След "1001 нощ" приказката продължава с проектите на нашите любимци - 172

  • 38 727
  • 742
# 540

        Halit Ergenç & Bergüzar Korel-Muhteşem Yüzyil Party-Magazin D-Canal D-16/4//2011
         
       

Виж целия пост
# 541
Жу, марманчи,   bouquet!
Колко е хубаво да имаш Халит до себе си! А и Берг е мила, прекрасна съпруга и майка! Heart Eyes

Виж целия пост
# 542

Нур си е върнала моминското име.

Виж целия пост
# 543
marman     bouquet
Варна  Hug
Не съм обърнала внимание,явно в последния епизод е било изписано моминското й име.
Виж целия пост
# 544
Добър ден!   bouquet
Изгледах и серията с превод изгледах и новия фрагман.
Харема е един змиярник. Хюрем е сама срещу всички, не че тя не се постара за това, в сериала де.
В действителност никой не може да каже какво е било. Всички й се подиграваха, клюките в едно женско общество, а да видим сега лицето на Хюррем  Crossing Arms Thinking Naughty Mr. Green
Но да се бориш сам срещу целия свят е много трудно. Тя какво трябваше да направи да се направи на тиха вода, да се слее с всички, да се примири? Тя не е такава - борбена личност е, да си спомним кораба и как се бореше там. Видяла е единствен начин да победи съдбата си, да завладее СС и го постига бавно, със зор, с мъки, с себепрестъпване. Какво мислете че е било на една дъщеря на свещеник да се откаже от вярата си.  ooooh! newsm78
Махито е една от кобри в змиярника, не яде от баницата но пък се направи че яде.  Mr. Green И се показваше триумфираща в харема пред всички кокошки и пиленца. На нея също не й е лесно, защото загуби любим и то завинаги.
Хюрем ще се върне и при това няма да е загубила СС, защото в случая е невинна.  Wink
 За разлика от Махидевран на която той не прости отровата на трапезата си.  Whistling
 Интересно ми как ще стане завръщане, щото в фрагмана тя отказва на Ибрахим, което ме удовлетвори. Връща се променена, целува полите на Махидевран, но дълбоко в себе си тя се закле че когато настане време Махи да й целува полите, тя ще е тази която победителка.  Peace
Много хубави снимки от партито.  Wink
И да е жива и здрава Джейда и да се радва на Мелиса.  Hug  bouquet
Виж целия пост
# 545

marman, ти си една истинска вълшебница!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes



Откъде си взе тази вълшебна пръчица? newsm78 newsm78
Виж целия пост
# 546
Като гледам новия фрагман...Хюррем се завръща в султанското ложе.А интересно какво ще се случи когато се появи Лео...Много ще ми е интересна реакцията на Хюррем newsm78 newsm78 newsm78
Виж целия пост
# 547
И аз като Корделия, изгледах вече преведения еп.13.  Peace
Разтърсващ епизод!   bouquet Превъзходна игра на всички артисти, особено на главните!   bouquet

Но най-силно впечатление ми направи изключително добрият сценарий на Мерал Окай - голям майстор е наистина! Толкова правдиво е предадено това раздвоение в душата на Ибрахим между верността и предаността му към султана и мъката по погубеното му семейство в Парга след неговото изтръгване от ръцете на майката и братчето-близнак!  Hug

И тази невероятна среща между Ибрахим и баща му и Ибрахим(Тео) и брат му Нико! Неповторими са моментите пред къщата в селото и накрая този етюд с цигулката! Изключително добре сътворена сцена! Hug Hug Peace
Възхищавам се на М.Окай!   bouquet   bouquet 

(Умишлено не коментирам играта на Халит, за да не ви досаждам!  Peace Но вие сами можете да я прецените...  Grinning)
Виж целия пост
# 548
Като гледам новия фрагман...Хюррем се завръща в султанското ложе.А интересно какво ще се случи когато се появи Лео...Много ще ми е интересна реакцията на Хюррем newsm78 newsm78 newsm78
Ще изпита мъка по минало. Ще се срамува от себе си че е предала вярата си, че станала една от многото на СС, така най вероятно ще каже на Лео. Може и да каже че обикнала СС след като е решила че всички от миналото са мъртви. Ще видим какво е решила М. Окай.
Вкарване на Лео от Ибрахим ще е още една от многото чертички в тефтерчето на Хюрем за главата на Ибрахим.  Wink Rolling Eyes
Виж целия пост
# 549
Като гледам новия фрагман...Хюррем се завръща в султанското ложе.А интересно какво ще се случи когато се появи Лео...Много ще ми е интересна реакцията на Хюррем newsm78 newsm78 newsm78

Всъщност съня на Хюрем и ...завръщането на Лео. Между другото сънищата на Хюрем са винаги знакови...Така ги е създала М.О. Интересно ми е Лео как ще се впише в цялата ситуация. Как ще бъде изманипулиран от Ибрахим, защото е ясно, че това ще се случи...Другото, което е - какво ще избере Лео, въпреки условията на Ибрахим - дали да му служи и изпълнява исканото от него и ще загърби Хюрем, или ще прави всичко привидно, а ще търси тайна близост с Хюрем? Как ще му отговори Хюрем и дали ще разбере за игрите на Ибрахим, свързани с Лео?!

