МАРТенчета

  • 67 295
  • 726
# 120
 Cherry Mam ,браво на тебе,момиче,явно много жадна си била,ама мравките и те са били  Joy
Дайте снимки,девойки Hug
Ние днес до Зоопарка се разходихме,беше много хубаво,топличко.Утре 26 градуса го дават Crazy
Най-накрая лятоооо Heart Eyes
VJG,по-важното е,че тази година много българи са харесали Поли и всички са стискали силно палци.Като знам друга година какво оплюване пада,поне тази година всички са щастливи от представянето ни,което е огромен напредък за зависливата ни нация Tired Но и много хубави песни тази година,много добри певци,конкуренцията е голяма.На Босна и Херцеговина много им се радват,струва ми се,че те може да спечелят.На Украина също е хубава песента.Ще видим след още малко. Peace
А това за залата също е вярно,преди време Миро от екс Каризмата го каза.Но нали сега построиха една голяма спортна закрита зала Rolling Eyes
За всеобщо успокоение,миналогодишната победителка,германката е казала,че песента на България най-много й харесва  bowuu
Виж целия пост
# 121

User martenki
Pass 2007

Това са от мен, не можах да направя кой знае колко снимки, надявам се и другите да допълват албума. Срещата мина чудесно, децета се скъсаха от игри, радвам се, че се видях с всички вас Simple Smile
Виж целия пост
# 122
 Я да питам майките, които са пътували сами с децата. Имам си удостоверение за изкарване на децата извън страната, но после наобратно в Англия ще ми искат ли преведено такова. Че друг път сме пътували, ама на връщане таткото е с нас. А за сега 99% ще сме без него и не знам да го нося ли за превод.
Виж целия пост
# 123
Васе, май не искат...

Браво за срещата, много са пораснали всички... ние нямаше как да дойдем, моя мъж така го е налегнала работа, че от преди Великден не е почивал, по 12 часа..., не смея да си поискам никакво ходене където и да е било, тъй като той много вътрешно приема, че си провалихме няколко то почивки в това число и пътуване по повод негова командировка (отменихме нещата 2 дни преди а тръгнем) ... за първи път щяхме да ходим някъде без ,почти за удоволствие... нещо като меден месец (т.е 3 дни щяха да са Mr. Green)... бях забравила за срещата, но случайно срещнах Лили и пред градината с децата в петък, та тя ми напомни.
Виж целия пост
# 124
Навръщане не са ми искали Thinking ама аз за всеки случай го бях привела...
Виж целия пост
# 125
Много хубави деца са ни се паднали,беее Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes както беше казала Гери преди време във ФБ  Wink
Сладури до един! Hug
Дени,Гого голям бонбон на аватара ти Heart Eyes
Васе,не мога да дам съвет по въпроса,Уини да каже Peace
Кажете сега,харесва ли ви песента победител на Евровизия  Confused
Виж целия пост
# 126
Васе няма да ти искат преведено  Peace изобщо няма да ти искат . Само като ги изкарваш от страната искат , направи си ксерокопия няколко защото гледат оригинала и задържат копие при тях.
Виж целия пост
# 127
Много са порастнали децата, страхотни са всички  Hug
толкова много ми се искаше да дойдем, но изникна този ангажимент, поне резултата е удовлетворяващ и още една община скоро ще подпомага семейства с репродуктивни проблеми
Надявам се на нова среща, скоро- ако пък ли не, поне с пловдивчанки можем да се видим
успех на Гери, очаквам новини от представянето й
Виж целия пост
# 128
И ние сме много доволни и щастливи от срещата, имам малко снимки и ако не забравя,ще ги кача довечера. Много сме готини всички, и родители, и деца, сладури!!!! Следващата среща обаче вече сериозно предлагам да е в Ловеч ( Троян, Габрово, Плевен), за да дойдат и съратничките ни от северна България.
Забравих да кажа на колегите от срещата, че минах и си купих прежди, така че спете спокойно Simple Smile въпреки непознаването на града, успяхме бързо да намерим магазина и да свърша и това полезно дело.
Виж целия пост
# 129
Amelly ,ти си опасна,май ти ще спиш спокойно  Laughing Hug Да наплетеш много красоти Wink
Гери,незнам дали писах,но и аз силно стискам палци за интервюто,не се съмнявам че ще се представиш блестящо Hug

Ето и нашата разходка в Зоопарка,докато още някой качи снимки от срещичката Wink
http://elizabethmartin.snimka.bg/animals/zoo.592932.23475407
Виж целия пост
# 130
Мери, чудни снимки! Събота и неделя времето беше разкошно, и ние не се спряхме вкъщи. За съжаление сега пак дъжд вали. От срещата чакаме снимки от Ирка, Нора и Гери, те направиха доста, надявам се да ги споделят Simple Smile
Виж целия пост
# 131
Майче,тук още не е заваляло,много е приятно,но сме в очакване на дъжда  Confused
Виж целия пост
# 132
Мери, снимките са страхотни, наистина сте уловили много интересни моменти!
Прави сте, че децата са прекрасни, много съжелявам, че пропуснахме срещата, но освен, че мъж ми отказа да пътува, тъй като беше в командировка до събота, Ния се разболя. Сега точи жълти сополи, редува ги със сочни храчки и кашлица и пие Аугментин. Предната седмица около празниците ходихме в Сандански, но не оказа очаквания благотворен ефект и след няколко дни в градината, малката пак се тръшна.
Гери, и аз стискам палци за представянето.
Мини,   bouquet за инициативността и постиженията.
Виж целия пост
# 133
Мери, благодаря за комплиментите за Гого.
Съжелявам много ,че не ми остава време да ви чета   Cry Но си мисля за всички вас!!
Виж целия пост
# 134
Привет! Ние вчера се завърнахме от Брюксел. Не мина зле изпитният ден. Е, можеше и по-добре, но ще видим като излязат резултатите Simple Smile Благодаря ви за стиснатите палци  bouquet
Ще се постарая днес да кача снимките от срещата.

Мира, бързо оздравяване на Ния!

Дени, Гого наистина е страхотен! Heart Eyes

Сега трябва да изчезвам, следобед ще пиша повече.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия