Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са основните теми в дискусията?
Какви са основните изразени емоции в дискусията?
Какви са основните теми на дискусията?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са основните теми в дискусията?
-
Какви са основните изразени емоции в дискусията?
В дискусията се изразяват различни емоции, като радост, безпокойство, нетърпение, страх, съчувствие и подкрепа. Участниците споделят радостта си за новородените бебета, изразяват загриженост относно бременността и раждането и споделят лични преживявания. Те също така подкрепят взаимно в усилията си да се справят с предизвикателствата на бременността и майчинството.
-
Какви са основните теми на дискусията?
-
Какви са основните теми на подкрепа в дискусиите?
-
Какви са симптомите на предстоящото раждане?

след 4 нощи мъки!
Малкият Жорко вече си показва овненските рогца, но мама толкова го обича, че просто не може да му се сърди изобщо. Кара жълтеницата сега и макар всички доките да казват да му давам вода той просто пие много малко с 300 зора и това е! Като не иска не знам какво да го правя
Вече ни падна и пъпчето и сме много щастливи, защото ще може да се къпем на спокойствие 

После и с други работи ме "позарадва " и сега лягам да почивам,докато и тя спи....ако спи де