Пазаруване от www.asos.com - 11

  • 38 416
  • 735
# 450
Vishenka, пиши им пак и пак, и пак... Дано решат проблема. В крайна сметка си вземи парите  и изчакай. Може да пуснат същите обувки пак на ниска цена. При тях никога не се знае  Peace
Виж целия пост
# 451
Ох, тука дълга песента - обувки искаше моята сестра от Украйна, аз ще ходя там на края на май, и можах да донеся, а после ...праща, пак 22 лева като минимум и доста дълго става до там 1 месец най малко, значи ще може да ги нося тя на края на лято #Crazy

А между друго - аз съм упорита, и могам да ползва гугл преводач Laughing и ще пиша пак и пак и пак и пак, не ми трудно, като казват при нас - и на мъртев могам зачука глава Embarassed
Виж целия пост
# 452
vishenka , според мен не те разбират какво искаш. Гледам, че всички номера са налични от твойте обувки на GUESS и не виждам причина, защо не ти ги пращат.
Виж целия пост
# 453
Moмичета, има ли някакъв шанс да си получа поръчка, шипната на 24.04,  утре или в събота?  Confused

Щом аз получих поръчка, шипната на 15ти, преди великден (значи на 4-тия ден сутринта вече я бях взела), мисля, че имаш шанс Simple Smile
Виж целия пост
# 454
Момичета,кажете някой код за намаление.Все харесвам рокли над 70 паунда  Sad
Виж целия пост
# 455
хайде на кодчетоооооооооооооооооооо

15STYLISHTREAT - 15% на някои (още не съ пробвала на кои артикули) до 02 май  Grinning Grinning Grinning Grinning

P.S. Обувките, за които чаках кодче не се повлияват  Cry Поне да знам, да си ги пусна - те са намалени на половина де  Mr. Green
Виж целия пост
# 456
И аз да се цопна тук...въпреки,че като гледам ще ми дойде скъпичко.

п.п. А детско има ли?
Виж целия пост
# 457
Голяма съм шматка. Преглеждам цените в евро, защото си мислех, че са еднакви с тези в паундове.  Embarassed И съответно пъхах в кошницата в евро. Сега проверих. Ако бях пазарувала в паундове, щеше да ми излезе с около 26 лв по-евтино за две парцалки.  ooooh! Вместо ~174, аз платих 200 лв.
Виж целия пост
# 458
Веднага го пробвах кодчето, но пише, че е вече използвано. Все пак не се сдържах и направих поръчка. Ето този гащеризон http://www.asos.com/Eleven-Paris/Eleven-Paris-Button-Front-Jerse … t=-1&clr=Navy  Взех 10-ти размер. Моделката ми се струва доста кльощава и носи 8 така че дано да съм улучила. Като дойде ще ви кажа дали е сполучлив Hug
Виж целия пост
# 459
хайде на кодчетоооооооооооооооооооо

15STYLISHTREAT - 15% на някои (още не съ пробвала на кои артикули) до 02 май  Grinning Grinning Grinning Grinning

P.S. Обувките, за които чаках кодче не се повлияват  Cry Поне да знам, да си ги пусна - те са намалени на половина де  Mr. Green

При мен не действа - изписва ми, че вече е използван или не е валиден.
Виж целия пост
# 460
Получих това по препоръка от тук:
http://www.asos.com//A-Wear/Awear-Multi-Ruffle-Hem-Dress/Prod/pg … .aspx?iid=1341441
Хубаво е, на мойта височина късичко ще дойде и се притеснявам да не ми е тясно в бюста, още не съм го пробвала.

Това: http://www.asos.com//Asos/Asos-Hook-And-Eye-Asymmetric-Dress/Pro … .aspx?iid=1344777 в кремаво, но цвета е далече от снимката - някакво ужасно бледо оранжево.
Трябва да го видя как стои, така ми се струва да е прекалено дълго....
Толкова ми харесваше на снимката, а сега съм разочарована.

PS: Пробвах го и искам да го връщам. Възстановяваха ли пощенските от Асос после, ако не колко струва и през кой е най-евтино?
Виж целия пост
# 461
aniK, според теб банските с марка асос са умалени нали така? Ти един номер по-голям ли поръчваш, в сравнение с другите дрехи? Много съм харесала този http://www.asos.com/pgeproduct.aspx?iid=1105478  http://www.asos.com/Asos/Asos-Floral-Print-Ruched-Side-Bikini-Br … t=3&clr=Print . Обаче сега се чуда кой номер да поръчам, по принцип нося 10.  newsm78
Виж целия пост
# 462
reny, имам 1 цял и 2 половинки бански на АСОС - целият и двете горнища са ми 10 (при най-малко 8-ца) и са ми супер точни. Долни части си взимам 8-ца (или което е най-малкото от съответния) и са ми добре, но може и по-малко.
Според мен долно да се взима точен размер, а горнище - 1 отгоре  Rolling Eyes Само дано не те подведа  Praynig

За кодчето, не пише, че е пероснален, но може на нови акаунти да не действа, знам ли..  Confused
Виж целия пост
# 463
aniK, благодаря ти!   bouquet Ти дрехи 8 ли взимаш или по-малки? То всъщност май няма по-малки.  newsm78
Виж целия пост
# 464
aniK, благодаря ти!   bouquet Ти дрехи 8 ли взимаш или по-малки? То всъщност май няма по-малки.  newsm78
По принцип взимам от всичко най-малко - най-вече 6-ца или 8-ца (, когато започват от Sunglasses. Само 4-ката на Petite ми теснее и не ми е комфортна Mr. Green

Изпаднаха ми очите да гледам какво да купя с тоя код и нищо не ми трябва  Joy Ще го употребя де  Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия