...за пиърсинга, татуто и още нещо-17

  • 71 927
  • 750
# 150
Здравейте, момичета. Включвам се и аз с първата ми и единствена за сега татуировка, направих си я преди 3 дни. На снимките е току-що направена, нямам търпение да изсветлеят светлосенките и да стане, каквато трябва да бъде Laughing

http://prikachi.com/images/43/3331043b.jpg
http://prikachi.com/images/69/3331069L.jpg
http://prikachi.com/images/86/3331086H.jpg
Виж целия пост
# 151
Здравейте,тази година имаме годишнина със съпруга ми и решихме да си татуираме имената на децата ни...но да са написани на български език,искаме нещо да е  по-оригинално,да са изписани красиво...може ли да ми предложите нещо  Simple Smile
Виж целия пост
# 152
yoana1234, много е хубава Peace
Кажи моля те, болеше ли на това място? Защото аз започвам да се убеждавам, че явно не е до мястото, а до татуировчика Confused
Виж целия пост
# 153
Christabel , определено татуйровчикът играе огромна роля в болката! Но не по-малко значение има и мястото! Моите цветя са доста разпрострени по тялото и мога да ти кажа,че първите 4 са адска болка, а последните 2 дори не ги усетих! Мястото си е от значение!
Виж целия пост
# 154
Christabel , благодаря, и аз много си я харесвам Hug Не ме болеше мен, даже по едно време задрямах. Наистина, татуиста играе голяма роля за болката, този който ми я прави, работи много леко. Той прави и татуировката на приятеля ми и на сестра му, много сме доволни от него Peace
Виж целия пост
# 155
Благодаря за отговорите   bouquet
На мен са работили вече седем татуировчика и за мое съжаление този в момента е страшно брутален, той си го знае де  Grinning Работи 3 пъти по-бързо от другите, но едва издържам, а не е като да нямам опит  Confused
Имам да стоя още 3 пъти при него, докато ми завърши ръкава, но толкова боли, че си оставям по един месец пауза между часовете... Последния път се наложи да прекъснем, защото  ръката ми почна сама да се тресе от болката и не можехме да продължим да работим... Confused
Виж целия пост
# 156
Здравейте,тази година имаме годишнина със съпруга ми и решихме да си татуираме имената на децата ни...но да са написани на български език,искаме нещо да е  по-оригинално,да са изписани красиво...може ли да ми предложите нещо  Simple Smile
http://www.searchfreefonts.com/categories/cyrillic.htm?p=2,ето тук виж
Виж целия пост
# 157
Здравейте,тази година имаме годишнина със съпруга ми и решихме да си татуираме имената на децата ни...но да са написани на български език,искаме нещо да е  по-оригинално,да са изписани красиво...може ли да ми предложите нещо  Simple Smile
http://www.searchfreefonts.com/categories/cyrillic.htm?p=2,ето тук виж
Мерси   bouquet
Виж целия пост
# 158
Здравейте,
бих искала да Ви попитам дали някой има пърсинг на трагуса? Аз сериозно се замислих дали да не се жертвам, но риска от инфекция или отхвърляне сериозно ме плаши. Та, някои ако си е направил, ще се радвам да сподели, дали е боляло, за колко време е зарастнала, в какво се е изразявала самата поддръжка?

Виж целия пост
# 159
здравейте!!! Не знам дали точно въпроса ми е за тук, но да питам как поддържате татусите си през слънчевите дни и предимно на морето. татуса ми е нов и това му е първото лято та се чудех всеки път ли като излизам да го мажа с нещо  Thinking дайте предложения за кремове или в градски условия по-добре би било със спрейчета с висок фактор  newsm78 мерси предварително   bouquet
Виж целия пост
# 160
В твоя случай, щом е скоро направен, мажи с много висок фактор (над 30) , а за да се запази татуса най-дълго по принцип си е добре като го излагаш на слънце да го мажеш!
Виж целия пост
# 161
Цитат
ръката ми почна сама да се тресе от болката и не можехме да продължим да работим... Confused
кой е този касапин?
Виж целия пост
# 162
Цитат
ръката ми почна сама да се тресе от болката и не можехме да продължим да работим... Confused
кой е този касапин?

Не е в България, не се притеснявай Peace Ирландец е и се казва  Danny Bullman.
Виж целия пост
# 163
Прати го насам щом е ирландец,пък аз ще търпя Wink
Виж целия пост
# 164
Здравейте, момичета. Включвам се и аз с първата ми и единствена за сега татуировка, направих си я преди 3 дни. На снимките е току-що направена, нямам търпение да изсветлеят светлосенките и да стане, каквато трябва да бъде Laughing

http://prikachi.com/images/43/3331043b.jpg
http://prikachi.com/images/69/3331069L.jpg
http://prikachi.com/images/86/3331086H.jpg
Много е хубава и сенките и са направени много добре - стои като истинско  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия