


забива глава в леглото,гъза нагоре и се изтласква напред


Все едно е март. Ама айде стига женски дивотии, искам си пролетта, топлото време и разходките 
, бомба паднала, а и на мъжо сестра му ще заминава в чужбина и ще идва да си вземем довиждане, та трябва да запрятам ръкави.
Понякога й слагам възглавничка върху крачетата и редя там играчки, много добре й се получава играта. Аз си седя до нея, хвърлям по някое око на компа, по някое на нея и така си изкарваме доста време 
). Чудно, чудно! През лятото - повече
Да не се е изплъзнала от решетките се чудех,но ми се струва почти невъзможно?
:bouquet



радвам се, че двама малчугана са чули моите пожелания за лека нощ. Пак ще пожелавам, пък дано и на Веси бебчето ме чуе. 

Днес сутринта направи две претъркулвания от корем на гръб (само това е овладял що годе добре).
ега ти и снега е паднал при вас... лелеее... а вкъщи (разбирайте Шумен) се сипе някакъв град, та е затворил татко и баба ми в колата и те там бая време са откарали да седят, че не могат да излязат да се приберат.
твоят гимнастик е страшен!!!
Само дето не е премерил размерите си спрямо дупката на леглото. Хахаххахахаха....
А дано така да продължава и да успееш и ти да си починеш!

взех го при нас, че ми писна да ставам и той взе да се гушка ту в мене, ту в баща си, ама направо се вкопчваше с двете ръчички, какво му стана на това дете не знам
Сега ме боли цялото тяло, уффф

И при мен, и с баба си мрънка яко, нещо не му е удобно ли не знам.
Препоръчани теми