Мамо, тати, стягайте забава, АПРИЛчето на 2 годинки става!

  • 48 101
  • 737
# 210
Днес имам повод да почерпя!
Моля,



Бен, благодаря че попита за Гришко. Пооправя се вече той. От снощи има подобрение, че не е вдигал т. Всъщност много бързо го хванахме и веднага му направиха снимка. Затова сме си в къщи и вземаме АБ през устата. АБ изглежда е доста силен щом успява да му повлияее. Дано, като отидем другата седмица на лекар и докторката да потвърди  Praynig Praynig Praynig
Пожелавам на Далина бързо да се възтанови.

Весело изкарване на днешния Цветен празник!!!
От мултисаностола, какво количество давате? Две супени лъжици, както пише ми се струват много за 2 год.
Мамочка и аз с удоволствие ще гледам снимки на танците. Малките деца тренират класически балет нали? В четвъртък имаше в Бс състезание по класически модерни и характерни танци,участвахте ли? Пожелавам ти успех в това красиво начинание и много награди да печели детската ти  школа и децата!!!
Олче, браво на Вили за яденето. Голям да порасне!!!
Виж целия пост
# 211
Честит имен ден на всички празнуващи цветенца, дървенца, храстчета и тревички!Специални поздрави на двете Ивки и Инамама!
Виж целия пост
# 212
Минавам да почерпя и да поздравя всички именници. Да сме здрави, усмихнати, уверени и много щастливи!


Да са живи и здрави и всички рожденици тия дни. Да ви бъдат ЗДРАВИ, умерено палави и много щастливи!
Виж целия пост
# 213
Не съм чела всичко в темата, и само се включвам да честитя днешния хубав празник, Цветница. Пожелавам на всички именници да са здрави, с усмивка да носят красивите си имена и да бъдат много щастливи!
Виж целия пост
# 214
Честита цветница и от мен.
Да са ни много здрави и щастливи всички малки и големи цветенца.
И ние празнуваме днес имен ден - нА КАЛИНА. Ех, как исках преди 2 год да я родя точно на цветница, ама не успях. Но пак си имам цветенце в къщи.
Виж целия пост
# 215
ЧЕСТИТО И ОТ МЕН НА ВСИЧКИ ИМЕНИЦИ,ДА СТЕ ЗДРАВИ,УСМИХНАТИ ЩАСТЛИВИ МАЛКИ И ГОЛЕМИ!

Имамама чудесно че Гришко се оправя Hug
бен78 дани далинка бързо да оздравява Hug
Вери да ги махате вече тея хреми и кашлици Hug
Виж целия пост
# 216
Темата се пренесе другаде, но аз ще продължавам да си пиша тук, независимо от идеята. Каквато и да е тя.

Вчера моето цветенце  - дръвченце Laughing имаше имен ден, почерпете се за нейно здраве:



Честито на всички останали именници, и на малките рожденичета от изминалите дни!  bouquet

П.С., Чоки, ако нямаш време и възможност да довършиш колажа, да спретна аз един? Thinking Доста време мина и снимките на децата остаряха...
Виж целия пост
# 217
Привет и от мен  bouquet
На мен този формат по ми допада Олче Wink лесно от мен няма да се отървете от тук Mr. Green
Няма ли снимки от именния ден на Ени?
Хайде скоро празнувалите рожден ден няма ли да се отчитат? Blush
Виж целия пост
# 218
Момичета не съм ви чела последните 2 дни,но имахме гости.Вчера си заминаха и днес е чистене и прибиране.Снимки още не мога да смогна да ви покажа,но и тава ще направя утре.

Да са живи и здрави всички празнували и празнуващи.Да сте много здрави,щастливи,с много подаръци и приятни преживявания  bigdance2 newsm59  ura Tada
Виж целия пост
# 219
Ох, писах, писах и изтрих без да искам. Ще карам по спомени. ooooh!
...
 Олче, споко, не тъгувай. Laughing Hug, форумът не се е изместил повече във фейса, поне не повече отколкото вече беше там. Който пише тук, ще продължава да го прави. На мен лично ми е по-подредено тук. Blush
Да знаехме по-рано с теб къде е ключът за палатката (за завиден апетит). Пия Бейлис. Mr. Green Joy

Енигма, страхотни фотоси. Grinning Кака Дени има чудна торта  Flutter, а Томи като го гледам (чаровник, пу-пу), ми се приисква пак да пусна къдриците на Саши. Grinning Heart Eyes
Рони, да те побутна за снимките с бялата торта. photo Heart Eyes

Devik, browneye, много телеграфно сте минали, я обратно  Hug, да кажете какви ги вършат малките фоги. Grinning Heart Eyes

Мамочка, много са сладки дребните с танцувални костюмчета, а представям си във вихъра на танца колко повече са сладурчести. Grinning Съжалявам, че сте ни далече, с удоволствие щях да доведа Анелия при теб, мисля, че има хляб в нея.  Laughing Crazy


Имамама, надявам се Гришко да е по-добре вече. Praynig Hug
Бен, и вие с малката също. Hug
Надомна работа съм вземала (дрехи за шиене), и ще вземам отново ако намеря.