И още едно нещо си остава загадка за мен. Ако Ибрахим е изцяло отдаден на служба в името на султана, ако той държи на доверието, което има Сюлейман към него, на приятелството им от детинство/кажи-речи/, то защо поставя всичко това на второ място, след закрилата, която е поел към Махидевран. Това, което направи Ибрахим за Махидевран до тук, доказва, че той показва готовност,  да е по-предан на нея и Мустафа, отколкото на Сюлейман. И другото, Сюлейман направи толкова много за Ибрахим, не знам повече какво друго би могъл, висока титла, приема го в семейството си, благослови женитбата му с Хатидже - това не е ли предостатъчно, за да приеме щастието на Сюлейман с Хюрем, да уважава избора му за предпочитана жена в харема, да приеме просто волята му на султан. Колкото и да уважава Махидевран! Или със същата своя проницателност той усеща целите, които си поставя Хюрем, защото тя от самото начало иска Сюлейман, но иска и сарая, иска власт...Това тя го е мълвяла, изкрещявала, казвала го е в закани, в заклинания - пред доста хора. Може би Ибрахим има очи за онези неща, за които Сюлейман е заслепен от любовта. Но защо нищичко не му казва за съмненията си, ако е така...Всъщност той на няколко пъти му намекна в началото, но усети, че  не може да  командва  чувствата ,  мислите на султана, да се намесва в решенията му. Това ми дава основание да си мисля, че Ибрахим подразбира целите на Хюрем и я усеща като заплаха, но усеща и любовта между двамата, страстта, огъня, а това няма как да го предотврати, защото пламъкът на любовта никой не може да го потуши - или го има, или го няма. Любовта на Сюлейман към Хюрем е любов от пръв поглед...Тя прониза сърцето и мислите му още в първия епизод...
Виж целия пост
# 550

Halit Ergenç-International Film Festival-Magazine D-Canal D-16/4/2011


Виж целия пост
# 551

mar_tomova, май и ти си намерила вълшебната пръчица?  newsm78 newsm78  Laughing

Очарователен клип! Two Hearts
Виж целия пост
# 552
Момичета  wavey...привет !!! Hug

Много нещо сте показали и изписали за ден и половина ooooh!....неуморни сте.... ooooh!

Няма да ви изброявам поименно ,защото всяка от вас по нещо е писала и копнала....ще кажа само ...за кой ли път вече ,че сте прекрасни !!! Peace Hug Heart Eyes

За всички вас -
Hug Hug Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 553
Мар Томова ,благодаря ти за клипчето с Халит!  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 554
Като гледам новия фрагман...Хюррем се завръща в султанското ложе.А интересно какво ще се случи когато се появи Лео...Много ще ми е интересна реакцията на Хюррем newsm78 newsm78 newsm78
Може би Ибрахим има очи за онези неща, за които Сюлейман е заслепен от любовта. Но защо нищичко не му казва за съмненията си, ако е така...Всъщност той на няколко пъти му намекна в началото, но усети, че  не може да  командва  чувствата ,  мислите на султана, да се намесва в решенията му. Това ми дава основание да си мисля, че Ибрахим подразбира целите на Хюрем и я усеща като заплаха, но усеща и любовта между двамата, страстта, огъня, а това няма как да го предотврати, защото пламъкът на любовта никой не може да го потуши - или го има, или го няма. Любовта на Сюлейман към Хюрем е любов от пръв поглед...Тя прониза сърцето и мислите му още в първия епизод...
Споделям това,което си написала,Mydream!     bouquet
Истината е ,че  Ибрахим усеща тази любов,но никога няма да я подкрепи,никога няма да застане зад нея.И не само заради предаността си към Махидевран -както точно си го споделила,султанът е заслепен от любовта си и не може да види всичко,което виждат очите на Ибрахим.A и  Ибрахим не може да се намесва в решенията му.Но новият везир  и Хюрем вече добре се опознаха..И никой не си прави илюзии,че другия би отстъпил..
Всъщност големите сблъсъци между тях тепърва предстоят.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия