...за пиърсинга, татуто и още нещо-17

  • 71 939
  • 750
# 525
Ако си с родител, може. Ако си сама, не би трябвало да те рисуват, защото е забранено наистина.

Аз съм фен на цветните татуси и ги предпочитам. Всъщност само в България съм виждала тооооолкова много черно-бели рисунки. Ама то на нас черното ни е психология като цяло  Laughing
Виж целия пост
# 526
Защо почнахте да се заяждате? Момичето не ви пита за съвет, а дали бързо се свиква с татуировките на видими места.
Аз я имам от лятото, и отдавна съм забравила за съществуването и. Въобще не ми прави впечатление, като се огледам, като се има предвид, че е на рамото ми. Също е цветна. Харесвам цветни татуировки, но колко ще изпъкват зависи от тона на кожата. На по-бели хора изпъкват повече. С нищо не ми е попречила. Познавам преуспели хора, които са почнали с татуировките на 13.  Peace
Виж целия пост
# 527
Аз имам татус на много видимо място и лятото ми е трудно да го скрия. Изобщо не се замислих ,че би попречило на работата ми  Confused Понякога съжалявам,защото не съм добре приета именно заради видимия татус.
Помисли си,  мило, 15 годишно момиче  Hug
А родителите ти какво мислят за мястото на тату-то?
Виж целия пост
# 528
Защо почнахте да се заяждате? Момичето не ви пита за съвет, а дали бързо се свиква с татуировките на видими места.
Аз я имам от лятото, и отдавна съм забравила за съществуването и. Въобще не ми прави впечатление, като се огледам, като се има предвид, че е на рамото ми. Също е цветна. Харесвам цветни татуировки, но колко ще изпъкват зависи от тона на кожата. На по-бели хора изпъкват повече. С нищо не ми е попречила. Познавам преуспели хора, които са почнали с татуировките на 13.  Peace


Много благодаря!!!   bouquet окуражи ме
Виж целия пост
# 529
Пак заповядай. Peace

Разбира се, че е редно всеки да обмисли решението си да се сдобие с татуировка. На някои са им нужни години да се решат, други просто изчакват пълнолетие, защото родителите им не им позволяват в момента. Но щом те са съгласни, аз съм убедена, че са видяли добра причина защо дъщеря им иска да си направи татуировка.
Преди няколко седмици имаше репортаж на yahoo, за една майка, която разреши на 9-10(мисля) годишния си син да си направи татуировка в името на загиналия му брат.
Всеки си има причина. Съмнявам се, че която и да е било от нас, пишещи в тази тема, сме отишли пияни в някое студио, защото ни е щръкнала идеята изведнъж. Напротив, убедена съм, че повечето сме го обмисляли с месеци, и ни е било трудно да се решим.
Една малка татуировка, на място като глезена, може да се скрие много лесно. А през лятото, по мое мнение, изглежда много женствено.
Въпросът тук е, че и аз не вярвах, че лесно се свиква с татуировката. Мислех, че ще ми омръзне много бързо. Но не беше така. Единственото, което стана бързо, е че се възприех с нея, и дори не ми прави впечатление. Не знам при вас как е било.
Виж целия пост
# 530
Пак заповядай. Peace

Разбира се, че е редно всеки да обмисли решението си да се сдобие с татуировка. На някои са им нужни години да се решат, други просто изчакват пълнолетие, защото родителите им не им позволяват в момента. Но щом те са съгласни, аз съм убедена, че са видяли добра причина защо дъщеря им иска да си направи татуировка.
Преди няколко седмици имаше репортаж на yahoo, за една майка, която разреши на 9-10(мисля) годишния си син да си направи татуировка в името на загиналия му брат.
Всеки си има причина. Съмнявам се, че която и да е било от нас, пишещи в тази тема, сме отишли пияни в някое студио, защото ни е щръкнала идеята изведнъж. Напротив, убедена съм, че повечето сме го обмисляли с месеци, и ни е било трудно да се решим.
Една малка татуировка, на място като глезена, може да се скрие много лесно. А през лятото, по мое мнение, изглежда много женствено.
Въпросът тук е, че и аз не вярвах, че лесно се свиква с татуировката. Мислех, че ще ми омръзне много бързо. Но не беше така. Единственото, което стана бързо, е че се възприех с нея, и дори не ми прави впечатление. Не знам при вас как е било.

Съгласна съм, абсолютно Peace
Всеки си има глава на раменете, па макар и на 15г. А и идеята на момичето изглежда много нежна, не е като да си татуира череп на гърдите  Crazy  и ние тука да я разубеждаваме.
По въпроса със свикването- тази която си я виждам, още не мога да й се нарадвам (2г. по-късно)  Flutter 
Виж целия пост
# 531
cookie_, направи си това, което на теб ти харесва - цветна, черна, важното е да ти харесва на теб.
Лично аз не харесвам цветните татуси. Интересното е, че по принцип много обичам цветни неща, черни дрехи не нося, нямам черни обувки  Laughing, но пък ето харесвам черно-белите татуси, със светлосенки  Wink
Моята татуировка аз не си я виждам, защото е на плешката, но пък при всеки удобен случай си я гледам в огледалото  Laughing Въпреки това се колебая все още за втората, която искам да е от вътрешната страна на крака при стъпалото, просто защото се познавам и знам колко бързо ми омръзват нещата. Та, ти се познаваш най-добре, помисли и прецени сама  Wink
Виж целия пост
# 532
Между другото, и аз преди бях против цветни татуировки  Laughing Решила бях, че ако са ми шарени ръцете, няма да ми отиват на дрехите  Crazy ... Докато не дойде време аз да правя  Joy
Виж целия пост
# 533
момичета,благодаря ви за съветите- дадохте ми кураж и благодаря,че има все още такива хора които не търсят под вола теле,а помагат когато могат.
Ще се радвам съвсем скоро да ви се похваля с новата придобивка.
Но не бързам,по-добре бавно,но славно.....
Но съм приготвена за реакцията на така наречените ми "френдки"
"ооо не е хубава не можа ли по друга да си направишш"
и естествено това ще е знак,че им харесва  Mr. Green
Виж целия пост
# 534
Аз не предупредих никой, когато правих моята. Освен мъжа ми много ясно  Laughing Но пък неговите близки много ми я харесаха! Не се притеснявай от чуждите мнения  Hug
Виж целия пост
# 535
Защо почнахте да се заяждате? Момичето не ви пита за съвет, а дали бързо се свиква с татуировките на видими места.
Аз я имам от лятото, и отдавна съм забравила за съществуването и. Въобще не ми прави впечатление, като се огледам, като се има предвид, че е на рамото ми. Също е цветна. Харесвам цветни татуировки, но колко ще изпъкват зависи от тона на кожата. На по-бели хора изпъкват повече. С нищо не ми е попречила. Познавам преуспели хора, които са почнали с татуировките на 13.  Peace

