Сайтове за колективно пазаруване – да обсъдим сделките – тема 6

  • 42 575
  • 714
# 45
Момичетааа, бях си купила ваучер за Аеро Таебо + релакс зона в Боевски за 4 лв. Основно си го бях взела заради парната баня, но все пак издържах и почти целия един час на таебото. Много ми хареса, "треньора" е много надъхващ, движенията са наистина много натоварващи, но ги прави като комбинация и е много готино и забавно.  Wink

Умувам сега за следната оферта: SPA маникюр + Shellac от 50 лв на 24 лв. от салон за красота Orient Beauty в great.bg .... Някой да сподели отзиви от салона, студиото, козметичката? Напоследък все по-сериозно се замислям да пробвам Шилака, а постоянно изскачат офертички с ваучер...

Биоли, знаеш всяко нещо е субективно, така и офертите тук. Диди много добре ме беше направила, наистина, хареса ми. Но обстановката ме отблъсна, а за мен тя също е важна. Лака беше страхотен, но издържа точно 3 дни. Не бих отишла втори път.  newsm78
Виж целия пост
# 46
zvanche
Ще оправиш ли лого на Grabo, Zadrujno (изобщо не се вижда) и myoffer?
Виж целия пост
# 47
ina.gg  БЛАГОДАРЯ ТИ МНОГО ЗА ОТГОВОРА, да имах предвид за мнения и отзиви от конкретното дентално студио VISION. Много е оскъдна информацията за това студио. Дори и сайта им е само на английски. Аз чудесно и напълно безпроблемно  се справям с езика, но е учудващо, че нямат нищо на български и това малко ме озадачи. Вероятно клиентите им са само чужденци!!! Или пък не разчитат на българи....Все още не съм се обаждала да проверя за час, защото до края на месеца имам много ангажименти и вероятно през април ще се опитам да се възпозвам от ваучера, който си закупих за тях /П.П. това е първата ми покупка на ваучер, а втората за Марго пърфект, т.е. нямам опит с тези ваучери/.

Относно козметичното студио МАРГО ПЪРФЕКТ, те изобщо пък нямат сайт /поне на английски да имаше Simple Smile)))/ Днес видях в пощата си отново същите имаха оферта ,но не за която аз се интересувам.
Виж целия пост
# 48
zvanche
Ще оправиш ли лого на Grabo, Zadrujno (изобщо не се вижда) и myoffer?
И да добавиш Deals.bg.
Забравих, поздравления за хубаво оформената тема - само ти да я пускаш вече Hug
Виж целия пост
# 49
Поля от слънчогледи рибите от сушито са на работа в спа процедурата,като ги нахранят ще има и за сушито Laughing

 smile3521  Mr. Green

В събота поръчах без ваучер оттам и останах разочарована от същото. Thinking Наистина парченцата риба са смешно малки. Naughty Дори макитата не бяха добре завити, което много ме учуди, защото досега съм взимала винаги перфектно оформени. Rolling Eyes

Същото, и при мен имаше няколко развити парченца хосо маки, миналия път всичко беше идеално  Rolling Eyes И двата пъти взехме сета от заведението на Прага  Peace
Виж целия пост
# 50
Здравейте, заявила съм за днес вечерта суши от суши експрес, само че от Гоце Делчев - утре ще споделя отзиви, аз обаче не разбрах за големите пици на Мама Мия само определен вид ли са или важи за всичко големи пици  newsm78
Виж целия пост
# 51
 ilchoni не се изсква голямо умение за поставянето на шилак,опасност за ноктите няма,по скоро маникюристката да е добра при направата на маникюра преди лака.Споде ли ако идеш Hug
Виж целия пост
# 52
Цитат
И тъй като е ясно, че хора, свързани със сайтовете, четат тук, бих прозовала за повече оферти в   "Младост". Освен продедурата с рибките + една оферта за фотоепилация, засега само с това се ограничават предложенията за тоя район.

Здравейте, имаше и 1-2 оферти за солариум, но наистина имаме нужда от повече 

Може и егоистично да звучи, но искаме още оферти за "Младост". Вече сайтовете са много,
предлагат много оферти, така че биха могли тероториално да разширят обсега им. Това естествено важи и за другите квартали. Но аз вече трудно се навивам да купувам ваучери за услуги, които са ми на 10 км., защото докато стигна до там, ми отнема доста време и по тая причина едва ли ще стана редовна клиентка.
Виж целия пост
# 53
Цитат
И тъй като е ясно, че хора, свързани със сайтовете, четат тук, бих прозовала за повече оферти в   "Младост". Освен продедурата с рибките + една оферта за фотоепилация, засега само с това се ограничават предложенията за тоя район.

Здравейте, имаше и 1-2 оферти за солариум, но наистина имаме нужда от повече 

Може и егоистично да звучи, но искаме още оферти за "Младост". Вече сайтовете са много,
предлагат много оферти, така че биха могли тероториално да разширят обсега им. Това естествено важи и за другите квартали. Но аз вече трудно се навивам да купувам ваучери за услуги, които са ми на 10 км., защото докато стигна до там, ми отнема доста време и по тая причина едва ли ще стана редовна клиентка.

като включим и големия интерес= огромен брой ваучери за една оферта...става доста неприятно..
Виж целия пост
# 54
Благодарности на Звънче за страхотното оформление на темата   bouquet.
И аз се замислям за офертата с пиците на Мамма миа, но има още малко време да се почудя  newsm78.

А за това предложение някой дали може да даде отзиви: http://bg.kolektiva.net/sofia/3-anticelulitni-proceduri.html
Виж целия пост
# 55
аз обаче не разбрах за големите пици на Мама Мия само определен вид ли са или важи за всичко големи пици  newsm78

Аз изтълкувах, че може да са от всички пици, но поръчката да е за 2 еднакви. Не знам дали съм права  newsm78.
Виж целия пост
# 56
Запис и от мен  Grinning

Някой от Зона Б 18 да има впечатления от салон Неш, чудя и се на тази оферта - http://slon.bg/sofia/110-seshoar-i-manikur-sys-dekoraciq-na-unik … .-vmesto-za-36lv. 14 лв за сешоар и маникюр с декорация звучи ОК  Peace
Виж целия пост
# 57
Ееее, изчислете колко прцента е намалението сами, или пък вече 100 - 50 % = 100 newsm78

http://www.izgodnaoferta.com/

http://hoteli.pochivka.com/offer-2357
Виж целия пост
# 58
И аз се замислям за офертата с пиците на Мамма миа, но има още малко време да се почудя  newsm78.
Вече няма.
Виж целия пост
# 59
Е като четат - искаме разнообразни оферти и за Пловдив. Стига с тези фризьори. Tired
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия