Попитай вътрешния дизайнер /2/

  • 165 205
  • 763
# 30
  bouquet

Да дам линк към старата тема http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=560402.0
Да не се изгуби, де  Grinning
Виж целия пост
# 31
Нивяна, поздравления за новата тема. Ти си неуморна Simple Smile.
 Предстои ни мини ремонт на кунята това лято. Шкафовете са в цвят италианска вишна,
(това е цвета http://mebelibanko.com//products_photos/2006_big.jpg), не са първа прелест, но са здрави и за сега ми стигат като площ, но се налага да сменим работния плот и гърба. До сега бяха с един оранжевеещ оникс като декор, но и без друго не ми харесва. Чудя се какви да са новите разцветки на плота и гърба, не ми се ще да е дървесна шарка, не ми харесват и онези мраморни и  преливащи разцветки. Другите мебели в стаята-тв шкаф и трапезарна маса са подобни на кухнята като цвят, но се водят орех, стените са бели, щорите и дограмата- тъмно кафяви (въобще преобладава бяло и кафяво).
Мислех си за това http://www.newman-group.bg/images/RABOTNI%20PLOTOVE%20I%20GRUBCH … %20Antarktika.jpg
или http://www.newman-group.bg/images/RABOTNI%20PLOTOVE%20I%20GRUBCH … omano%20Light.jpg
Дали ще отиват тези тези декори на вишната?  newsm78 Дали да направя гърба по-цветничък, например бордо и различен от плота? Уредите са иноксови.
Виж целия пост
# 32
Запис а да ви следя. и намен онази трапезария в зелено и бежово много ми допадна.
Виж целия пост
# 33
Искам отново да благодаря на Niviana за съветите, които ми даде относно моето прекалено пъстро антре.  Flowers Bouquet
Виж целия пост
# 34
И аз да благодаря на Niviana за безценните съветите, които ни дава!  bouquet
Виж целия пост
# 35
Поздравления за Нивиана и нейните невероятни идеи   bouquet
Виж целия пост
# 36
Тупвам се и аз в новата тема, продължавам да следя активно и да събирам идеи за картините на стената... Толкова уют внасят, като прозорци към други светове... Имам няколко картини у дома, но ми е толкова трудно да преценявам кое, къде се връзва най-добре... Не смея да купувам нови, от страх дали ще се вържат със старите, пък и в магазина си ги представям по един начин, у дома се оказва съвсем друго (не че не си познавам дома, просто седят различно)... Затова ужасно много се радвам, когато Niviana качва снимки на обзаведени помещения с картини по стените, взирам се с часове Simple Smile
Виж целия пост
# 37
И аз тук, да разглеждам хубави картинки. Нивиана   bouquet
Още не съм решила какво да правя с антрето, дълго, тясно и тъмно-без дневна светлина, с тъмно кафяв теракот. Чудя се с латекс ли да боядисаме или едни хубави тапети Rolling Eyes? И за тавана се чудя как да го поизправим, крив е, май ще трябва окачен да правим. Осветлението също ще ми е важно...
Спунк, може ли линк на това, което си разглеждала като идеи за антре   bouquet?
Виж целия пост
# 38
Ами аз като гледам,както е тръгнало, ще си изпишете сами темата:))))))))))

Благодаря на всички, ще отговарям на въпросите утре. Слънчев ден!


Виж целия пост
# 39
Не я оставихме да си почине поне малко ...

Niviana, страхотна си.  bouquet
Виж целия пост
# 40
Момичета, четири страници се изписаха само със записи...
Виж целия пост
# 41
Здравей Нивиана, благодаря и аз за безплатните съвети   bouquet един по конкретен въпрос :
Какъв паркет би отивал на този хол, защото на картинката се вижда само килима, предпочитам нещо по скоро тъмно, отколкото светло и дали би било удачно шкафът  да е бял ? Благодаря предварително за отговора!
http://www.housetohome.co.uk/living-room/picture/modern-family-living-room?
Виж целия пост
# 42
 bowuu
Виж целия пост
# 43
И аз да се запиша. Ще питам за осветителни тела и килим на една новообзаведена всекидневна с бокс. Но ще е някой от следващите дни, че искам да сложа реални снимки.
Виж целия пост
# 44
И аз да попитам тук Нивиана, какво й е мнението за комбинация на ролетни щори и пердета. Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия