Удължаване на косата 12

  • 239 609
  • 777
# 135
Ще поразровя да видим...
Виж целия пост
# 136
Здравейте момичета тази коса която поръчах от продавалника вместо платинено русо се оказа смеска на сиво с черно изобщо съм ужасена но както и да е .. искам да си намеря коса около 120 лева за много къса коса някой знае ли от къде мога да си намеря изпитана коса смисъл да знае, че наистина е хубава Simple Smile
Виж целия пост
# 137
Здравейте,дами,  за първи път пиша във форума, но незнаех към когоо да се обърна. Проблема ми е следния - купих си треса уж естествена коса, но се заплете когато я "прах", ако имате опит с моя проблем, моля ви помогнете ми. Благодаря предварително! newsm78  bouquet
Виж целия пост
# 138
Нядавам се, че си я "прала" с шампоан-  сега сложи маска или балсам за лесно разресване  и я разреши, и после я изсуши. Както правиш с твоята коса.
Виж целия пост
# 139
5 пъти слагах маска, 3 пъти балсам сигурно 6237 и кристали и неще и неще направо като спластена топка е станала  ooooh!
Виж целия пост
# 140
Не знам как си я прала....Аз я мокря, леко слагам балсам или маска( ако съм си правила прическа с нея да падне лака), лекичко омачкам, реша, плакна и я опъвам на една кърпа да съхне. Понякога пръскам с Глис Кюр за лесно разресване
Виж целия пост
# 141
Исабел, навлажни я лекичко под течаща вода без да търкаш, отцеди, сложи маска и вземи гребен със широки зъбци, колкото по-широки, толкова по-добре. Както е със маската, започни да сресваш внимателно, като почнеш няколко сантиметра над връхчетата. Като разрешеш тази част, минаваш няколко сантиметра нагоре и повтаряш и така докато стигнеш догоре. Изплакни внимателно под хладка вода  без никакво търкане или 'пране', държиш за за горния край и оставяш водата да се стича надолу, и нанеси пак някакъв продукт без отмиване. Това ако е естествена. Ако е изкуствена и си я сложила под гореща вода, единствения ти вариант е да я сложиш под течаща топла вода и да се надяваш това да я отпусне, ако само е омекнала и се е сплъстила от предното миене. Ако си я стопила направо, нищо не може да се направи, освен да си искаш парите от продавача.
Виж целия пост
# 142
Някой взимал коса от тук - http://www.kosilia.com/  ?  newsm78
Виж целия пост
# 143
аз, стават
Но не са европейски, а индийски- не могат да се боядисват
Виж целия пост
# 144
Аз си бях взела от Магама коса на клипс - много е удобна за ползване и резултатът беше зашеметяващ, но сега косата ми порасна и имам друг проблем - оплешивяването.  Laughing Май след някоя  и друга годинка трябва перука да купувам.  Laughing
Виж целия пост
# 145
аз, стават
Но не са европейски, а индийски- не могат да се боядисват
Ух,аз искам да се боядисва,за да не боядисвам моята ..утре ще преровя из нас да видя все пак да не намеря моята коса  Heart Eyes
Виж целия пост
# 146
ако искаш да се боядисва, трябва да е наистина европейска, но ще е много по-скъпа. И Лиа продава 1см=1.1лв, не както е обявено 1:1. Иначе не е лоша косата за тези пари, трябва само да си улучиш цвета
Виж целия пост
# 147
ако искаш да се боядисва, трябва да е наистина европейска, но ще е много по-скъпа. И Лиа продава 1см=1.1лв, не както е обявено 1:1. Иначе не е лоша косата за тези пари, трябва само да си улучиш цвета
Да,и на мен ми изглежда хубава,но това с уцелването на цвета - трудоемка работа  Praynig
Виж целия пост
# 148
kate_rina_1, здравей!
Видях, че си писала, че си имала коса от kosilia и затова се регнах да те попитам за качеството на косата, естествена ли е, как изглежда, с възможност да пуснеш снимка ако може. Колко време ти издържа и т.н.
Как така цената е по - различна?
Аз мисля да си поръчам за 80лв. коса, само за сгъстяване. Много ше се радвам ако отговориш, понеже никъде няма инфо за тези коси! Мерси много
Виж целия пост
# 149
Отговорих ти и на лични- последно си купих коса началото на миналото лято, но вече не я ползвам, защото моята порасна. За 80лв може да си купиш един двоен или троен ред и предполагам ще ти свърши работа. Никакъв проблем няма с косата да я третираш с преси и маши, само няма никакъв шанс да успееш да й промениш цвета. Преди това съм си купувала коса от салон (излезе ми един двоен ред около 130лв), същото количество и качество( нея не съм се мъчила да я боядисвам) от КОСИЛИА ми излезе 65лв . Улучиш ли си цвета, останалото е добре.Ето 2 снимки още от началото, когато я взех. И в  двата случая не съм я изправяла с преса , само съм я продухала със сешоара

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия