целия пост
# 186
Здравейте,момичета!  Hug
Жас,честно казано търся работилница за глави  Joy ,защото не зная на моята какво й е?! Може би този режим не е за мен?!Ама пък го харесвам!Ама явно не е за мен?!Ама ми е драго тук с вас!Ако имате рецепти за развалени глави....давайте,моля!  Praynig
Аз днес съм 83,800кг.Явно смъквам вода и като прегреша,я качвам отново.Значи варианта е да не прегрешавам изобщо  newsm78
Лек и системен ден!  Heart Eyes
Виж целия пост
# 187
Днес съм на 3 бисквити и 5 солети. Приеха дъщеря ми в инфекциозна болница и последното нещо, за което се сетих, беше да ям.  Sad
Виж целия пост
# 188
Жаси , бързо оздравяване на детенце.  Hug
Толкова ли е зле , че за болница я докарахте?
Какво казаха лекарите?
Виж целия пост
# 189
Жаси, защо така, толкова бързо ли се докарахте до болница, милото детенце  Sad бързо да се оправя.
Виж целия пост
# 190
Жаси  Sad , бързо оздравяване , самичка ли я приеха  Hug
Виж целия пост
# 191
ЖасминCry много неприятно. Бързо оздравяване на детето! Ние с Емч лежахме миналото лято, при изписването излезе ротавирус положителен, голяма мизерия беше.

Честито на всички минуси, на другите като мен  Rolling Eyes, упоритост и без прегрешения. И аз се чудих за плюса след нещо несистемно. Системствам си 4-5 дни, едно хранене с нещо несистемно и веднага съм с плюс и то килограм, не по-малко. Тъпотия. Ама изкушавам се понякога  Embarassed, чак се дразня на себе си.
Виж целия пост
# 192
Бързо оздравяване,Жасмин .Въпреки не системния уикенд нямам плюс за мое щастие.Искам да ви попитам комбинациите Плодове и млечни и Зеленчуци и млечни,може ли да се консумират яйца?
Виж целия пост
# 193
Жас, бързо оздравяване на щерката! Praynig Praynig Praynig
Виж целия пост
# 194
Момичета, мерси много! Приеха я заради обезводняване след 1 ден повръщане и диария. Сама я приеха, да - тя вече е голяма, след няма и месец става на 10 години. Но аз днес стоях целия следобяд с нея, утре съм там от сутринта, така че само едното преспиване ще й е самостоятелно. Ако утре е добре, ще помоля да я изпишат вечерта, иначе трябва 3 дни да стои. Някакъв вирус, ама направо от нищо нещо стана.  ooooh!
А в събота си беше добре, ходихме на кино, на рожден ден... нищо й нямаше. Отиваме днес до лекарката й, тя ни прати уж на преглед, а какво стана...  Crazy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия