Юнчета 2009 темите си тук споделят. Тема 113

  • 31 811
  • 740
# 210
Честита рожденичка, bellaa! Весели празници! Помня, че Май месец е наситен с много рождени дни за вас.
Виж целия пост
# 211
Честит Рожден Ден на всички рожденици...  bouquet

Ние пак сме болни - кашлица и сополи. Омръзна ми с тоя Вентолин - всеки месец го пием и правим инхалации. Това не си е работа Sad.

Разходка в Борисовата - добре, ама някои ще работим  и понеделник и вторник... Все пак добре е, че имам работа. От вчера вече отворихме магазина, в който ще работя - стана много хубав. Продаваме тапети и килими - на който му трябват - при нас да идва... Simple Smile

Виж целия пост
# 212
Гретхен, аз понеделник няма да мога. Много искам да се видим, ама ще е друг път - имаме годинка от кръщенето и 3 години от сватбата Simple Smile
Честит имен ден на празнуващите! Поли - да ти е жива и здрава хубавата Елена  Hug
Ако забравем някого извинете ме и пийте по едно и от мен  Wink
 
Виж целия пост
# 213
Да почерпя,за моята слдка Емили,по случай 2годинки.Мама се помъчи точно на празника,преди 2години!



gmarinova,много мило,че се сети!

Да чиститя на Марти и Юли,да са много здрави ,весели и добрички.Да са радост на семействата им!
Виж целия пост
# 214
Бела със малко закъснение честита рожденичка да ви е жива и здрава   bouquet
Честито на Ема и Бранимир   bouquet
Другите съм ги поздравила във фейса Simple Smile
Виж целия пост
# 215
bella, да ти е жива и здрава и много да ви радва!
Виж целия пост
# 216
bellaa - Да е жива и здрава малката госпожица, а това че си се измъчила... сега като гледаш резултата от твоите мъки? Прекрасен е нали? Hug
Полито - Да ти е жива и здрава Ели и много, ама много да ти помага.  Hug
Gittanna - И ние кръщавахме Вито на 23.05. . Приятно да си изкарате на 3-годишнината от сватбата. Hug
hris.g - дано бързо да се оправи. Не може ли да смениш Вентолина с друго. newsm78
Виж целия пост
# 217
Гити, кръщенето празнува ли се всяка година  newsm78

ЧЕСТИТА ВИ ГОДИШНИНА! Наздраве от мен!

Аз си сменям плановете ежечасно.  Mr. Green

Хрис, водила ли си Жорката при Улевинов в онази болница зад Майчин дом?
Виж целия пост
# 218
Белла - да ти е жива и здрава красавицата!
Роси Грети - мерси Simple Smile Не знам дали се празнува, всъщност по-скоро не. На Теди кръстник е зет ми, така че за нас е повод да се съберем и да си кажем наздраве  Wink
Виж целия пост
# 219
Честит Рожден Ден на Еми(с малко закъснение  Blush) и Павел! Да са много здрави и весели! Наздраве майчетата им!
Грети, ние с Мо не можем, не че някога сме идвали на форумска среща, ма що па не Simple Smile)
Виж целия пост
# 220
Аз не се намесвам за срещата, че все до последно не си знам плановете, но ако се уговорите за нещо някой път, ще се опитаме да дойдем.
Виж целия пост
# 221
Грети, водила съм го там -/ белодробно отделение на Александровска е/ , но все на други доктори попадам. Всеки месец сме там - вече ни познават   Shocked  , но все едно и също - инхалации с Вентолин и физиологичен р-р. По-малко да стои навън -  по час два на ден, ама идва топлото време - как да го държа вътре. Незнам как ще сме лятото - ще видим.
Ох, че се наоплаквах....
Айде лека вечер на всички ... Hug
Виж целия пост
# 222
Със закъснение да честитя и тук втория рожден ден на Емили  bouquetРожденничката беше прекрасна а партито чудесно Peace

Честит втори рожден ден на Павел!Да расте голям и силен юнак  bouquet
Гити честита годишнина и още много дълги години семеен уют и топлина  bouquet

Днес времето беше разкошно ходихме на пикник супер си изкарахме и хвърчило пускахме. Laughing
А на тръгване си набрахме божури цялата поляна беше почервеняла от тях и ухаеше чудесно Mr. Green
А по пътя беше пълно с ниви засяти с Рапица а тя цъфти в ярко жълто такава красота отдавна не бях виждала.
Алекс каза че било като големи жълти килими Joy

Лека вечер на всички  bouquet
Виж целия пост
# 223
Момичета ,днес и нашата малка Емми стана на две годинки.  party023
Празника ни мина страхотно ,а Емми беше истински щастлива !

Честит празник и на Еми и Павел!Да са здрави и много,много щастливи деца !  bouquet

Ето я и нашата скромна тортичка/все пак първи опит  Embarassed/.
Виж целия пост
# 224
Мариета да ти е жива и здрава рожденничката!Много да ви радва и много щастливо дете да расте!  bouquet

Тортата е станала чудесна браво  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия