Мама вече е нетърпелива АПРИЛско бебче да повива! - Тема 22

  • 27 715
  • 714
# 15
Честита ни нова тема
[/b] Tada
  От тук натък съм сигурна ,че ще ги пълним бързо- бързо и все с хубави новини, Диди незнам как ще насмогваш ,че то нашия месец като застъпи вече и  бебчовците  мощно откриха сезона  newsm18
ИИИ хайде бебчетааааааа
Виж целия пост
# 16
Записче и честитка на всички мами и бебета ако съм изпуснала да поздравя!

Аз да се разпиша, че от днес съм на диета, която ми наложиха поради повишена норма в кръвната захар при обременяване с глюкоза. Вече за трети път тази бременност правя тази проба защото първия път бях с гестационен диабет. Сега след всяко ядене ще меря кръвна захар и нищо сладичко не ми се полага до края, още 20 дни.   chef
Виж целия пост
# 17
Честита ни нова темичка, прекрасна както винаги!
Надявам се да успея да се запиша в нея като 1+1 преди да е свършила... а клипчето е страхотно!!!

Виж целия пост
# 18
Jupeto, мила, успех! На мен пък точно от седмица-две ми се отвори апетита за сладко! Досега такова нещо нямаше. Пак хапвах, ама супер рядко и контролирано, а сега... newsm55 Дори в момента си хапвам препечена филийка със сладко и кашкавал (този път без кренвирш  Joy) и май ще ходя за втора  Embarassed

Jenq077, ти добре ги приканваш да идват, искаш ли да помагаш за първа страничка  Laughing
Виж целия пост
# 19
най-накрая да ми остане време да кача малко снимки на Давид http://aprilki2011.snimka.bg/baby/david.583034.22957500
Виж целия пост
# 20
Хоп и аз в новата тема!

Честито на новите априлски мами - много послушни и лакоми бебчета им желая!

Вече и розовите панделки взеха да се отчитат!

Нашата панделка явно ще чака още. Според доктора, при който ще раждам още сме високо и доста подвижни, така че има надежда да "цъфнем" между Цветница и Великден Praynig Тъкмо и времето да стане по-топло...
Виж целия пост
# 21
Здравейте и от мен! И ние сме още 1в1 и няма намерение да излиза това бебче!
Диди страхотна темичка,а относно глада и мен мегони страшен глад от 2 седмици,ям постоянно сладко със солено Grinning
Честито на новите бебета!
Виж целия пост
# 22
 А ми те наборчетата така на компании си излизат май Joy
Така по веселко , няма да се успокоя докато в първата страница не се напълни с бебчета ,че да не може да се записваме на нея  smile3508
Виж целия пост
# 23
Аз нали със закъснение правя нещата и още не съм избрала матрак! Тези на Бертони кокос и пяна, които са с две лица, ок ли са? Имало и някакви с два пласта кокос  Thinking Объркват ме само  #Crazy
Виж целия пост
# 24
Честито ни момиченце Даная!!!

bvl, стискаме ти палци!!!  Hug Hug Hug

Записвам се и аз в новата ни темичка и се чудя дали моето бебче ще се появи до края й. Но както и да е, стига само да дойде живо и здраво бонбончето!!!


Виж целия пост
# 25
записче  Mr. Green

Честити бебчета на мама Скарлет и на mama_lia! Да живи и здрави и много щастливи!   bouquet bouquet
Виж целия пост
# 26
Добре дошла на малката Даная

Диди, ние взехме матрак на Блян - кокос и пяна с две лица, 14см. Ще видим дали ще се окаже добър,но според мен е супер.
Виж целия пост
# 27
Честити бебчета Ралица на мама Сосми, момченце на мама kroelahai, Благовест на мама mnogo_vkusna*, Филип на мама Kuester, Ния на мама madlene, Веселина на мама glarus4e84, Стефания на мама munito, момченце на мама Скарлет83 и Даная на мама mama_lia! smile3504

Виж целия пост
# 28
Честити бебчета на всички майки и от мен Simple Smile тамичиката е страхотна!!! Искам да ви попитам за записите на тоновете  Embarassed  Къде трябва да ми ги правят ?- където ходя на консултация ли, или в болницата където ще раждам? Извинявам се ако въпросът е глупав?
Виж целия пост
# 29
Ако си минала вече последната консултация при наблюдаващия АГ, записите може да ги правиш в болницата, където ще раждаш
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия