КИНО ОТ ИЗРАЕЛ

  • 51 228
  • 681
# 255

Виж целия пост
# 256
О, Agent, много хубави филми! След малко ги пускам да се смъкват. За мой срам още не съм изгледала Cafe Tales, а ме чака от събота още. ooooh!


Tuon, с една другарка открихме силата на Гугъл преводача и разровихме клюкарските сайтове в Израел.  Laughing И двете научихме много интересни неща. Mr. Green
В "HaShir Shelanu" май участва и Ошри Коен, мисля, че съм гледала клипчета от този сериал.
Някакви войници май бяха там и имаше много песни.


Извинете за не чак дотам полезния пост, обаче беше важно да споделя. Mr. Green


Поздрави!  bouquet
Виж целия пост
# 257
Плюшено Мече, не вярвай на всичко от жълтите сайтове Laughing
"HaShir Shelanu"  не съм го гледала, защото не обичам да ми пеят по време на филм, а това си беше чист мюзикъл, пък и имах възможност да го следя от сезон 3.
Ето ти Oshri Cohen и Ran Danker
http://www.youtube.com/watch?v=21t7gL7FcQM
Te имат и много сладурска фотосесия

1 2 3 4 5 6

Idan Raichel Project - Todas las Palabras

Виж целия пост
# 258
Тази е една от любимите ми песни въобще. И е на испански!  Heart Eyes


Idan Raichel - Shuvi El Beiti (Come Back to My Home)



Tuon, по повод сайтовете: то не бяха точно жълти (оправдания  Laughing ), повечето бяха статии със снимки от разни партита и т.н. Имам си папка с хубави снимки вече. Blush Fangirling.  Blush
Виж целия пост
# 259
Понеже по-нагоре споменахме Ошри, се сетих за един филм с негово участие, който не е представен досега тук :

Lebanon
http://www.imdb.com/title/tt1483831/

June, 1982 - The First Lebanon War. A lone tank and a paratroopers platoon are dispatched to search a hostile town - a simple mission that turns into a nightmare. The four members of a tank crew find themselves in a violent situation that they cannot contain. Motivated by fear and the basic instinct of survival, they desperately try not to lose themselves in the chaos of war.



Гледайте го, нищо няма да загубите.
Виж целия пост
# 260

Виж целия пост
# 261
1000x

Виж целия пост
# 262
ШАБАТ ШАЛОМ!

Виж целия пост
# 263
ГЛЕДАЙТЕ ТОЗИ ФИЛМ Operation Grandma (Mivtza Savta) 1999

Това е една хубава, разпускаща комедия, много оригинална и забавна. Не умрях да се хиля, но си заслужава.

Виж целия пост
# 264


Основан на последната изповед на Адолф Айхман, която той прави преди екзекуцията си в Израел, пред младият полицай капитан Авнер Лес. Айхман разказва за миналото си на архитект на хитлеровият план за "окончателното решение".  Пленен от агенти на израелското разузнаване в Аржентина, 15 години след края на Втората Световна Война, Айхман - най-търсеният човек на света трябва да бъде пречупен, за да бъде разкрита истината. Докато светът чака, двама мъже трябва да се изправят един срещу друг в битка на решителността и волята, резултатът от която ще промени една нация завинаги.

Доста мислех дали да го публикувам "Eichmann (2007)". Изгледах го и самите актьори нещо...както и да е. Както и да го направят...!
Виж целия пост
# 265
И аз да сложа филм Mr. Green
Japan Japan


Интересен е,особено ако ви се ходи в Япония.
Виж целия пост
# 266

Виж целия пост
# 267

Виж целия пост
# 268

Виж целия пост
# 269

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия