Дискова херния - 2

  • 226 104
  • 739
# 510
marianadi,обсъждаше се,че лекарствата за животни не бива да се прилагат за хора и обратно.Но  тези инжекции пък се продават в хуманна аптека newsm78
Виж целия пост
# 511
много странно  newsm78
Виж целия пост
# 512
 Thinking ShockedИ със същите съставки........ newsm78 newsm78
Виж целия пост
# 513
Имат късмет, че не ме боли кръста.......иначе щях да се жертвам  Laughing
Виж целия пост
# 514
 Абе аз още го обмислям Animal Pig Animal Cow  animal037 moresmile
Виж целия пост
# 515
Знае ли някой,къде точно се намира дискова херния Л5С1!?
Виж целия пост
# 516
най долу на кръста  Peace
Виж целия пост
# 517
L5- последен лумбален, S1- първи сакрален прешлен:) както казва Тишо  най-долу на кръста , към опашката. Моята е там   Sad  Peace
Виж целия пост
# 518
Обръщам се към всички дами и господа от Стара Загора:Моля насочете ме при кой невролог да заведа мой близък.Рових доста из нета,но не открих никаква свястна информация.Надявам се с ваша помощ да открия добър специалист.Помагайте!
Виж целия пост
# 519
д-р Кърчева-на ъгъла на 6 основно от към ул.Хр. Ботев.Едва ли ще ви предложи по -различен вариант на лечение,но е лекар който подхожда много добре към пациентите и се ангажира с проблема.Докторката е млада и печена.Работи със здравната каса.
Виж целия пост
# 520
Благодаря за отговорите на всички,и с риск да си помислите че въпросите ми са тъпи,кажете,моля!Значи,мен крака и кръста почти не спират да ме болят,особено крака,разликата е единствено в силата на болката!Един път е по-силна ,друг път по-слаба,но винаги я има за съжаление,така ли е,това нормално ли е за тази отврат-дискова херния! #Cussing out #2gunfire

Поръчала съм си Дискус,моля стискайте палци да ми помогне и на мен като на всички които са го пробвали!Като започна да си го бия ще пиша как се чувствам! Praynig
Виж целия пост
# 521
 newsm78..sstambii,не е много нормално да те боли непрекъснато....
Виж целия пост
# 522
Под непрекъснато имам в предвид като ходя!Като лежа или седя не ме боли,само като ходя!Понеже съм с малко дете  и хода почти непрекъснато затова казвам че постоянно ме боли! newsm78
Виж целия пост
# 523
че и мен ме боли почти непрекъснато през деня Embarassed

редуват се видовете, обаче...има моменти в които нищо не ме боли, но иначе парене, лека болка в седалището, пак горене този път към гърба, болка в страничната долна част на гърба...изобщо пълна програма и разнообразие.....Wink
Виж целия пост
# 524
Здравейте, днес е 15ият ден от  нашата операция. Добре сме и мъжът ми както казва "усеща, че се стабилизира" с всеки ден. Все още сме на етап разходки-по час-два на ден, продължаваме с Милгамата и Нивалина и така. На кола или друго МПС не се качваме Naughty ! Походката е наистина подобрена, болки няма, започна леко да повдига и самото ходило нагоре (за сега около 1.5-2 см).Преди няколко дни се беше "изкривил" доста и се уплаших, че ще последва нова криза или по-лошо, но слава богу до 2 дни дъгата в кръста я нямаше вече...Явно се е преуморил този ден...
Лошото е, че нямаме право на направление за рехабилитация докато изтече месецът след операцията , затова днес го записах за Павел баня на свободен прием. Ще го приемат на 28.06. Избрахме центъра, който работи със Здравната каса, не посмях да се доверя на частните балнеохотели. Цената за легло  sleepuu в стая първа категория с 2 легла (уж ремонтирана и със собствен санитарен възел  bath smile3550) + храна eat + процедури  doctor е 39,50 на ден.За късмет беше последната свободна за по-скорошен прием. Резервирах му я за 2 седмици, а той на място ще си прецени колко да остане.За съжаление няма да мога да отида и аз с него ,защото скоро влизам в сесия smile3529, но дано си намери някое другарче там.
Ами, това е засега, ще ви пиша пак как се развиват нещата при нас! Късмет и успех на всички!!!  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия