Сайтове за колективно пазаруване – да обсъдим сделките – тема 7

  • 45 357
  • 736
# 225
Тинтири, мерси, че сподели офертата! То как да не се поблазни човек! Отивам да чета коментарите към офертата!  Peace
Виж целия пост
# 226
Момичета, бихте ли ме ориентирали има ли разлика ако купиш ваучер директно от сайт на който е представен или чрез сборните сайтове???
Виж целия пост
# 227
Момичета, бихте ли ме ориентирали има ли разлика ако купиш ваучер директно от сайт на който е представен или чрез сборните сайтове???

Не мисля, че можеш да купуваш от "сборен сайт". Те те прехвърлят към сайта, който предлага офертата.
Виж целия пост
# 228
Мнения за хотел Бор в Семково?

Стаите "Лукс" са реновирани стаи, много прилични са. Закуската е на блок-маса, хареса ни. Иначе тези бонуси, дето са ги изредили, по принцип са безплатни за гостите на хотела - басейн, детски кът, WI-FI.

И ние сме доволни от стаите, а и като цяло. При нас в офертата бяха включени закуска, вечеря и масаж. Закуската беше индивидуални порции /масло, сирене, конфитюр, салам, зеленчуци и чай/, за вечеря ни дадоха менюто и ни казаха, че имаме право на 10 лв. за възрастен и 5 за дете, другото се доплаща. И двете вечери обаче консумирахме над определената сума и не ни взеха допълнително пари. Беше прясно и вкусно, което опитахме. Персонала беше отзивчив и любезен без изключения. Минусите за нас са много лошия път до хотела, изключително трудно проходим с лека кола и почти студената вода в басейна. Твърдяха, че е 25 градуса, но не беше повече от 20 - 21.
Виж целия пост
# 229
Здравейте. Има ли някой впечетления за тази сделка. http://www.klik.bg/offer.php?id=186065 Гледам че я ила и в нашия град. Аз отдавна се опитвам да се запиша на курс по йога на в нашие град до сега нямаше. Момичетата от София знаете ли нещо за тази организация. Да не е някоя секта де. Или са сериозни. Очаквам мнения защото гледам че няма нито един закупен ваучер та да не се излъжа де.
Аз писах няколко пъти в предишните теми, можеш да потърсиш из мненията през профила ми. Колкото до опасенията ти, че може да е секта - и аз имах своите резерви, като се записах, но засега не изглежда да е така.

Впрочем, прави ми впечатление, че всяка седмица пускат нова оферта за курса, досега винаги в различен сайт, даже тази седмица имаше две, така че не трябва да те притеснява липсата на закупени ваучери - голяма част от заинтересованите вече са си взели от предишни оферти. Цената е винаги една и съща.

Ако те интересуват още детайли, пиши ми на лични Peace
Виж целия пост
# 230

Аз ходих там - зъболекарката е съвестна, добре ми огледа зъбите и почисти, но за полирането беше точно 1 минутка и толкова. Иначе е измислила да дава ваучер на клиентите за след 6 месеца на същата цена, предлага и пръскане с някакъв разтвор за 10 лв за стяган на венците. Аз лично едва издържах почистването - доста ме ръчкаше и доста ме боля не пипа особено леко. 
Виж целия пост
# 231
Тинтири, мерси, че сподели офертата! То как да не се поблазни човек! Отивам да чета коментарите към офертата!  Peace

Ми не можах да се сдържа и го купих  Laughing Надявам се да успеят да дойдат преди празниците.
Виж целия пост
# 232

Аз ходих там - зъболекарката е съвестна, добре ми огледа зъбите и почисти, но за полирането беше точно 1 минутка и толкова. Иначе е измислила да дава ваучер на клиентите за след 6 месеца на същата цена, предлага и пръскане с някакъв разтвор за 10 лв за стяган на венците. Аз лично едва издържах почистването - доста ме ръчкаше и доста ме боля не пипа особено леко. 

И аз се бях възползвала  от офертата, когато беше през сайта на имасделка. Тогава беше за 36лв. вместо 100. Интересно е как за няма и два месеца процедурата поскъпна на 145лв. Като цяло аз не бих повторила. Хигиената беше нулева и инструментите не бяха добре почистени.
Виж целия пост
# 233
Бях на кола-маска в Хелиос Кеър Център (май писах, но не помня и ще се повторя сигурно). Доволна съм много, за час ми направи ръцете, краката и веждите. Чисто е, а козметичката за мен беше доста добра. Каза ми, че до края на годината има промоция, плащаш 30 лв и получаваш кола маска навсякъде + почистване на вежди. Което мен ме устройва чудесно. Peace



Аз изобщо не останах доволна от Хелиос Кеър. Преди Нова година ходих с ваучер на  4 процедури с VACUSTYLER. Първо едва успях да си запиша часовете, страшно били заети, пък колкото пъти отидох, беше пусто все едно е паднала бомба. Даже първият път ме оставиха съвсем самичка да си седя половин час, персонала хвана на някъде ...  Laughing После никой не ми обясни нищо за процедурата - момичето просто ми каза къде да си оставя палтото, нагласи уреда, даде ми списания и изчезна. Върна се като свърши времето, за да ме извади от машината. И така и четирите пъти. Даже сама трябваше да им набутвам ваучера да го вземат, никой не попита нито за име, нито коя по ред процедура ми е, абе изобщо .... оставиха ме с много неприятни впечатления от салона си.
Виж целия пост
# 234
Тинтири, мерси, че сподели офертата! То как да не се поблазни човек! Отивам да чета коментарите към офертата!  Peace

Ми не можах да се сдържа и го купих  Laughing Надявам се да успеят да дойдат преди празниците.
И аз така! Joy До момента са продадени обаче над 400 ваучера. Дали ще успеят  Thinking
Виж целия пост
# 235
Тинтири, мерси, че сподели офертата! То как да не се поблазни човек! Отивам да чета коментарите към офертата!  Peace

Ми не можах да се сдържа и го купих  Laughing Надявам се да успеят да дойдат преди празниците.
И аз така! Joy До момента са продадени обаче над 400 ваучера. Дали ще успеят  Thinking
Здравейте, и аз се чудя дали да не купя ваучер, но гладам че никой от фирмата не отговаря на въпросите в сайта, та вие ако знаете случайно дали ако ми е по голяма площа мога да си избера да ми изчистят три бани например+ хол и трапезария и дали прането на гарнитура може да се смени с почистване на кожена?
Виж целия пост
# 236
Добрах се до ресторант Пасифик, най-после  Mr. Green

Хубаво заведение с добро обслужване  Peace Малко разочарована останах от тайландските нудли -на вкус бяха досущ като китайските оризови спагети със зеленчуци  Rolling Eyes Е, тук-там с някоя заблудена скарида и самотен фъстък  Mr. Green Очаквах да са със силен сос и подправки...

Препоръчвам патладжан в сладко-кисел сос и скариди темпура (макар че и тях сервират без сос, а не би трябвало  Rolling Eyes)

От десертите пробвах прочутия вече чийзкейк със зелен чай - чудесен е  Flutter
Виж целия пост
# 237
Пратих ЛС на radi, сега ще го прати й на теб denymeny    bouquet
Може ли и на мен да пратиш координатите  Grinning
Виж целия пост
# 238
Ала-бала мен определено синът й ме ми и суши. Викаше й мамо)) даже й мъжо й се появи който си беше по домашному в смисъл те явно там си живуркат. Имаше още едно момиче което чакаше пералнята да свъши)))) общо взето ситуацията е: ретро, кич, авангард.
Същото беше и при мен...мъжа по анцунг, пускане на пералнята, миене на пода, довършване на прическата от "асистента" и т.н. Въпреки всичко съм доволна и пак бих отишла  Crazy
Виж целия пост
# 239
Мъж ми искаше рафтинг от АДВЕНЧЪР НЕТ, но точно да заяви ваучерите и сделката приключи  Sad. Сега се ослушвам дали няма пак да я пуснат, ама...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия