САМО за фенове на Стивън Кинг! - 6 част

  • 42 538
  • 767
# 765
Признавам си,че не съм чела особено много от Кинг,но определено ми харесва това което съм чела до сега,а най-много сякаш ми допадна "Мизъри" ,но аз и с това започнах.За една нощ я "изядох" с кориците.Някои казват,че е твърде тежка книга,но на мен ми допадна.
Виж целия пост
# 766
Книга на Кинг спечели Книга на 2013г. Да ви/ни е честита.

Някой е повдигнал стара тема и аз съм се разписала тук. Не ги ли заключват старите?
Виж целия пост
# 767
Отскоро започнах да се запознавам с творчеството му.Харесвам мрачния му стил на писан и направо се влюбих в "Колорадеца'.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия