Сайтове за колективно пазаруване – да обсъдим сделките – тема 7

  • 45 358
  • 736
# 450
Аз искам да попитам момичетата, които ходиха при Рошавка, колко по-рано си запазихте час за подстригване ? Понеже днес отбелязах че ваучера е до края на месеца и може би тогава ще го ползвам, и се чудя дали няма да е късно, ако се обадя 2-3 дни преди това, или по-рано.  newsm78 - лошото е че незнам кога ще имам време.
Колкото до офертата на задружно за Вижън Дентал Студио - горещо го препоръчвам. Sun fl   Hug ме е цитирала по-рано днес и не мисля да се повтарям.  Blush

Искам и да се отправя към четящите тук служители от сайтовете за пазаруване - искам пак оферти за фотоепилация на горна устна (толкова много изпуснах  Sad и най-вече ме е яд за тези от Belieze )
Ако е възможно да има и оферти за изсветляване на цвета на косата (до сега съм виждала само за боядисване), а не ми се дават 100+ лв.  hahaha  

В петък ще посетим Банско (х-л Бъндерица)  и ще споделя, като се  върна  Peace
Виж целия пост
# 451
Както е писала по горе Vuhrena Air flow почиства. Аз да добавя. Значи това е силна струя от соли и други примеси които се впръскват под налягане, като пароструйка. Идеята е да се премахнат плаки наслагвания петна от кафе и цигари.  Самото избелване се прави с ленти или шини като лентите са поне по около 60-80 лв. Грубо казвам за седем или 14 дни. Но избелването се прави т.е. има ефект върху естествени зъби върху пломби коронки и т.н. няма как да има ефект освен ако не се подменят с по светли. Но след лентите зъбите известно време са по чуствителни и може болка да се появи.                     Съжалявам за правописа  Mr. Green
Виж целия пост
# 452
Идеята за колективно пазаруване ми допада и досега съм взела няколко ваучера за различни неща.От някои съм доволна,от други-не.
Досега най-голямо доверие имах на Грабо,но тази сутрин ми паднаха в очите тотално.Разглеждах тяхна оферта за почивка в Черна гора-цената е добра, но няма никаква информация относно условията на настаняването ,храненето как е организирано, плажа как е.
Зададох въпросите си,и други потребители са питали за същото, и не само не получих отговор, но и админите са изтрили въпросите  ми.Това ме кара да мисля, че информацията се манипулира съзнателно ,още повече до края на офертата остават 3ч и 30мин.
Аз разбира се, не платих, не че ще им накривя шапката, а по-скоро заради принципа.
Струва ми се, че става дума за подвеждане и умишлена измама.
Да внимаваме!


Хмммм...и аз имам подобни наблюдения за Grabo.Често пускат оферти с подвеждащо заглавие.При задаване на "неудобни" въпроси , на няколко пъти ми изтриват мненията. 2 пъти ми се случи след запазване на ваучер при тях,да променят офертата или условията й минути преди изтичане на сделката...
Виж целия пост
# 453
След всички хвалби тук аз  изобщо не съм доволна от Бенико.Няма да ги коментирам, но се издъниха по всички параграфи. А цените им изобщо не кореспондират с обстановката. Впечатли ме 1 грамота (от 1 място, с 1 дата)  размножена няколко пъти, поставена в рамка  закачена по стените.
Виж целия пост
# 454
Е, коментирай ги де! Нали това е идеята!  Peace
Виж целия пост
# 455
Сега видях че има още една оферта за фотоепилация.

http://www.dalavera.bg/125/35-lv-za-fotoepilatsiya-na-podmishnit … 35-lv-74-otstapka

Моля ви,помагайте.Не съм ходила досега на фотоепилация и ме е страх просто да се хвърля на някоя оферта. Някой има ли впечатления от това студио - "Relax Beauty" или от студио "Милано" - http://www.grupovo.bg/index.php?p=offer&id=122

Благодаря!
Виж целия пост
# 456
Досега най-голямо доверие имах на Грабо,но тази сутрин ми паднаха в очите тотално...Зададох въпросите си,и други потребители са питали за същото, и не само не получих отговор, но и админите са изтрили въпросите  ми...

Според мен качеството в Грабо направо се сгромоляса в последните 3-4 седмици. Така се случва когато една структура се разрастне повече и по-бързо, отколкото й понася. Офертите им напоследък ми се виждат много постни - особено в сравнение с други сайтове - казвала съм го във варненската тема. Това едно на ръка, но и на мен ми прави впечатление как трият всички негативни отзиви от раз. Някои коментари са откровено нападателни и дразнят, но в последно време метлата помита дори невинните "посетих, обслужиха ме като ваучер, не бих се върнала". Вижте например какво става тук: http://grabo.bg/discussions/view/635/pg:2 Следващите клиенти, потенциално също недоволни, именно на Грабо ще се жалват после да им връща парите. Освен това повече няма да погледнат този сайт без значение, че е с хубав дизайн и предлага изипей. Като имат претенции, че са най-сериозния доставчик за колективно пазаруване, да си проверяват отблизо сделките първо!

Мелиса, от Колектива оправиха ли нещата?
Виж целия пост
# 457
Днес имаме нов суши стар Simple Smile Аз имам един ваучер за ДаБар и мисля да си го ползваме тази седмица, но нещо се пристрастих и се чудя... newsm78
Виж целия пост
# 458
Днес имаме нов суши стар Simple Smile Аз имам един ваучер за ДаБар и мисля да си го ползваме тази седмица, но нещо се пристрастих и се чудя... newsm78

И аз се чудя на сушито - обаче се чудя дали ще е добро, че с тия ваучери му станаха много взискателна  Mr. Green

И едно отчетче за ваучерите от вчера: Мама Мия закъсаняха с цял час (малко тъпо щото имахме гости и ги чакахме)... като се обадих да проверя защо - някаква девойка ми обясни, че имало един час толеранс за доставката #Crazy Много се притесних какви пици ще донесат - ако са произведни преди минимум един час...  newsm78... Но поне бяха топли.


Вчера ми донесоха и тирамисутата (заради гостите бях поръчала две) - доставката на време; грамажъте - ок.. Самото тирамису малко ме изненада, защото кремът беше много лек, направо ефирен (което не съм сигурна, че се получава точно с маскарпонето Wink ), но лично на мен ми допадна много на вкус  chef
Виж целия пост
# 459
И аз вчера поръчах в "Мама Миа"-от обяд за точен час вечерта-закъсняха само с 5мин. пицата беше топличка и много хубава, но много малка и според мен офертата много не си заслужава:
http://www.lapni.bg/index.php?p=offer&id=80

Някой от салоните с оферти за маникюр/педикюр/сешоар дали е в идеален център?  Embarassed
Виж целия пост
# 460
В Слон.бг има предложение за фотоепилация на 3 зони-лице, подмишници и цялостен интим- всичко за 40 лв. Офертата е от студио "Калитеа",някъде по бул.Янко Сакъзов се намира. Изкушавам се за закупя ваучер, но в Гугъл нищо не излиза за въпросното студио. Някой да помогне с отзиви? Hug
Виж целия пост
# 461
Някой дали е купувал цветни контактни лещи Zeiss? Има много оферти за тях. Тъкмо реша, че не ги искам, те се появяват в друг сайт Laughing
Виж целия пост
# 462
 Привет, някой да има впечатления от студио Цветелина?
http://www.lapni.bg/index.php?p=offer&id=98
Сайтът на въпросното козметично студио не работи;   а в лапни.бг се има няколко пакета от въпросното студио с доста голям брой изкупени ваучера Thinking
Моля, дайте ми мнение за студио Цветелина
Виж целия пост
# 463
Някой ходил ли е на фризьор и маникюр в Belize? За фотоепилацията знам, че имаше доволни от там, но за тези услуги не си спомням да съм чела отзиви. Много се чудя за тази оферта http://www.lapni.bg/index.php?p=offer&id=102, ще се радвам, ако някой сподели впечатления Simple Smile
Виж целия пост
# 464
Подкрепям казаното вече за Грабо. Днес сутринта зададох въпрос- Колко се доплаща за дете на 12г? -САМО ТОВА , но не са го публикували. Не знам какво до си мисля ooooh!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия