И през новата година Октомврийчето лудее за двамина

  • 41 651
  • 743
# 510
*Rums* честито бебе  Hug Да ви е много здраво и много да ви радва!
Виж целия пост
# 511
Rums ,честито и от мен да ви е живо и здраво бебчето,многоо щастливи всички заедно Hug
Виж целия пост
# 512
Rums честито и от мен! Да ви е живо и здраво! И много любов и топлина в къщи!
Виж целия пост
# 513
Честито за новото бебче в отбора   bouquet
Като ви гледам лентичките, май още доста хора в скоро време ще се радват на бебенце Hug
Виж целия пост
# 514
Рум, живи и здрави! Много щастие!
И аз съм живяла в Аахен преди доста години, разкошен е Simple Smile Дори малко съжалявам, че го напуснах  Mr. Green Дано сте много щастливи и спокойни там Simple Smile
Виж целия пост
# 515
Честито на Румс!
Бъдете щастливи!
Дано каката свикне по-бързо и да се радва на престоя си в яслата!
Виж целия пост
# 516
RUMS,да ви е живо и здраво новото бебче!!Много се радвам за вас!!!  bouquet

Поздравявам и всички,които наскоро са имали повод да се похвалят!!! Hug

в тази връзка да кажа защо изчезнах така; първоначално ми се скапа зарядното на лаптопа и докато купим ново започнаха едни бясни дейности по нанасяне в новата ни къща.Сдобих се с ново зарядно,но до днес нямахме нет. Grinning  ...Та, искам и аз да се похваля,че вече живеем в нов дом ,вече една седмица. Simple Smile Все още редим и нареждаме ,и е една малка лудница,деца пищят ,търчат насам-натам..Аз само мятам парцали ,редя кашони.. ooooh! ЛУДНИЦА!!!  Crazy Crazy Crazy
Виж целия пост
# 517
Честито бебенце Rums!!! newsm07
Виж целия пост
# 518
Деси, честит ви нов дом! Дано сте много щастливи в него  Hug
Виж целия пост
# 519
Деси, честит нов дом, да сте много щастливи и да имате прекрасни мигове в него Simple Smile
Децата как го приемат?

Аз писах снощи във фейс-а ама и тука да помрънкам от моята хуна. Вече е без памперс, снощи се прибирам, Марина от вратата вика мамо-мамо-акооо, и ме води да ми покаже къде се е наакала  Embarassed  След това ги изкарвам навън, лудница, тичане, викане, катерене, как не се изтощават тия деца не знам, и накрая като се прибрахме и изкъпахме и взеха да скачат по спалнята, за една секунда ги оставих на баща им и Марина паднала и си ударила крака, ама май го е навехнала, защото рева много, понаду се леко, но иначе стъпва, ако днес отече и посинее отиваме на снимка. За да я успокоя в 10ч. я водих до магазина..... И цялата и глава е на бабуни, направо побелях вече от притеснение.
Утре отиват при баба си за 10-тина дена, че тука им е скучно, няма деца с които да си играят, и да започва тази детска, защото къщата е като бойно поле. Сега са изсипали 4 коша играчки и пълнят куфара, вдигнала съм ръце, да се оправят  Tired
Виж целия пост
# 520
Здравейте,
*Rums* Честито ново щастие! дано в дома ви усмивките и детския смях никога не затихват  bouquet
ДХ3 Честита нова къща  bouquet семейното щастие, любовта, разбирателството, усмивките и незабравимите мигове я изпълнят до пръсване и  я превърнат в истински дом  bouquet
joya дано всичко е наред с малката хуна Praynig и не се налага да ходите по - болници.  Praynig Peace Hug
ние се озовахме миналата седмица съвсем неочаквано на море за три дни. беше страхотно. Ого много се забавлява, установихме че си имаме малка жаба и ако бяхме останали повечко щеше да се превърне в истинска риба. на последния плаж се гмуркаше и не иска на плиткото а с нас да няма дъно Crazy до тук добре, но за армаган от там си донесохме страхотен стомашен вирус Confused от понеделник е с разстройство, температура и повръщане. в сряда и до спешното го водихме. съвсем се беше обезводнил и повръщаше и от глътка вода Sad  после цяла нощ не спа, все си искаше гърнето, повръщаше - ужас!!! толкова тежка нощ до сега с него не сме имали Rolling Eyes вчера цял ден беше на легло и като заспа в 4 стана само да му дам малко кисело мляко и лекарствата и спа до преди малко Rolling Eyes естествено сега изглежда много по свеж Peace дано!!!
желая ви много усмихнат ден  bouquet
Виж целия пост
# 521
Румс, честито!
Джоя, все едно за моите лапета пишеш...Долу-горе същата драма е и при нас  Mr. Green
Атадарче дано, наистина! Бързо оздравяване от мен  Hug
Деси, добре завърнала се  Heart Eyes Честит ви нов дом, прекрасни мигове и много семеен уют в него ви желая  Hug
Виж целия пост
# 522
Благодаря,момичет! Hug
Добре го приемат децата,те знаеха,че ще се местим отдавна и само чакаха момента.Simple Smile Сашо е истинска хуна тук,хвърчи навън-вътре.... Mr. Green По цял ден е гол и бос,крачетата са му черни ,като на цигане.Но аз все още се намествам и нямам много време. Hug
Виж целия пост
# 523
Здравейте момичета
Честито бебенце на  Rums!!!
 Деси ,честит  нов дом, много детски смях,любов и разбирателство в него!
Ние сме добре,бяхме цяло лято при баба и дядо в провинцията.Там беше супер за Яна,по-цял ден на двора и реката.Сега тук в апартамента и е малко тясно,постоянно иска навън.
От постиженията ни е,че махнахме памперса ,пробвах и с бибата за един месец беше без биберон,но заспиваше трудно и с плач,а нощем към един часа изпадаше в истерия и едвам я успокоявахме.Беше страшно ,риташе с краката и не даваше да я пипна,накрая реших ,че сега не е готова още и няма да я мъча.
От 1.09 тръгва на ясла и се приготвяме.Толкова ми е притеснено,сърцето  ми се е свило,дано да свикне бързо!
Приятен ден Hug

Виж целия пост
# 524
Здравейте, ние решихме да удължим ваканцията с още 1 седмица и ще заформим 2 месеца извън София.
Започнах да копувам дрешки и обувки за яслата, че планирам да го пусна от 15-ти септември.
Честити придобивки на всички!
Целувки.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия