СЕПТЕМВРИ - 36

  • 27 272
  • 740
# 465
Анита29, на тази възраст е трудно да се каже дали ще си служи по- добре с лявата или дясната ръка. Обикновено се ползват 2 ръце еднакво. В бюлетина, който получавам пишеше, че ако детето използва предимно едната ръка е добре да се обсъди с педиатър, защото това може (може и да не) да значи намален мускулен тонус на другата. Аз пък се притеснявах, че тя "пише" само с дясната, но пък се "успокоих", че се храни с лявата и реди еднакво добре кубчета с двете ръце.

Надина, тези неща ($$$$$$) обикновено карат родителите да бъдат креативни всъщност. Майките страшно много си помагат Simple Smile Взимане, оставяне на училище, гледане на друго дете за няколко часа ако майката има ангажимент, връщане на жеста.
Не е необичайна гледка -  в парка една майка с 4 деца, от които само 1 нейно.
За млечна кухня  не милея  Sunglasses Но пък завиждам за 2 години майчинство съвсем открито  Laughing
Виж целия пост
# 466
Добро утро,

Виж целия пост
# 467
Добро!!!
Анита, веелиикоолеепноо кафе!!!
Нищо интересно не мога да споделя днес. Едно огромно МРЪН относно времето!
 Hug
Виж целия пост
# 468
Добро утро и от мен!
И аз мрънкам за времето, не можа ли да се пооправи поне за почивните дни... Ние ще ходим до Вършец, даже си пуснах отпуска в понеделник, за да сме 4 дни, а то ще се съсипе да вали, егати Crossing Arms А аз си представях едни дълги разходки там из парка...
Виж целия пост
# 469
Добро утро мацки!
Анита...верно кафето е страхотно...много морско напоследък го даваш...чак да ти завиди човек  Grinning
НИе се отказахме да пътуваме заради времето...то като ще сме все вътре..по-добре в къщи  Crossing Arms И от мен мрън за времето...Бате е спретнал някаква програма с гостита...та поне няма да е скучно...
Виж целия пост
# 470
Моя зайко е с ангина Cry
Виж целия пост
# 471
Арчита, милият Дани!!! Бързо да минава! Praynig
Ние пък добре че сме голяма група от майки, та си гостуваме. Скучно няма да ни е.
Забелязвам, че когато Петко е сред приятелите си, практически сам се оправя. Не ме търси за нищо и си се забавлява чудесно. Grinning
Виж целия пост
# 472
Споделям пазаруване в Ибей поради лошо време. Тия с времето ми правят много лоша услуга!
Виж целия пост
# 473
 wavey
Ние сме вече в Бг, само че все още в Ст Загора, сигурно следващата седмица ще се върнем в София за ваксина. Ванина, непременно ще се обадим да се видим  Hug
Иначе нищо ново, пътуването беше кошмарно, малката беше яла кюфтета преди да тръгнем и целия път повърна...но на следващия ден се оправи. Сега има малко сополи, не знам къде е настинала, че тия ни сме все вкъщи и никой не е болен  newsm78 Давам Оксилококцинум и пръскам Маример.
Не съм ви чела от доста време, затова не мога да се включа по темите  Embarassed
Айде, отивам да чета назад  Blush
Виж целия пост
# 474
Аз плащам по $218/ на седмица. До скоро беше по $240/седмица но я преместиха в група за по големи и стана малко по евтино. Ходи на градина от 4 месечна, не ме устройваше тоя вариант, но нямах избор. Направо щях да се родя ако имахме детски кухни тука, но няма....Не знам на какво са я научили там, там слуша и изпълнява, в къщи си прави каквото иска. Там си си заспива сама на обед, в къщи не. Казва думи на английски само, но разбира всичко на български. На български може да казва само "Айде".  Laughing При нас са малко по други обстоятелствата и ми е трудно да сравнявам.


Виж целия пост
# 475
Добро утро,




Честит имен ден на всички с името Галин, Галина, Галя, Ганка, Ганчо, Генко, Геновева, Георги, Гергана, Гергин, Гергана, Гергина, Гинка, Гюро, Жорж!!
Виж целия пост
# 476
Честит Имен Ден на всички празнуващи днес!!! С най-добри пожелания  Hug
Виж целия пост
# 477
Добро утро мацки!
ЧЕстито на всички празнуващи! Живи и здрави да са  Grinning
Ние май ще скокнем до вилата  Thinking Времето днес е доста обещаващо...
Аз пък знам, че Галя празнува на 10 03..имам 2 приятелки...днеска пак ще им се обадя Wink Laughing
Виж целия пост
# 478
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ВСИЧКИ ИМЕННИЦИ И ВОЕННИ! НА ВСИЧКИ,КОИТО ГО ПРАЗНУВАТ КАТО ЛИЧЕН ПРАЗНИК!
ЖИВИ, ЗДРАВИ И МНОГО ЩАСТЛИВИ!  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 479
Добро утро!
Честито на всички празнуващи   bouquet


в разгара на подготовката за 3в1 съм./2 кръщенета и сватба/, за децата тоалетите са почти готови и пред мен изникнаха някои въпроси, надявам се да можете да ми помогнете  Blush
1. Могат ли да се изперат дрехите /защото нали уж трябва да са нови  Crazy/
2. Обувките също ли трябва да са нови /имам нови обувки и за двамата въпроса е да карам ли кръсницата да ги плаща  Crazy/
3. От църквата ми искат кръсчета - вие купували ли сте?

Аз все още не съм си намерила тоалет, защото във всичко изглеждам като крава  Crazy  Sad

--------------------------------------------------------------------------------------------

Вашите деца тънцуват ли? Явор тънцува и с ръце и пробва и стъпки, върти се , смее се, клати се в такт, много е смешен  hahaha Joy


При нас атернативата за яслата е или там или 4 4аса в къщи оред компютъра, защото за съжаление Тея изисква 24 часа внимание  Sad
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия