Връзка с турчин?

  • 54 719
  • 219
# 60
Какви българки сте?
Харесвате турци...турските сериали напълно са ви промили мозъците.
Никога не бих си позволила да харесвам турчин.
Виж целия пост
# 61
Какви българки сте?
Харесвате турци...турските сериали напълно са ви промили мозъците.
Никога не бих си позволила да харесвам турчин.

А, казаха ли ви сега, предателки такива  Laughing
Виж целия пост
# 62
Е, друго си е некой англоговорящ или поне французин да беше  Whistling
Пък вие - турчин, че и мустаклъ  Laughing
Колко ниско са паднали българките  ooooh!
Виж целия пост
# 63
Какви българки сте?
Харесвате турци...турските сериали напълно са ви промили мозъците.
Никога не бих си позволила да харесвам турчин.

Отдавна очаквах този коментар, бях се притеснила.
Виж целия пост
# 64
Е, друго си е некой англоговорящ или поне французин да беше  Whistling
 
 

Що, българите не стават ли вече?
Виж целия пост
# 65
Е, друго си е некой англоговорящ или поне французин да беше  Whistling
 
 

Що, българите не стават ли вече?


     Правилно, не е патриотично да пускате на чужденци. Първата грижа е за нашите.
Виж целия пост
# 66
Е, друго си е некой англоговорящ или поне французин да беше  Whistling
Пък вие - турчин, че и мустаклъ  Laughing
Колко ниско са паднали българките  ooooh!
Моят приличаше на Енрике Иглесиас, едвам го вардех от тълпите фенки  Mr. Green
Виж целия пост
# 67
Е, друго си е некой англоговорящ или поне французин да беше  Whistling
 
Що, българите не стават ли вече?
А задължително ли е да е българин!?И защо не оставим хората да си живеят както и с когото искат?!
Виж целия пост
# 68
Какви българки сте?
Харесвате турци...турските сериали напълно са ви промили мозъците.
Никога не бих си позволила да харесвам турчин.

 Вики, тука си напълно права. Турците винаги съм ги мислела за промити мозъци. И личният ми опит посредством сайта за запознанства го доказва- адски глупави са всички, като по калъп! Все едни и същи лигави глупости пишат. Разумен диалог не е възможен. Просто безмозъчни.
Виж целия пост
# 69
Lari, аз на твое място не бих пускала такава тема тук.. Но самият факт, че си я пуснала говори, че си несигурна и едва ли не чакаш някой да те окуражи. Ако имаш предрасъдъци в случая не знам как аферата ще прерастне в нещо повече. Като цяло всеки мъж може да омайва (турчин или какъвто и да е) стига това да му е целта, а и на нас, жените не ни трябва много, за да се почувстваме специални. Сама си отговори на въпросите и не очаквай от непознати акъл. Имай предвид, че тука както могат да те окуражат, така и могат да те огорчат доста. Ако търсиш мнение и подкрепа, нека е от по-близки хора. Peace
Виж целия пост
# 70
Що за глупости пък са това, че турците били тъпи?! Това все едно да кажа, че всички датчани са руси, ами не са всички руси...
Те и българите като цяло са мърлячи, ама нали са си наши, по-хубави от тях няма...
Зависи от човека и от семейната среда, както за французина, така и за турчина, така и за българина...
Това, че в и-нет изобилства от "тъпи" и неграмотни турци, нищо не означава.
То в Скайп всекидневно ми пишат и български, неграмотни тъпанари, ама не мога да кажа, че всички български мъже са неграмотни и тъпи...
Виж целия пост
# 71
Отилия, ти пък от кога си пишеш с турци...не съм го очаквала от теб...
500 години сме били под турско робство, сега припадате по тях и  по сериалите им.
Отвращават ме!
Виж целия пост
# 72
Отилия, ти пък от кога си пишеш с турци...не съм го очаквала от теб...
500 години сме били под турско робство, сега припадате по тях и  по сериалите им.
Отвращават ме!

 Не си пиша. Те обаче ме заговарят в сайта, пращат ми съобщения, и им виждам умственото ниво. При всички турци, които до сега са ми писали, а те са много, нивото е много ниско. В началото отговарях, и им пишех да се изразяват по-грамотно и не така фамилиярно, но после спрях, и директно блокирам всеки турчин, който ми пише.
Виж целия пост
# 73
Е, Servalan, извинявай, ама щом сайтът за запознанства го доказва, редно е да си затворим устите! Когато богатият, обективен и осмислен опит говори, и боговете мълчат! Трия телефоните на познатите ми интелигентни, забавни и културни турци и отивам да си посипя главата с пепел. А може и да ги очистя - като отмъщение за 500те години робство. 
Виж целия пост
# 74
Е, Servalan, извинявай, ама щом сайтът за запознанства го доказва, редно е да си затворим устите! Когато богатият, обективен и осмислен опит говори, и боговете мълчат! Трия телефоните на познатите ми интелигентни, забавни и културни турци и отивам да си посипя главата с пепел. А може и да ги очистя - като отмъщение за 500те години робство. 

 Ами човек си вади заключения посредством опита, който е натрупал. На мен всички турци и македонци са ми са се видели глуповати с начина си на писане, и съм си извадила заключението, без да претендирам, че е представително. А ти кой познаваш си е твоя работа.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия