Моля,
Бен, благодаря че попита за Гришко. Пооправя се вече той. От снощи има подобрение, че не е вдигал т. Всъщност много бързо го хванахме и веднага му направиха снимка. Затова сме си в къщи и вземаме АБ през устата. АБ изглежда е доста силен щом успява да му повлияее. Дано, като отидем другата седмица на лекар и докторката да потвърди

Пожелавам на Далина бързо да се възтанови.
Весело изкарване на днешния Цветен празник!!!
От мултисаностола, какво количество давате? Две супени лъжици, както пише ми се струват много за 2 год.
Мамочка и аз с удоволствие ще гледам снимки на танците. Малките деца тренират класически балет нали? В четвъртък имаше в Бс състезание по класически модерни и характерни танци,участвахте ли? Пожелавам ти успех в това красиво начинание и много награди да печели детската ти школа и децата!!!
Олче, браво на Вили за яденето. Голям да порасне!!!




лесно от мен няма да се отървете от тук


Кака Дени има чудна торта
, а Томи като го гледам (чаровник, пу-пу), ми се приисква пак да пусна къдриците на Саши. 

