
Да са ви живи и здрави! 
Гледането на клипчета и снимки със себе си е най-приятното занимание на света. Пробвала съм с клипчета на други хора - на нас или на някакви непознати (примерно разни смешни бебета) - тц, не само не се кефи, ами и хвърля пренебрежителни погледи. Когато съм заедно с нея пред огледалото, бивам избутана най-брутално, явно ѝ преча да се наслади напълно на изживяването.
Колкото и да е крива или разстроена от нещо, един поглед в огледалото е достатъчен, за да осигури широооока усмивка и всичко кофти моментално е забравено. 
. И у нас те се тачат.

При вас е страшното.
дано го опазите здрав Преско и да мине и замине всичко! 
лека ти работа! Много добре е че така сте прехвърлили майчинството, в края на краищата тия 240 лв. си ги плащаме десетки пъти чрез удръжките. 
, Ния си е на АМ сутрин, вечер като бебета е още, та и на обед се приспива с такова - това и е любимата храна, общо взето не може да мине на обща храна пълноценно, даже от седмица и се мръщи и на манджите дето и готвя, щото вече не и ги пасирам а само и ги мачкам, и не и се дъвча явно, не че не хрупа бисквити и други, ама като е готвено му се мръщи, не знам дали да не пасирам пак, поне да хапва по нещо.
Много сладка мутра!


, разчитам на 1) сиренето, което всяка сутрин набутвам - в чиста попара или в супата от кухнята; 2) млечния десерт от кухнята следобед; 3) киселото мляко с овесени ядки късния следобед и 4) кърмата. Фактически само обедното хранене на Диди не е млечно.
.
Идеята, че и реализацията, заедно с разбирателството по отношение на гледането на Йони и произтичащото от това облекчение и спокойствие за теб, са супер!
Което естествено не ми пречи вече да съм си заплюла ето това:
Идеята, че и реализацията, заедно с разбирателството по отношение на гледането на Йони и произтичащото от това облекчение и спокойствие за теб, са супер! 
Препоръчани теми