Сайтове за колективно пазаруване – да обсъдим сделките – тема 7

  • 45 358
  • 736
# 255
При наличието на LPG, Vella Shape, Vella Smooth, RF и кавитация ...мисля, че заглавието е catchy , но до там Simple Smile
Съжалявам, ама от старите начини за махане на целулит може би единствения, който действа си е добрия, стар, ръчен антицелулитен масаж   bouquet

Абе , извинявайте обаче много ми стана смешно за тези piperki Simple Smile то не е лапни, вземи го, кликни го, вип, мип  и има и един нов с една кума лиса,като реклама на нестле ама забравих как се казва hahaha

чакам само духни.бг
Виж целия пост
# 256

Абе , извинявайте обаче много ми стана смешно за тези piperki Simple Smile то не е лапни, вземи го, кликни го, вип, мип  и има и един нов с една кума лиса,като реклама на нестле ама забравих как се казва hahaha

чакам само духни.бг

духни.бг лично на мен ми предизвиква негативни асоциации (в стил Любо Пенев и супата). Може да бъде сайт, където потребители изреждат и коментират офертите, които са били въздух под налягане или откровено прецакване. Wink

Иначе да, доста от заглавията са трогателни. Явно са мислени от мъже, според това на мъжката публика какво ще й погъделичка въображението. В което лошо няма, когато таргетът са те, но при груповото пазаруване е знайно, че най-вече жените генерират поръчки. От там и комичният елемент лично за мен.
Виж целия пост
# 257
Момичета, някоя от вас да е ползвала това http://www.lapni.bg/index.php?p=offer&id=63 че имам час но няма отзиви или съм пропуснала(((
Виж целия пост
# 258
Току-що се завръщам от Туканъ - и аз като всички ще кажа, че беше много вкусно, персоналът - много любезен. Само дето т.нар. "лятна градина" е всъщност 3 маси на тротоара на самия булевард.

На околните маси всички бяха с ваучери и те Simple Smile
Виж целия пост
# 259
lepidopteria , и аз също заинтригувах от тази процедура от Вип оферта ..обаче тоя ултразвук  Rolling Eyes нещо нищо не ми говори що за животно е.. Наситина на фона на вс тея кавитации, LPG и масажи не знам йерархически по ефективност къде трябва да сложим това ултразвуково третиране   Rolling Eyes Дали има по-запознати да  се изкажат дали си струва?
Виж целия пост
# 260
Момичета,много се чудя на тази оферта
http://www.zadrujno.bg/Home.aspx
някой случайно да е ползвал услугите на тази фирма
Ако говориш за тази сделка - Кетъринг меню с посещение на място (за рожден ден, фирмено парти … инг фирма Топ кет - аз също много и се чудя....
Виж целия пост
# 261
Момичета,много се чудя на тази оферта
http://www.zadrujno.bg/Home.aspx
някой случайно да е ползвал услугите на тази фирма
Ако говориш за тази сделка - Кетъринг меню с посещение на място (за рожден ден, фирмено парти … инг фирма Топ кет - аз също много и се чудя....
Този кетъринг сме го ползвали от фирмата преди, беше доста вкусно и красиво подредено. Надявам се като е с ваучери да се представят също толкова добре.
Виж целия пост
# 262
Много се чудя за тази оферта: http://www.promomax.bg/index.php?p=100079
Някой ходил ли е там? Предстои ми важно събитие и искам да съм с хубава коса. За другата оферта, която се чудя е тази: http://www.lapni.bg/index.php?p=offer&id=78
и тази: http://deals.promozona.bg/deals/60-procenta-namalenie-podhranvas … odstrijka-seshoar  newsm78
Виж целия пост
# 263
Влизам да се оплача от Грабо. Януари взех масажи от тях за салони рекаро. 1 час цял масаж всъщност се оказаха 30 минути мачкане в една студена стая... Пълен провал в лозенския салон. Моя приятелка ходи в ддруг техен салон и беше що годе доволна, но не там е проблема. Офертата е при закупуване на 2 ваучера получаваме масаж на главата. Този масаж вече трети месец го чакаме. Писах на Грабо преди седмица, днес отговориха, че щяло било да се случи, но след 15-ти април. Да, но аз вече чакам 3 месеца за този масаж и очевидно и грабо не желаят да поемат отговорност за офертите, които предлагат. Чакам 15-ти и ако пак ме отложат звъня в комисия за защита на потребителите да ми върнат парите. Уж са достатъчно сериозни, но всъщтност и те се оказаха правещи бизнес по български
Виж целия пост
# 264
tupunci , за Арлет май не бяха много добри мненията. Аз се бях залетяла натам, но се отказах. Взех си ваучер за Nail bar, тъкмо имам и за маникюр ваучер, та ще ги съчетая  Peace.
Виж целия пост
# 265
Току що се върнахме от Лагуна и докладвам-определено не ни обслужиха като "ваучери".Тортичките са вкусни,обслужването е бързо и любезно и с нищо не се различаваше от това на хората ,които бяха без ваучери на нашата маса.Утре ще опитаме пиците на Мамма Миа,а после ще трябва да се мисли за фитнес...
Виж целия пост
# 266
Влизам да се оплача от Грабо. Януари взех масажи от тях за салони рекаро. 1 час цял масаж всъщност се оказаха 30 минути мачкане в една студена стая...  ........
Много жалко ,че са решили по този начин да си компенсират ''намалението''- ми то какво намаление-то си е реалната цена при това положение. Аз от доста време следя отзивите за масажите и май това е най-честото оплакване. Другият месец ще ходя в Porto Relax ( засега има повече доволни, но повечето споделят, че вместо 1 час услугата масаж е 40-45мин)
Аз вчера се върнах от Боровец с Има сделка-настанха ни в друг хотел(както вече писах хотела с ваучерите затворил).Този, в който бяхме настанени според момичето от сайта бил Бутиков. Вярно,че хората имат различни критерии, но аз нищо бутиково не видях-съвсем обикновен 3 звезден хотел( дори клонящ към 2 според моята категоризация).
За парите, които платих 164лв за 4 нощувки- за 2ма възрастни и 1 голямо дете на 12г -става. От Има сделка бяха много любезни и отзивчиви с обясненията.
Виж целия пост
# 267
http://www.lapni.bg/index.php?p=offer&id=63 доволна съм от процедурата и обслужването. Ако някой има излишен ваучер му го КУПУВАМ
Виж целия пост
# 268
lepidopteria , и аз също заинтригувах от тази процедура от Вип оферта ..обаче тоя ултразвук  Rolling Eyes нещо нищо не ми говори що за животно е.. Наситина на фона на вс тея кавитации, LPG и масажи не знам йерархически по ефективност къде трябва да сложим това ултразвуково третиране   Rolling Eyes Дали има по-запознати да  се изкажат дали си струва?

Ще кажа какво ми обясни собственичката докато бях там - само имайте предвид, че ако от масажи и козметика разбирам много, то по отношение на уредите съм абсолютен лаик. Каза ми, че уредът им е медицински и може да се използва само от хора с подходящо образование. Имало такива по рехабилитационните центрове. Разполагал с много режими на работа - запомних стимулация на мускулите като интензивна гимнастика и ултразвук. Точно това питах и аз, каква е разликата с кавитацията и отговорът беше, че интензивността на кавитацията е много голяма и вълните стигат до тъканите. Ако при кавиацията уредът има мощност примерно 40 KHz, то техният апарат е нещо в порядъка на 6-7 и идеята е, че не прониква по-дълбоко от кожата и далеч няма вредния ефект на кавитацията.

Поне аз с такова впечатление останах от нашия разговор, не мога да гарантирам, че много точно предавам истината. Ако се интересувате подробно, направо звъннете в салона.   bouquet
Виж целия пост
# 269
Пицария "Наполи"  - средна работа. Не ме яд за парите, дадени за ваучерите, но при други условия не бих отишла там. Пицарията е тип квартална, няма салон за непушачи и обстановката не е кой знае какво. Пиците бяха големи, но блатът е прекалено дебел за моя вкус. Идеята ми е да не очквате кой знае какво - като за непретенциозно хапване на обяд  - става, но не и за повече.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия