
Няма да давам повече от тази гадост. Аман от липсата на ако

Режим никакъв, но няма как. Сега звъннах на Док и се оказа, че носния ни секрет е отрицателен. Утре сме на консултация и евентуално ще слагаме ваксини

.Таткото току я загризва,нооооооооо до следващото хранене все едно нищо не е било.Дядо им пък друго 20,като се напасе с чесън се сеща,че не е общувал с внуците си.А любимото дразнещо е когато дечурлигите не са на кеф и дерейки се разиграват цялата къща,да се изпъне на вратата и да каже"що реват сега, да не са болни?".
-лица,лигавници,дрехи),навярно с морков или тиква.


.Таткото току я загризва,нооооооооо до следващото хранене все едно нищо не е било.Дядо им пък друго 20,като се напасе с чесън се сеща,че не е общувал с внуците си.А любимото дразнещо е когато дечурлигите не са на кеф и дерейки се разиграват цялата къща,да се изпъне на вратата и да каже"що реват сега, да не са болни?".
-лица,лигавници,дрехи),навярно с морков или тиква.
Но не влиза там, де. Та и за това е добре да се помисли. Аз го мъкна из цялата къща, така че това с масата не ми е проблем.


Показвам й с крачето как да прави и само веднъж се пробва и го докара до заставане настрани повече не можа и не иска.
после тивка и морков. Само купешки пюрета в началто се дават аз така знам още повече пък на захранване преди 6 месец.
Гербер се оказаха и те подмарка на Нестле
а съм давала от тях на бабткото, но като разбрах ги спрях веднага. ХИП са твърде гъсти и не чак толкова вкусни менютата имам предвид, иначе кашичките и плодовите са супер
затова Бейбивита най ми допадат има ги в Кауфланд и местните и зеленчуковите и плодовите са им върха мн вкусни и на разумна цена. Семпер не съм давал много че все не ги намирах, но и като ги намирах в Пигис хаус и Била все ми се виждаха скъпи (ама то в Пигис и Била си е по принцип скъпо
http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … products_id/13297
Толкова лашкане, скачане, дърпане, носене насам натам, събиране разпъване е понесло горкото, че как е здраво се чудя още но ще изкараме и Еленка с него надявам се
Дори се надявам да оцелее и за децата на сестра ми живот и здраве
Също ми се струва, че от известно време гласчето и се промени, струва ми се като малко пресипнала.В други ден съм при моята любима педиатърка, там ще си задам въпросите.Препоръчани теми