ФУТБОЛНИ фенове (тема 10)

  • 24 138
  • 750
# 300
Привет!  Hug
Христос Воскресе!
Честит рожден ден на Ани на няколко патерици!   bouquet 

Благодаря ви и за пожеланията за моя рд  Hug
От няколко поста бирата витае във въздуха  Grinning , айде черпя, в тон с тазвечершния мач  Flutter



Виж целия пост
# 301

Винаги съм казвала,че Журналистиката,особено Жълтата и Некадърната такава( а в България Дал Господ!) е това,което убива малко по малко красотата в Спорта Thinkingа и не само......
Ония дни примерно с мъжа ми четохме едно негово интервю,което той изобщо не е давал Shocked Shocked Shocked, при това с неща,които той НИКОГА не би изрекъл,още по-малко в публичното пространство..... #2gunfire...А Какво остава за Бербатов......


Малейййй,Цеци,как ни уцели на Бира LaughingТова ни е любимата в къщи...нали мъж ми е Мигел Laughing...виж за San(Свети) не гарантирам hahaha...Дръпвам ти 2 и бЕгам на гости да гледам мача! Hug
Виж целия пост
# 302
Мачът тази вечер щял да бъде най-гледания мач в света, за всички времена Simple Smile По социологически проучвания ще го гледат близо 500 000 000 души.
Виж целия пост
# 303
Пеп срещу Mou: Кой ще царува в небето на Шампионската лига?

Виж целия пост
# 304
Привет!  Hug
Христос Воскресе!
Честит рожден ден на Ани на няколко патерици!   bouquet 

Благодаря ви и за пожеланията за моя рд  Hug
От няколко поста бирата витае във въздуха  Grinning , айде черпя, в тон с тазвечершния мач  Flutter


Oх, любимата ми биричка beer2. В момента пия такава.
Виж целия пост
# 305
Ще заложа на Реал  Thinking тази вечер
Виж целия пост
# 306
Карлос Пуйол влиза в игра smile3501

Виж целия пост
# 307
Залагам на този отбор, който може на финала да победи МЮ с поне 3 гола разлика!!  Mr. Green
Виж целия пост
# 308
az pak imam nujda ot info - bideiki v BG ne moga da se ortientiram kanalite, kade ste dawat ma4a tazi we4er? Mersi predwaritelno...

Towa za 3te gola Rolling Eyes
Виж целия пост
# 309
az pak imam nujda ot info - bideiki v BG ne moga da se ortientiram kanalite, kade ste dawat ma4a tazi we4er? Mersi predwaritelno...

Towa za 3te gola Rolling Eyes
Ами мисля че в BTV Action. Те даваха реклама че ще го дават.
Виж целия пост
# 310
Залагам на този отбор, който може на финала да победи МЮ с поне 3 гола разлика!!

Виж целия пост
# 311
Да, по БТВ Екшън.

Дю  Joy
Виж целия пост
# 312
Мачът тази вечер щял да бъде най-гледания мач в света, за всички времена Simple Smile По социологически проучвания ще го гледат близо 500 000 000 души.

 Shocked Shocked Shocked Shocked

Въййййййййййййй........как ви изпуснах.......



Виж целия пост
# 313
Драстииии  Hug! Малко бях позарязала и темата, и футбола, но тая вечер не е за изпускане!


Ще викам за !
Виж целия пост
# 314
Ехее, Мамето и Вени  Hug
Аз още се чудя за кого да викам, май ще е за Грамнемидреме  Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия