
Дайте снимки,девойки

Ние днес до Зоопарка се разходихме,беше много хубаво,топличко.Утре 26 градуса го дават

Най-накрая лятоооо

VJG,по-важното е,че тази година много българи са харесали Поли и всички са стискали силно палци.Като знам друга година какво оплюване пада,поне тази година всички са щастливи от представянето ни,което е огромен напредък за зависливата ни нация
Но и много хубави песни тази година,много добри певци,конкуренцията е голяма.На Босна и Херцеговина много им се радват,струва ми се,че те може да спечелят.На Украина също е хубава песента.Ще видим след още малко. 
А това за залата също е вярно,преди време Миро от екс Каризмата го каза.Но нали сега построиха една голяма спортна закрита зала
За всеобщо успокоение,миналогодишната победителка,германката е казала,че песента на България най-много й харесва
ама аз за всеки случай го бях привела... 
за инициативността и постиженията.
Но си мисля за всички вас!!