Пазаруване от www.asos.com - 11

  • 38 416
  • 735
# 570
Момичета, страхотни неща сте показали  Peace
Аз да попитам- за колко време горе-долу пристигат върнатите артикули при Асосци (изпратих го препоръчано) и колко време след като го получат връщат паричките ? Благодаря предварително  Hug

След около 2 седмици някъде - пишат ти мейл за рефунд и до 4-5 дни влизат в картата  Peace
Виж целия пост
# 571
aniK, как е материята на блузката Killah?
Виж целия пост
# 572
Само да се похваля, че спечелих от ФБ играта, урааааааааааааааааааа, място не мога да си намеря, за пръв път печеля нещо!!!
Виж целия пост
# 573
Само да се похваля, че спечелих от ФБ играта, урааааааааааааааааааа, място не мога да си намеря, за пръв път печеля нещо!!!

Честитоооооооооо!  Hug Какво печелиш?

Поръчах си жълт бански, дано не ми е огромен, нямаше 10 и поръчах 12 http://www.asos.com/pgeproduct.aspx?iid=1038443  http://www.asos.com/Asos/Asos-Mix-And-Match-Hipster-Bikini-Brief … =3&clr=Yellow
Виж целия пост
# 574
Само да се похваля, че спечелих от ФБ играта, урааааааааааааааааааа, място не мога да си намеря, за пръв път печеля нещо!!!

Ехааа, честито!   bouquet
Аз нещо съм я пропуснала тази игра, къде е?
Виж целия пост
# 575
Спечелих ваучер, но все още незнам на каква стойност, до 100 паунда. Играх с различни артикули и на различна стойност, някои доста по-евтини, но нищо.  Mr. Green Mr. Green Mr. GreenГледам, че вече е свършила тази игра...Но ще има и други.
Виж целия пост
# 576
Честитооо  bouquet със здраве да си оползотвориш ваучера Heart Eyes

http://www.asos.com//Seafolly/Seafolly-Tropical-Cut-Out-Suit/Pro … t.aspx?iid=448729
поръчах този бански току що сега остава и да ми е по мярка Sunglasses
Виж целия пост
# 577
Аз изпратих рокля на 18.03 късния следобед и едва вчера получих потвърждение, че е получена при тях.
Виж целия пост
# 578
Получих вчера тези очила в тъмно синьо,много са хубави,но не ми приличат!
Ако ги върна,пощенските за моя сметка ли ще бъдат?
http://www.asos.com/pgeproduct.aspx?iid=1093425
Виж целия пост
# 579
Само да се похваля, че спечелих от ФБ играта, урааааааааааааааааааа, място не мога да си намеря, за пръв път печеля нещо!!!
Честитооо  bouquet

pepina709 пощенските са за твоя сметка! Peace
Виж целия пост
# 580
И аз чакам същия сутиен на wonderbra 34С и още един 36В,че не бях сигурна в номерацията.
Виж целия пост
# 581
 .
Виж целия пост
# 582
aniK, как е материята на блузката Killah?

Хубава е материята - тъничка, но не е прозрачна, както синята и оранжевата на Мис  Peace
fanagoria,  ЧЕСТИТО  Peace Ще разлубиш Редут-а май  Joy
Виж целия пост
# 583
aniK, как е материята на блузката Killah?

Хубава е материята - тъничка, но не е прозрачна, както синята и оранжевата на Мис  Peace
fanagoria,  ЧЕСТИТО  Peace Ще разлубиш Редут-а май  Joy
Joy Joy хахахаха, в интерес на истината скоро не съм се сещала изобщо за него...
Някаква идея как се облича това нещо?
http://www.asos.com/pgeproduct.aspx?iid=1173329
Виж целия пост
# 584
west_end, долните части, които имаш, изцяло ли са с подплата?

reny, видях че си поръчала, но ето този има изцяло черна "подплата"
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия