Юни сложихме 3 -тата за това и питах за консултации и дали са задължителни... Нали сега с детските градини искат изрядност в ходенето на консултации и поставени имунизации


.
.
.
, какво да давам, какво да не давам, затова ги изпртаих последния път навън с татко си. Хубаво, че беше нас.
.
, но аз си имам нужда от движение
, така че да не се оплаквам. Излязохме, той заспа, е като се събуди искаше при децата. ОК - обаче нямахме много играчки, хайде до нас да вземем камиончето (защо реших, че ще ми е лесно за първи път сами да излезем с него –НЕ ЗНАМ), за бутане една играчка и кофичките. По пътя, доста дълъг ми се стори, ни срещна мъжът ми. Взехме от колата голямата холичка, да мога да побера поне някои неща, защото лятната събира малко неща. Беше изморен и не дойде с нас. Стигнахме, къде в количката, къде с камиончето, голямо тичане беше на площадката и аз гледах на сто места къде е той, къде са нещата, бях на път да изплезя езика
. Детето поне поигра, ако и аз съм свалила 100 грама пак е нещо
.
.
. Росен заспа като паркирахме
, но спа малко. Гледаше животните, и аз не разбрах кое хареса, кое не много. Жалко, че не видяхме пингвините, мъжът ми беше най - разочарован, за тях бил отишъл
. Аз не я играех, посях сега нещо - то взе че увяхна и май няма да сея
.



.
! Чао
! 




Сега съм се заела да търся чаршафчета с патета по идея на JR 

4-5 пъти. 
4-5 пъти.

Нямам търпение да наближи Великден, че да си изтипосам картичката на профила
Дано и друг път се организираме, че като пораснат мъниците и като тръгнем всички на работа, ще е по-трудно...
. Препоръчани теми