След "1001 нощ" приказката продължава с проектите на нашите любимци - 172

  • 38 727
  • 742
# 495
Заповядайте по едно турско кафенце...Да ви е сладко!!

Честит празник на всички празнуващи!!
Виж целия пост
# 496
Момичета има анкета за един куп категории, свързани с телевизионния фестивал в Анталия на 30 април. Има и класация за най-добър актьор, където можете да гласувате за Халит, но е малко сложно, защото, за да стигнете до тази категория,  трябва да се мине през останалите и там също се гласува. С малко търпение и упоритост става. За категориите, извън тази за най-добър актьор,  попълвах на произволен принцип.

Анкетата е долу вляво. Като гласувате за една категория, излиза следващата.

http://www.ayakligazete.com.tr/
Виж целия пост
# 497


Ceyda Düvenci



                     
Виж целия пост
# 498
                          ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН,ДЖЕЙДА!!!

 
Виж целия пост
# 499
ДОБРО УТРО!
Колко е хубаво в темата ни тази сутрин! Hug Hug Hug
Благодаря ви,момичета,за чудесното настроение и уюта,който създавате тук!
Прекрасни сте!  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 500


                                                      Добро утро ! wavey wavey wavey

   Партито на ВВ е било много силно! Добре са се разтоварили от всекидневното напрежение около снимките! Халит разбира се е с Берг Simple Smile, но дори не си представям, че ще отиде на купон без нея!
   Много благодаря за снимките и останалата информация!  Hug
   Варна, благодаря за превода! Hug
Виж целия пост
# 501
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН,ДЖЕЙДА!

Виж целия пост
# 502
Варна,благодаря ти за всичко,което си превела и споделила! Kissing Heart Flowers Bouquet Kissing Heart
Виж целия пост
# 503
Виж целия пост
# 504

!!В предстоящата серия ще има халвет май а? [/b][/i]
newsm78 newsm78 newsm78 newsm78

Халвет определено ще има и май след него Сюлейман ще си бъде само за Хюрем.  Grinning
И аз мисля така ! Laughing Hug Hug
А във фрагмана Ибрахим видя рисунките на Лео,видял е и Хюрем..да видим как ще използва това..
Виж целия пост
# 505
     

        Честит рожден ден на прекрасната Джейда!



                         
Виж целия пост
# 506


Виж целия пост
# 507

!!В предстоящата серия ще има халвет май а? [/b][/i]
newsm78 newsm78 newsm78 newsm78

Халвет определено ще има и май след него Сюлейман ще си бъде само за Хюрем.  Grinning
И аз мисля така ! Laughing Hug Hug
А във фрагмана Ибрахим видя рисунките на Лео,видял е и Хюрем..да видим как ще използва това..

 
Виж целия пост
# 508
Виж целия пост
# 509
Момичета, извинявам се че нахлувам така в темичката ви, но Джейда да не би да е станала майка?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия