Бебевалеж при нас настана, през АПРИЛ всяка една от нас ще стане мама! - Тема 21

  • 31 127
  • 730
# 360
Да са ни честити новите Бебоци. Heart Eyes Hug Laughing
Да са живи и здрави на родители те си .
МАМИ днес ми е много лошо ,има някоя друга като мен ?  newsm78 ooooh! ту ми се гади 1 час ,после затишие след това отново .Стомаха ми е вече видимо по надолу и много ми притиска  :е:,но досега от 3 месец гадене не съм имала .Днес следобед имах и слаби менструални болки ,май няма да се чака до 19 април  Mr. Green.
Виж целия пост
# 361
kroelahai ,струва ми се,че ти ще си следващата.Стискам палци Peace
Виж целия пост
# 362
Мама pebo , да ти честитя и тук пристигането на Радостин във вашето семейство!  smile3525 А уж аз бях с контракциите и щях да те изпреварвам  hahaha
sosmy - Ако е на смяна или пък е на линия - Бачуров, ама няма да се ангажирам отсега с уговорки, защото не мисля, че ще ме огрее за непланов прием да дойде, просто ще опитам да му се обадя и ако е на линия ще го повикам. Иначе мисля да разчитам на лекаря на смяна, стига да не е Ирмов или Хатър, че се постреснах като прочетох за тях какво споделят момичетата в нета... тогава със сигурност ще търся Бачуров.
kroelahai - нямам такива признаци, но ако е това на което прилича имаш стиснати палчета и от мен!!!
На мен днес ми е пак същото положението- болки ниско долу без контракции и леки такива в кръста, ама нали чакам прегледа утре да видим кога горе-долу да очаквам включване от мъника. Малко ми е криво, че утре пак пращам баткото при баба му и дядо му, ама наистина едва смогвам нещо, ще трябва да се примиря... а така милипсва като го няма дори за ден.  Tired Успокоява ме, че там му угаждат и му е забавно и динамично, при мен му доскучава като минат два-три дни и почва да ги търси (не че радва това, ама какво да се прави, като се роди бебо няма да го пускам вече).
Виж целия пост
# 363
kroelahai, хайде "провлачи крак" към АГ-то, че да те последвам и аз  Laughing Hug
Виж целия пост
# 364
От Русе аз ще провлача крак в неделя!  Mr. Green Ако устискам! Embarassed
Виж целия пост
# 365
От Русе аз ще провлача крак в неделя!  Mr. Green Ако устискам! Embarassed
Peace
Секцио или? Пожелавам леко раждане!  Simple Smile
Виж целия пост
# 366
LadiDidi, не знам защо така се получава на лентичките ни, но май моята смята малко повече дни...и на други съм забелязвала така Joy

Постът за кърменето е страшно полезен Peace Когато чета и забелязвам, че определени неща просто ми се набиват в главата, а това е много важно за момента, когато всичко ти е каша и си мислиш, че нищо не помниш Crazy
Виж целия пост
# 367
От Русе аз ще провлача крак в неделя!  Mr. Green Ако устискам! Embarassed
Peace
Секцио или? Пожелавам леко раждане!  Simple Smile

Да, секцио! Много се вълнувам! Благодаря за пожеланието!  bouquet
Виж целия пост
# 368
От Русе аз ще провлача крак в неделя!  Mr. Green Ако устискам! Embarassed
Peace
Секцио или? Пожелавам леко раждане!  Simple Smile

Да, секцио! Много се вълнувам! Благодаря за пожеланието!  bouquet
Е, хайде късмет, аз ще дойда понеделник, вторник  Mr. Green Кой ще ти прави секциото?
Виж целия пост
# 369
Сетила съм се сега да питам вече родилите майчета- ако някоя от тях е взимала Арника, моля нека сподели, дари е имало ефект.
Любопитно ми е, защото аз пия Арника, взела съм си и Фосфорус. Понеже преди време тук имаше чуденка дали хомеопатията влияе на упойката, та в тази връзка казах на анестезиолога, че взимам хомеопатични лекарста и той ми отговори, че това не оказва влияние върху упойката.
Виж целия пост
# 370
От Русе аз ще провлача крак в неделя!  Mr. Green Ако устискам! Embarassed
Peace
Секцио или? Пожелавам леко раждане!  Simple Smile

Да, секцио! Много се вълнувам! Благодаря за пожеланието!  bouquet
Е, хайде късмет, аз ще дойда понеделник, вторник  Mr. Green Кой ще ти прави секциото?

Д-р Матеева! Аз във вторник ще съм "старо куче" вече  Mr. Green
Виж целия пост
# 371
Шаманката, много благодаря за отделеното време.  Hug
Известен дискомфорт и лека болка усещам в началото когато Жорко поеме гърдата и засуче. След това при самото цокане понякога също ме понаболява, но по - малко, а и последно когато го отделям от гърдата ако е направил добър вакуум. Така описано излиза, че е по всяко време, но всъщност не е толкова зле положението, напротив дори ми е приятно в по - голяма част от времето, през което Жорко суче.
Не си ми отговорила относно времетраенето на кърменето за всяка гърда - извинявам се, но всичко ми е ново и чуждо все още.

И още един въпрос  - ако ми се налага да изляза и да пропуснем едно, две хранения и  се даде АМ, дали е проблем? Просто не мога да му оставя кърма, защото не мога да изцедя толкова.

По отношение на позите за кърмене  - обикновено съм в седнало положение на легло или стол в традиционната поза, а Жорко е на ръцете ми или на възглавница, така че да ми е на удобна височина.

Извинявам се ако досаждам и на др. мами с мойте постове, но предполагам ще са им полеззи като се появат бебоците.
Благподаря за вниманието и търпението!  Hug
Виж целия пост
# 372
ЧЕСТИТИ БЕБЧТА НА НОВОРОДИЛИТЕ МАМЧЕТА!!!САМО ХУБАВИ МИГОВЕ С ТЯХ!!!  ylinfant
Виж целия пост
# 373
mnogo_vkusna*, и аз ще раждам при д-р Матеева! Simple Smile
Pile^, и при теб ли ще е секцио?
Виж целия пост
# 374
mnogo_vkusna*, и аз ще раждам при д-р Матеева! Simple Smile
Pile^, и при теб ли ще е секцио?

Да, секцио ще е. каката така я родих, а и имам очен проблем де:)
mnogo_vkusna* , определено до вторник ще си пушка, ще се радвам да се видим и на живо Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия