Сополите да спират само! Това е. Изчезвам.п.п. Не знам Мони говори ли, но се разбираме прекрасно. Плямпа де, доста...
Сополите да спират само! Това е. Изчезвам.
ужас, дано да го лекуват правилно, ех, значииииииииии, как може така!
ужас, дано да го лекуват правилно, ех, значииииииииии, как може така!
Е може ли такова нещо, от месеци го лекуват уж 
Ужасно е наистина, но поне най- накрая са извадили това чудо и сега да приложат адекватно лечение. Стискам палци. 






. Дано баща ти да се оправи вече!
А, Роси какво става с твоя баща? Как е? Възстанови ли се от станалото?
Дано, цял живот да се разбират и да се обичат много! То е ясно, че без караници не може.
Душичка, мила..."Како, здравей"


Иначе, само през нощта и го слагам. 
, а иначе там са взели вече мерки - паник бутони, повече осветление и кво ли още не? Но ги взеха след дъжд качулка. И заплата ще му вдигали
.
и на мен ми стана мн. мило.
.
.
Поне като съм наясно с нещата и мисля по-трезво. 
Препоръчани теми