завърнахме се от шведското балтийскоморие
. Много хубаво си изкарахме - имаше дни с плаж и плацикане в морето, дни с разходки и игра. Бяхме на много хубав кумпинг в бунгало, Стефан тичаше навън на поляната, въобще голямо спокойствие. И никаква жега - в дните за плаж беше около 25 градуса - кеф, а когато беше по-хладно (2 дни беше облачно) си направихме хубави разходки из острова.Утре заминавам за 1 седмица за Англия и много ще ми липсват мъжете ми...След тази ваканция, така свикнах да сме по цял ден със Стефан, че хич не ми се занимава, но това ще е последното ми пътуване така или иначе, че вече се стягаме за новото попълнение.
Св., дано скоро нещата се подобрят. Споделяй как върви адаптацията на Бобата - за мен е много интересно и полесно
.По повечето от въпросите не мога да се включа, тк памперса не съм махнала още. Може би ще стане към есента/зимата, тк сега нямам сили да го водя да пишка през 30 мин.
И два въпроса от мен
1) Когато махнахте памперса, какъв е горе-долу интервала за пишкане - 30 мин/60 мин, повече? Може ли детето да издържи една нормална разходка от 1.5-2 часа, без да му се допишка?
2) ходите ли още с количка?
Ние взехме лятна, лека, при нас е мираж ходенето без количка, ако искаме да стигнем до някоя цел за нормално време. Принципно ходи за ръка хванат, но само в посока, в която той реши. Иначе почва едно теглене, дърпане, искане да го нося и тн...Виж, ако отиваме за сладолед, ходи, и знае даже сам да стигне до магазина (ходи пред мен, без аз да му показвам посоката), но ако е за друго, е голяма мъка. Затова излизаме с количката, а пък той обича да се вози...
Приятна вечер от мен!








. Още малко и свободни съчинение ще искат да може да пише. 

Даже телевизия не ми се гледа. Сядам за малко пред компа, защото в работата за сега нямам нет, взимам душ и в леглото.
дано да не е вирус, че ме е страх за Петър.