КИНО ОТ ИЗРАЕЛ

  • 51 228
  • 681
# 225
*
Виж целия пост
# 226
Плюшено Мече,струва ми се,че и тази песен ще ти хареса.
Чен Ахрони - Прозрачни

Виж целия пост
# 227
Страхотна песен!

שקוף
לעמוד במקום, להתקדם / לחזור אחרוה, לדמיין / לעצור את הכל ולהמשיך / ולהרוס ולשקם

להביט מהחלון, להתעורר / לצאת מהבית, להעלם / להוריד את הבגדים, להשתנות / לחסל ולבנות

פזמון: שקוף, / אפשר לראות עלי הכל / גם לא לראות אותי בכלל / שקוף, / אפשר לראות לי את הלב / ולא לגעת לי ביד / שקוף ולא עטוף / כמעט חשוף / תמיד שקוף
לבחור בדרך הקלה ולטעות / להרטיב את הדמעות / להבין את המשמעות בין השורות / להיות או לא להיות

פזמון: שקוף, / אפשר לראות עלי הכל / גם לא לראות אותי בכלל / שקוף, / אפשר לראות לי את הלב / ולא לגעת לי ביד / שקוף ולא עטוף / כמעט חשוף / תמיד שקוף
Виж целия пост
# 228



Prime Minister of Israel Benjamin Netanyahu Speaks to Session of Congress May 24th 2011
Виж целия пост
# 229
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК, ЧЕСТИТА РОШ hАШАНА НА ВСИЧКИ!

Виж целия пост
# 230



Има някой там, някой който мисли за теб, някой, който страстно те желае...

и какво искаш от небесата? той е вече твой, отдавна

песен ти пея, тъжна и сантиментална,песен, която няма да те остави сама, пея за теб
Виж целия пост
# 231

Виж целия пост
# 232
Честит празник!
Да ви е сладка годината!  Hug


Аз вече съм официален фен на Nathan Goshen!  Crazy Прослушах го в youtube и всичко харесах.  Simple Smile

Чух и Chen Aharoni (Tuon, Hug ); да го бяха пратили него на Евровизия. Such a shame!  Blush



                             
Виж целия пост
# 233
Ето новата на Harel Skaat. Пуснах я и в темата за Евровизия, но нека и тук Mr. Green
http://www.youtube.com/watch?v=bU3tbdAZ29o&feature=uploademail

Плюшено Мече,нямаше как да го пратят него.Още от началото се говореше, че Дана ще спечели,което си е съвсем логично - познато лице и вече е била победител.  Chen завърши четвърти,пък и не беше съвсем убедителен на финала,макар, че и аз стисках палци за него.
http://www.youtube.com/watch?v=XImSlHOeJDA
Тогава все още беше в казармата Wink
ако не се лъжа втора остана Adi Cohen, но не съм съвсем сигурна
http://www.youtube.com/watch?v=d9rr2CtfQdo&feature=related
Ето тук може да чуете песните от селекцията на Израел.
http://www.esctoday.com/news/read/16910
Виж целия пост
# 234
ДА СИ ПОЖЕЛАЕМ ШАБАТ ШАЛОМ!



Сред скритото и мрачното, в нашия горчив свят, говорят, че има още надежда. Хората я наричат любов. И я чакат, кога ще дойде. Между минало и бъдеще, между богатство и нужда, казват, че има надежда. Наричат я любов и я чакат кога ще дойде. За всички бъркотии и катастрофи, знайте, има решение. Наричат го любов! Сред всичко подправено и истинско, сред всичко, между живота и смъртта, има любов!
Има любов и в мен, тя ще ме събуди и ще ме докосне. В мен има любов, тя ще победи. Между благоразумието и налудничавостта, между детството и старостта, има надежда и всички я наричат любов. И чакат, кога ще дойде.
Виж целия пост
# 235
Ей изкефих се на макс на този клип

Виж целия пост
# 236
5 месеца КИНО В ИЗРАЕЛ - ЙОМ УЛЕДЕТ САМЕАХ!!!!

Тази тема е една малка част от живота ми, но част от личното ми пространство. Част от това, което обичам и почитам. Отражение на живота ми и на житейските ми предпочитания. Нещо от душата и сърцето ми, раздадено безкористно и с голямо желание и обич към всички.



Виж целия пост
# 237

Виж целия пост
# 238

Виж целия пост
# 239



Boaz Mauda Kdam 2008 LIVE- Here Comes The Light
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия