Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са основните теми, обсъждани във форума?
Какви са някои популярни диети и планове за отслабване?
Кои са някои от обсъжданите храни и рецепти?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са основните теми, обсъждани във форума?
Основните теми, обсъждани във форума, включват диети, хранене, рецепти, загуба на тегло и поддържане на здравословен начин на живот. Участниците споделят своите планове за хранене за деня, опит с нови диетични режими и стратегии за отслабване и поддържане на здравословно тегло. Форумът обсъжда различни аспекти на диети, хранене, отслабване и фитнес. Участниците споделят своя опит с различни диети, режим, рецепти и резултатите, които постигат.
-
Какви са някои популярни диети и планове за отслабване?
-
Кои са някои от обсъжданите храни и рецепти?
Участниците споделят рецепти и менюта, включително ястия като печени кюфтета, риба, кюфтета, свинско с кафяв ориз, салати, яйца, мляко , плодове (ябълки, портокали и грейпфрут), кисело мляко , боза и компот от праскови. Те също така обсъждат напитки като кафе , шоколад , халва, кекс и вино. Освен това те говорят за различни видове хляб, сирене, лютеница и мед.
-
Мога ли да използвам маринатата с месото в системата?
-
Как мога да управлявам големия си апетит и да увелича порциите сутрин и обяд?
), но задължително приключам с храната до 6; упражнения НЕ правя, а скраб и масажи средно около 2-3 п./седмично ми се случват. на системата съм от малко повече от половин година, не ми тежи и в основни линии планирам спазвам тая хигиена на хранене мнооого години напред. рапорт даден 
голям проблем ми е, след 2 бременности и качени 2 пъти по 30 и кусур кила

съм минус 13 кг, упражнения не правя все още (мързела не мори, а мъчи..), скраб с кафе и масаж с мумио правя всеки ден, защото ми е приятно (особено с новото ми лосионче
и малко снимки за доказателство (трябва да прибавя и по - скорошна, ама за сега няма фото 

питай каквото се сетиш, няма проблем
'Бещаваш да се видим през май, нал'тъй?
Правя каланетика! От 1.03 до днес имам 15 тренировки по 1 час/ако бях стриктна като Стелету вече щяха да са 30 и резултатите щяха да са далеч по-впечатляващи...
/, но в началото ми беше много трудно и ги редувах с "Йога за плосък корем".
/ - горната част на ръцете, гърдите, вътрешната част на бедрата и задната част на колената.
А за "крилата" на трипцепса да не говорим - можех да полетя с добра засилка, а точно над лакътя в отпуснато положение се получуваше едно прихлупване, като качулка от кожа 




плодове и чай
Браво за новоизваяната ти фигура!