Да ви е много здраво и много да ви радва!
Да ви е много здраво и много да ви радва!

Дори малко съжалявам, че го напуснах


...Та, искам и аз да се похваля,че вече живеем в нов дом ,вече една седмица.
Все още редим и нареждаме ,и е една малка лудница,деца пищят ,търчат насам-натам..Аз само мятам парцали ,редя кашони..
ЛУДНИЦА!!!

семейното щастие, любовта, разбирателството, усмивките и незабравимите мигове я изпълнят до пръсване и я превърнат в истински дом 
и не се налага да ходите по - болници.

до тук добре, но за армаган от там си донесохме страхотен стомашен вирус
после цяла нощ не спа, все си искаше гърнето, повръщаше - ужас!!! толкова тежка нощ до сега с него не сме имали
дано!!!

Честит ви нов дом, прекрасни мигове и много семеен уют в него ви желая

Сашо е истинска хуна тук,хвърчи навън-вътре....

Препоръчани теми