Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са основните теми в дискусията?
Какви са някои препоръки за хомеопатични средства преди и след раждането?
Какви са мненията относно присъствието на бащата по време на раждането?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са основните теми в дискусията?
Основните теми в дискусията включват новородени бебета, бременност, раждане, подготовка за раждане, хомеопатични средства, присъствие на бащата по време на раждането, избор на подходящо легло за бебето и справяне с проблеми и преживявания по време на бременността и след раждането. Освен това има размяна на поздравления и пожелания за здраве и щастие към новите майки и техните бебета.
-
Какви са някои препоръки за хомеопатични средства преди и след раждането?
Някои препоръки за хомеопатични средства преди и след раждането включват приемане на Arnica 15 CH преди и след раждането, използване на Caulophyllum 5CH за естествено раждане, Actaea Racemosа 9 CH за подготовка за естествено раждане, прилагане на Staphysagria 15 CH преди и след секцио и използване на хомеопатични средства за облекчаване на болката и улесняване на раждането.
-
Какви са мненията относно присъствието на бащата по време на раждането?
Мненията относно присъствието на бащата по време на раждането са положителни, тъй като се смята, че той може да осигури подкрепа и комфорт на майката. Някои хора смятат, че участието му в процеса може да бъде от полза както за майката, така и за бебето. Бащите могат да помагат с различни задачи като масажиране, обръщане и предлагане на емоционална подкрепа.
-
Какви са препоръките за избор на матрак за бебе?
-
Какво е бащинство и как мога да го получа?
за чувството ти за хумор и позитивизма ти !
, ама баща ми е над 190 - гени
.

на изцеждане със помпата събирам максимум 40мл. така че няма как да избегна дохранването. опитахме с чашка, но тя се дави или може би ние с ММ не успяваме да го направим правилно. сега взехме едно шише което имитира майчината гръд и бебето получава само тогава мляко когато суче. не сме го пробвали още, тази вечер смятам да и го дадем за първи път. освен това акушерката ми ме наплаши...
апак на мен нали вече ми се раждааааа 

аз бях много назад.На Йоргова лекцията няма да отида.Тази жена ни беше педиатър с баткото и когато навлизаше масово това с кърменето и изцяло на кърма и отричането на каквото и да е друго и така до 6 месец,тя ми се хили и ми вика "Много се надъхвате по тези форуми!Ти почни да му даваш сок от 3 месец-то това не е захранване!"Еми как да и отида на лекцията ми кажи.Та днес ми е надъхано.
. И да бяхме на пицарията заедно.