Аз днес нааааай-накрая успях да пусна изследванията на Анелия, ЖЗ до края на седмицата трябва да имам ученичка.

П.П. Nanny, докъде стигнаха нещата с вашата ''помощник-възпитателка''? Twisted Evil




Виж целия пост
# 220
Здравейте момичета ,аз рядко пиша ,но редовно си ви чета   bouquet
От днес и аз имам ученичка ,и се е представи изненадващо добре, като се има предвид че постоянно ме търси.Цяла седмица ще сме за час и половина и ако се представи добре от другата седмица сме за по -дълго .Надявам се че до края на месеца вече ще оставаме по -цял ден.
Като цяло беше малко объркана ,не знаеше какво става,но мисля че е нормално като се има предвид че изобщо не се  е отделяла от мен  Embarassed
Виж целия пост
# 221
Добро утро!
Честито на всички малки и големи именици на патеричка!

Имамама, много се радвам че Гришко е по-добре. Дано така продължава  Hug

Далинка още си ги кара всички симптоми, но като че ли вече нослето не тече чак толкова много. Коремчето й ме притесняваше доста последните дни, нали затова ни пратиха в болница предишния път (и там й откриха и пневмония), на диета е, обаче излезе претенция и яде само срединката на хляба... иначе е всеядна, явно позволените храни са й твърде безвкусни. И аз съм още болна, ама... дано му се вижда вече края, че празници идват  Wink

Desiree, стискаме палци за ученичката  Hug благодаря за идеята   bouquet
galia1231977, дано мънинката свикне бързичко с децата и новата обстановка    Praynig
Enigma, чудни партита са имали детенца Hug

П.П. Мамочка, интересувам се от танците, защото винаги са ми били страст... да ги гледам... иначе съм голямо дърво  Embarassed
Виж целия пост
# 222
Добро утро и тук, момичета! На мен също тук формáта ми харесва повече - икони, форматиране, снимки (повече от една), пък и както Деси е писала вече - тук е по-подредено. Пък и точно формата, който сме избрали там, не е най-удобен - не може да се направи албум, примерно...
Та, ДА ЖИВЕЕ ФОРУМА!
Ето по едно кафенце, че се зарових и отплеснах...


И да се похваля - започвам работа (поне временно), а децата се надявам да свикнат по-лесно за по цял ден, макар че сега са в сборна група заради ремонт по никое време. Днес беше голям екшън сутринта - "Не може така да ги водите! Трябваше да се обадите", а от миналата седмица бях предупредила в градината. "Добре, нека останат, щом сте дошли, но на обед си ги взимате", а аз от седмица подготвям децата, че са вече големи, че сега ще спят там и ще играят и следобед с децата, че ето сега и в другия вход влизаме... Та ще видим, де. Но ако днес мога да ги взема и в 2, утре ще съм заета и не ми се струва подходящо да е първи ден. Та такива страсти около нас.

Пожелавам на всички усмихнат и ведър ден (независимо от атмосферните условия).

И последно, но не по значение!, да е здрав, палав и щастлив (за радост на своите близки) днешният рожденик!
Виж целия пост
# 223
Честит рожден ден на Вани, както и на всички дребчовци, празнували предните дни!
И имените дни на патеричка честитя!  Embarassed
  bouquet  bouquet  bouquet
Със страхотни снимки си се отсрамила този път, Енигма! (снимките винаги са страхотни, но съвсем малко като количество  Wink). Добре е, че Томи е останал за собственото си парти в най-добрата си форма за купон.  Heart Eyes Grinning Видях и партито на кака Дени, сериозно вървим по нейните стъпки.  Laughing
Браво на Гришко, че се подобрява, а на Далинка че засега поне държи.
Честито на всички нови ученици, да се адаптират леко и безпроблемно. Майките им също.  Hug
Ние в деня на нашето парти пуснахме първия сериозен с***л. Аз като хипохондри-хипито веднага включих белите престилки в разследването защо се е случило. Реакция от ваксината било и нищо и нямало.  Thinking Миналата седмица голямо хъркане беше, големи мъки с любимото занимание да си посукне малко. Измисли детето, че няма да се отказва заради някакъв нос и няма точно сучене да бъде. Държеше си 2-3 дни зърното със зъбите, за да диша все пак и ме гледаше влюбено.  Heart Eyes
Деси, ето.  Grinning Съвсем обикновена торта, която беше закупена от новата ни квартална тортарница и беше невероянта на вкус. Като от едно време. ЕГН-то не прощава.  Grinning
Виж целия пост
# 224

Вили, е това е приказка! Hug Взимам си от кафето ти тук, по този случай! Mr. Green

Енигма, много хубави снимки, рождениците ти са за изяждане! Heart Eyes
Вие няма ли да идвате към Елена май м.? Flutter

Абрикотинката и тя се е покрила, ще и дърпам ушите. Crossing Arms

И не последно по значение:

Ч.Р.Д. на Ивко, на Маймунка! Жив и здрав, палав и щастлив! Мама да покаже порасналия мъж. Laughing


Честит рожден ден, снеш! Твоите желания са мои пожелания!


П.С. ронка, снимките на твоята Усмивка ме усмихват широко и мен, всеки път. Благодаря ти, за тази заразителна радост, рано сутрин. Heart Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия