Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са основните теми в дискусията?
Какви са някои препоръки за хомеопатични средства преди и след раждането?
Какви са мненията относно присъствието на бащата по време на раждането?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са основните теми в дискусията?
Основните теми в дискусията включват новородени бебета, бременност, раждане, подготовка за раждане, хомеопатични средства, присъствие на бащата по време на раждането, избор на подходящо легло за бебето и справяне с проблеми и преживявания по време на бременността и след раждането. Освен това има размяна на поздравления и пожелания за здраве и щастие към новите майки и техните бебета.
-
Какви са някои препоръки за хомеопатични средства преди и след раждането?
Някои препоръки за хомеопатични средства преди и след раждането включват приемане на Arnica 15 CH преди и след раждането, използване на Caulophyllum 5CH за естествено раждане, Actaea Racemosа 9 CH за подготовка за естествено раждане, прилагане на Staphysagria 15 CH преди и след секцио и използване на хомеопатични средства за облекчаване на болката и улесняване на раждането.
-
Какви са мненията относно присъствието на бащата по време на раждането?
Мненията относно присъствието на бащата по време на раждането са положителни, тъй като се смята, че той може да осигури подкрепа и комфорт на майката. Някои хора смятат, че участието му в процеса може да бъде от полза както за майката, така и за бебето. Бащите могат да помагат с различни задачи като масажиране, обръщане и предлагане на емоционална подкрепа.
-
Какви са препоръките за избор на матрак за бебе?
-
Какво е бащинство и как мога да го получа?
) 


във връзка със сутрешния ми пост и въпроса към ЛЛЛ консултантите да споделя продължението. Оказа се, че на Жорко не му стига кърмата - цял ден е ужасно неспокоен и напрегнат - плака почти постоянно и аз през 30 минути му давах да цока и той след 15 мин пак започваше да плаче, направо да скимти. И накрая преди 2 часа не издържах и му направих 30 мл фризолак и след като ги изцока за няколко секунди заспа милото и вече 2 часа не е мръднал. Толкова не ми се искаше да се дохранваме, но явно или не му е достатъчно като количество или като качество
(( Утре ще говоря и с доки, но май и ние ще се дохранваме с АМ. За Фризолака какво ще кажете - или ще ми препоръчате някакви други млека, но предполагам, че се намират по - трудно, пък в нашето градче избора е по - ограничен и ще трябва да се съобразя и с това. Знам, че не е голяма драмата ми, но ми стана много криво......
Никога не се случва обратното, което може би се дължи на това, че бебка е в ляво и тежи... и аз не знам