НА 13 ГОДИНИ С ТАТУ,нямам думи,или твоите преуспели познати са си правили тези тату  в затворите за малолетни и сега са банкери или надзорноци в затвора??ХОРА ВИЕ ЧУВАТЕ ЛИ СЕ ЗА КАКВО СТАВА НА ВЪПРОС,ДЕТЕ НА 15 ГОДИНИ ЗАДАВА ВЪПРОС КЪДЕ КАК ЗАЩО ДА СИ НАПРАВИ ТАТУ И ВИЕ ДАВАТЕ АДЕКВАТНИ ОТГОВОРИ,ПРОСТО НЯМАМ ДУМИ
Виж целия пост
# 536
Защо почнахте да се заяждате? Момичето не ви пита за съвет, а дали бързо се свиква с татуировките на видими места.
Аз я имам от лятото, и отдавна съм забравила за съществуването и. Въобще не ми прави впечатление, като се огледам, като се има предвид, че е на рамото ми. Също е цветна. Харесвам цветни татуировки, но колко ще изпъкват зависи от тона на кожата. На по-бели хора изпъкват повече. С нищо не ми е попречила. Познавам преуспели хора, които са почнали с татуировките на 13.  Peace

НА 13 ГОДИНИ С ТАТУ,нямам думи,или твоите преуспели познати са си правили тези тату  в затворите за малолетни и сега са банкери или надзорноци в затвора??ХОРА ВИЕ ЧУВАТЕ ЛИ СЕ ЗА КАКВО СТАВА НА ВЪПРОС,ДЕТЕ НА 15 ГОДИНИ ЗАДАВА ВЪПРОС КЪДЕ КАК ЗАЩО ДА СИ НАПРАВИ ТАТУ И ВИЕ ДАВАТЕ АДЕКВАТНИ ОТГОВОРИ,ПРОСТО НЯМАМ ДУМИ
Детето надзор си има Naughty Щом родителите са съгласни, не виждам смисъл "лелки" от форума да го удрят на съвест.
Като чета постовете на това "дете", само адмирации мога да изкажа. Много потребителки на форума, могат просто да се засрамят, макар и благочестиви- без татуси Wink
Виж целия пост
# 537
Janaaa, в голяма грешка си. Това "дете на 15 г. " нито пита къде, нито как, нито защо да си прави татуировка. Задала си е въпроса точно и ясно. Първия път не и отговори, а сега вьобще не помагаш. Единствения неадекватен отговор е твоят. Тази тема е за хора, почитатели на татуировките, а не хора, които търсят да дават акъл, и да се изказват дано децата им не били такива като порастнат. Аз пък предпочитам детето ми да дойде и да ме пита, от колкото да го направи зад гърба.ми. Дори да е.незаконно, винаги ще намери начин.
Относно моите познати, това теб не те засяга, а и постът ми не беше насочен като отговор на твой. Гарантирам ти, че не са се сдобили с татуировки от такива места, и нямат професиите, изброени от теб. Жалко е, че има хора, които преценяват човек по външния му вид, и решенията му с какво да го промени. Чувствам се късметлийка, че не съм попаднала на такива.

Дете, което е взимало това решение с месеци, със знанието и разрешението на родителите си е много по-вероятмо да не съжалява за татус, отколкото пиян възрастен, който го е направил спонтанно. Все пак, дори да не му се разреши от родителите, детето може да изчака до навършването на пълнолетие. И пак, все още няма професия. Със ставането ма 18 човек не става изведнъж по-разумен и мъдър.
Виж целия пост
# 538
Уоууу не знаех,че няколко мои поста в темата,ще предизвикат такъв фурор
Виж целия пост
# 539
Честит празник,момичета!Бъдете много,много обичани bouquet

По въпроса за "детето на 15г" аз съм убедена,че има студиа,в които ще и направят дори без присъствието на родител,дори да пише,че е забранено.Но има и такива в които дори с придружител ще откажат.Иначе щом родителите позволяват аз не виждам никаква драма в това,все пак и момичето си има глава на раменете WinkАз лично също бих предпочела един ден,ако дъщеря ми реши да си прави да дойде да ми каже,а не да съобщи след свършен факт.Може би бих я посъветвала да изчака малко,за да е убедена какво точно иска и дали наистина я иска,но не бих и забранила.
За съжаление има доста професии,в които тату на видимо място е проблем,пък бил той и малък ooooh!
За цветовете,аз лично предпочитам черно бели.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия