ФУТБОЛНИ фенове (тема 10)

  • 24 137
  • 750
# 195
Честито на Ани и на Киа  Hug
Благодаря ти!  Simple Smile  Поздрави за Челси, здраво в борба за титлата сте. Арсеналчета май само дебнат грешна стъпка на Юнайтед та да се идънят и те.  Laughing    Ако не се лъжа имат и мач по м/у си, един равен там ще е подарък за Челси.

Емо, като малките деца си.  Crossing Arms   Laughing    Рефера малко изтърва мача, имаше някои грешни отсъждания и за двете страни, но ако визираш гола на Педро - беше си в засада 200%-ва. Просто се научете да губите. Моуриньо е гений, това е положението! Напълно заслужена победа за Реал. Чудя се как още съм трезва.  Mr. Green   
Виж целия пост
# 196
Добро утро.Честито и от мен на Ани и Киа страхотен мач.Аз също съм щастлива ЦСКА победи.Хубави празници.
Виж целия пост
# 197
Благодаря Гри. Hug Аз релаксирам. Останаха ми още 2 дена почивка че гаджето ми се връща от Лондон за Великден. Ще се ходи и до Севиля при майка и и баща и. Ох, тежка седмица. Grinning



Поздрави за всички след страсната нощ. Hug   bouquet
Виж целия пост
# 198
Радвайте се, то това ще ви е. Другата купа след още 18 години. Подарена съдийска купа. След отменени гол и чиста дузпа. Crossing Arms Валенсия ще ви разпертушини във събота.
Aве еййй Не ме карай да идвам до Валенсия
Първото полувреме беше наше - ИЗЦЯЛО, второто ваше... страхотен мач... за мен това са двата най-добри отбори В СВЕТА .. няма кои да ги бия в момента (говоря и за ДВАТА)
За мен лично няма никакво съмнение, че  един от тях ще вдигне и купата на ШЛ





Виж целия пост
# 199
Радвайте се, то това ще ви е. Другата купа след още 18 години. Подарена съдийска купа. След отменени гол и чиста дузпа. Crossing Arms Валенсия ще ви разпертушини във събота.
Aве еййй Не ме карай да идвам до Валенсия
Първото полувреме беше наше - ИЗЦЯЛО, второто ваше... страхотен мач... за мен това са двата най-добри отбори В СВЕТА .. няма кои да ги бия в момента (говоря и за ДВАТА)
За мен лично няма никакво съмнение, че  един от тях ще вдигне и купата на ШЛ
Ами заповядай Party Ама португалката се връща след два дена 4470  и ще трябва да се  newsm43 някъде ако разбере какво съм писал за Освалдо, опа Роналдо Heart Eyes
Виж целия пост
# 200
Ми няма как португалец да не подкрепя Реал - Мауриньо, Роналдо, Карвальо  Crossing Arms Не знам какви пари се влагат за футбол в Португалия ама .. евала на хората. За представянето им в УЕФА няма да коментирам
А за теб к'вото и да ти направи жената, все ще ти е малко  Crossing Arms
а к'во стана с Меси в тоя мач??? нещо не можах да го видя за 120 минути, аа не извинявам се видях го като скочи да се бие в началото на първото полувреме  Crazy
Виж целия пост
# 201
Тя си е от Барселона, но си хасева Кристи като жена още като беше в Ман. Юнайтед, Сега не може да реши кой е по-по-най, дали Митака или Кристи?
Виж целия пост
# 202
 ПолудЕла съм ви казвам! 
Виж целия пост
# 203
ПолудЕла съм ви казвам! 
Не си само ти. Заради сватбата ли?
Виж целия пост
# 204



No coment.....
 И баш  Серхио Рамос ....
 
Гаспод си знае работата!!!

Не ми се коментира,нищо не съм гледала,днес също....,но това беше ОЧЕВАДНО...просто в новините....
Виж целия пост
# 205
ПолудЕла съм ви казвам! 
Не си само ти. Заради сватбата ли?

Заради мача!
Виж целия пост
# 206
 Mr. Green
пууу изтървах пак еуфорията тук пък начииии  Crossing Arms

Честито на привърженичките на Реал  Crazy
Привърженичките на Барса, имате още два мача нищо се не знае  Hug

Аз доволна от мача на СеСеКато, поздравявам всички фенки  Mr. Green  Hug
Дю -  Stuck Out Tongue Winking Eye  Crazy Crazy

Относно клипчето по-горе -  Joy, ма тия са големи сакатлъци  Mr. Green Mr. Green (шегувкам се  Mr. Green)

Виж целия пост
# 207
Е, к'во не се знае - те вече взеха Copa del Rey...  Crossing Arms
Виж целия пост
# 208
Е, к'во не се знае - те вече взеха Copa del Rey...  Crossing Arms
Не се притеснявай, Валенсия ще ги отнесе тази събота.
Виж целия пост
# 209
Да, бе, ама защо, защо трябваше да става така?!  Crossing Arms
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия