Сайтове за колективно пазаруване – да обсъдим сделките – тема 6

  • 42 574
  • 714
# 90
Момичета, някоя правила ли си е безиглена мезотерапия на лице в Белиз? Ето по тази оферта питам: http://www.lapni.bg/index.php?p=offer&id=82  newsm78
За каква възраст е подходяща? Горе-долу колко процедури трябват за видим ефект? На това  #2gunfire лапни.бг дето няма възможност за коментар много му се е ядосвам!

А випоферта има едно предложение за хотел в девин- 2 нощи, за двама - 70 лв. -http://vipoferta.bg/comments.php?offer_id=91 - някой дали случайно има впечатления от хотела? Тъй като никога не съм ходила в Девин, а много ми се иска да се разходим smile3535 smile3535 smile3535
Виж целия пост
# 91
Ако й видите предишните мнения на потребителката "обвързана с конкретен сайт", ще ви стане ясно за кой сайт става въпрос. На мен това ми стана ясно още щом забелязахте че eha.bg липсват в обобщението на новата тема (нищо чудно те да са сигнализирали на Мамма)...  Joy Въпросния сайт обединява всички сделки от сайтовете за колективно пазаруване.
Ако бях на мястото на създателя/управителя на сайта потребителката щеше да отнесе солидни глоби за злепоставяне името на фирмата (ако е на заплата при тях).
На мен сайта ми е любим и само него гледам, за да съм в крак с всички оферти, но това малко мина границите.  Naughty
Да, сега видях, че откакто потребителката е решила изведнъж да пуска темите е решила и да изтрие сама еха.бг от списъка Joy hahaha Аз пък се чудех от къде толкова зор от нов потребител с О мнения да пуска теми.  Twisted Evil Да и на мен ми паднаха в очите.  Naughty По принцип аз 2-3 сайта от този тип (агрегатори ли се водеха) следя, в зависимост от настроението.  Joy А случайно ми попадна и още един такъв тип сайт - http://sabor.bg/, доколкото видях го няма на първа страница, но ще погледна пак да не се изложа отново с това недоглеждане.  Crazy

За сайтовете без функция за коментари - аз пък твърдо ще ги игнорирам, ако ще и безплатни оферти да пускат.  Naughty То пък бива, бива едни коментари да не прибавят ...
Виж целия пост
# 92
мамакрасимирка, бързо оздравяване  Hug
Ивон, аз също игнорирам сайтовете без коментари, а и сайтовете без плащане с ИЗи Пей  Peace
Виж целия пост
# 93
Момичета, реших да се възползвам от следния ваучер за Shellac:
http://grupo.bg/offers/view/studio-krasota-alma-vijun

Редакция.... оправих се  Joy
Виж целия пост
# 94
Купих си и аз ваучери за пици, надявам се да са диетични Mr. Green
Бях подарила ваучер на сестричката за масаж в студио The S, очарована е.
Бях й предала вашите препоръки за Теменужка, но тя е била при друго момиче, останала е много доволна.
За майчето в събота съм запазила от мнооого време процедура с хайвер - ще напиша отзиви.

Имам два ваучера за този салон, за сешоар, маникюр, торта и кафе, от Грабо, които бях взела за да отидем с майка да я поглезя, но аз не мога да отида, а тя сама не ще ooooh!http://grabo.bg/sofia/seshoar-podhranvashta-grija-manikiur-s-opi … salon-butik-0q45u.
Виж целия пост
# 95
И аз взех ваучер за пиците, ммм ще са от най-диетичните, дето се лепят по д-то  hahaha.
Много му се чудех на Абир-Велинград. Виждала съм го, но само отвън, не е лош определено. Обаче като се замислих, предпочитам да дам някой лев отгоре, но да не треперя има ли няма ли свободно място когато искаме. На главната, в центъра, за нас не е любима дестинация. По ми харесва хотела да е близо до гора, примерно Велина, Бор ... има и други.
Ще следя за драмата на закупилите ваучер обаче, и борбата за желаните дати  Peace.
Дразнещо е това наистина със срока на ваучерите, къс е и според мен. Особено за офертите купени над 500 примерно. Зависи и от капацитета на салона, заведението, хотела и т.н. С тия съкратени срокове, съм убедена че много хора така и не си ползват ваучера, което за продаващия е чиста печалба, на фона на % намалената цена /къде истина, къде откровена лъжа/.
Виж целия пост
# 96
Охххх, не мога да насмогна! Благодаря за помощта и препоръките! Постарах се да ги отразя в първия пост:

FairyTale, пооправих ги.

Ивон, не се излагаш. Много помагаш!  Hug Отразих те Wink

evhen, дийлс-а го има, но лошо го бях описала. Сега вече трябва да се вижда. Сложих линк към статията. Надявам се нея си имала предвид. Ако има и друга, давай я насам да я сложим Wink
mama Mamut, счупи ми главата с толкова много сайтове  Crazy, но:
http://www.deals.bg/ - има го
http://www.kiwi.bg/ - включено
http://pestia.com/ - включено
http://888.bg/ - има го
http://ofertite.bg/ - включено
http://deal.bazar.bg/ - включено
http://eha.bg/ - има го
http://sdelkite.bg/ - има го
http://www.graboclone.com/- включено
http://www.samosega.bg/ - включено
http://grupo.bg – включено
http://www.sdelkatadnes.com/ - включено
 Hug Hug Hug
Все пак гледайте, че станах разногледа!

eha.bg,  newsm10

БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ за добрите думи за оформлението Hug Има още доста да се пооправи, но важното е, че има начало.
Тези сайтове никнат като гъби  Crazy. Дали първият пост няма да стане цяла страница в един момент  Thinking
Виж целия пост
# 97
Здравейте, момичета!

Моля за малко помощ относно купоните/талоните - от къде се взимат тези кодове и как се използват? Всеки път в Колектива го гледам това "приложи купон" и се чудя.... тук видях, че има купон за Задружно, но за Колектива не срещнах. Видях, че ina.gg също е питала за колектива в предишната тема, но няма отговор. Ще се радвам, ако ме "светнете" по този въпрос  Laughing
Виж целия пост
# 98
Аз отново да си повдигна питането - правили ли сте си фотоепилация в Мадейра??  Praynig

Сега имат тази оферта, но гледам че често пускат и се чудя дали стават??
Виж целия пост
# 99
mama Mamut, счупи ми главата с толкова много сайтове  Crazy

аз таковата... само да помогна ... и уж ги гледах един по един ама те милион, та съм допуснала леки грешцици...
Виж целия пост
# 100
Zeke, все още чакам отговор кики, дано някой откликне))))

От Колектива, дано добавят и други алтернативни плащания, че така много куцо, що лиги източих по тия пици с колата и няма и няма(((((
Виж целия пост
# 101
Този път от Бона Дея се представиха добре. Спестиха ми 3 минутната маска за блясък, но пък ми направиха безплатно сешоар  Flutter
Виж целия пост
# 102
Аз пък днес купих ваучери за мен и любимия да се позабавляваме в луна-парка в Гео Милев Mr. Green Не знам колко е изгодна сделката, но все пак дадох само 6 лв (ползвах 10-те лв бонус в Задружно) и мисля да позлваме трите атракциона за възрастни, което би ни струвало 18 лв на нормални цени, така че мисля, че все пак имаме сделка Wink
Виж целия пост
# 103
Шехина, ето къде ще ходим и ние. Добре, че спомена! Покрай оформянето на темата, забравих да разглеждам офертите, а малък зверун е първа за подобни развлечения. Супер!
Виж целия пост
# 104
Zvanche, радвам се, че съм била от помощ Hug Дано наистина е хубаво в лунапарка и се набеснее малкият зверун Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия