ФУТБОЛНИ фенове (тема 10)

  • 24 138
  • 750
# 330
Една снимчица от най-горещото място на Мадрид в момента
Виж целия пост
# 331
Мерси , theblackarrow, наздраве! Simple Smile
Виж целия пост
# 332

Затвори линка тук
Код:
[img][/img]
за да пуснеш картинката........


Що така още е 0:0?????


-True Blue-, да не си ми обидена нещо?
Виж целия пост
# 333
Щото играят борба свободен стил, а не футбол  Mr. Green!
Виж целия пост
# 334
Щото Моу ги е затворил и чака да измори Барса, или гледа да не получи гол на собствен терен и да се надява да вкара на чужд. Общо взето е... м.... на красивия футбол Simple Smile
Виж целия пост
# 335
Оттеглям се и ще гледам в хоризонтално положение. Искам два гола от гостите във второто полувреме...
Виж целия пост
# 336
Мерси , theblackarrow, наздраве! Simple Smile
Наздраве
Виж целия пост
# 337

Затвори линка тук
Код:
[img][/img]
за да пуснеш картинката........


Що така още е 0:0?????


-True Blue-, да не си ми обидена нещо?
Не мога:))))
Виж целия пост
# 338
 Simple Smile нещо скучноват мача ще пропусна 2рото полувреме

theblackarrow можеш  Simple Smile


 Crazyех какви стадиони имат хората
Виж целия пост
# 339

Какво изпуснах?
Виж целия пост
# 340
ф
Виж целия пост
# 341
 Shocked Защо, бе Маме?? Никога не мога да съм ти обидена  Laughing пък и грам не се сещам за какво изобщо мога да съм ти обидена  Hug Защо така си си помислила?
Виж целия пост
# 342
Лелеее, верно ли си ти  Joy  Hug Ееее, най-накрая! Simple Smile

И на мен нещо не ми се нрави мача, ама бирата още не ми е свършила. Наздравеее
Виж целия пост
# 343
theblackarrow, прочетох! Grinning

Що така стана? Наздраве!
Виж целия пост
# 344
Наздраве!
Сега каква беше ситуацията, има ли реванши или се приключи с тях  newsm78?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия