КИНО ОТ ИЗРАЕЛ

  • 51 228
  • 681
# 285
Наоми Шемер - Йерушалаим шель захав, песента, която е възприета като втори национален Химн на Израел след "hатиква", песента, която топли сърцата на милиони по целия свят, топли и моето сърце Heart Eyes

Виж целия пост
# 286
^ Хубаво!  Simple Smile

Относто Lemon Popsicle грешката беше моя, успях да изгледам първата част, която беше с ужасно качество  Tired и сега дърпам трета. Имах време и за Le petite Jerusalem - от двата той ми хареса повече.

Гледала съм и Girafot:
http://www.imdb.com/title/tt0295281/
Мисля, че ще трябва да го гледам пак, не съм сигурна, че схванах идеята.  Shocked



За разлика от него, много харесах Noodle.
Мили Авитал и Алон Абутбул са познати имена от каста.
http://www.imdb.com/title/tt0892332/


At thirty-seven, Miri is a twice-widowed, El Al flight attendant. Her well-regulated existence is suddenly turned upside down by an abandoned Chinese boy ...
Виж целия пост
# 287

Виж целия пост
# 288

Виж целия пост
# 289

Виж целия пост
# 290

Виж целия пост
# 291

Виж целия пост
# 292

Виж целия пост
# 293

Виж целия пост
# 294

Виж целия пост
# 295



И ремиксът,който на мен ми харесва повече Party
http://www.youtube.com/watch?v=4C8c-vGKvR4
Виж целия пост
# 296
ШАБАТ ШАЛОМ!

Виж целия пост
# 297
Този път името си го пише на клипа, няма да питам. Grinning


От мен нещо тематично:

And when the night time comes
There is no place around this earth
That could make me feel like i do

I could never leave
I could never leave
Tel Aviv





                             ~~~~~
Idan Raichel има още една песен на испански, обаче не намирам линк в ютюб. The Idan Raichel Project- Cada Día във vbox7 . Знам, че при вас се отваря супер бавно, но в ютюб намирам само кавър версия от Roni Dalumi, където изпълнението е просто ужасно. Tired
Виж целия пост
# 298
На мен ми харесва изпълнението на Рони. Mr. Green
Сигурно знаете, че Roni Dalumi, която е победител в Kokhav Nolad 7 се гаджоса с победителя от сезон 5 - Boaz Mauda.Той представи Израел на Евровизия 2008 с песен на Dana International и достигна до 9 място на финала, което и е най-доброто представяне на страната в последните години.
 Blush И аз надничам в клюкарските сайтове Laughing


Виж целия пост
# 299
^ No way!  Shocked Seriously, no way that!

А пък вчера Chen Aharoni беше качил нови снимки във фейсбук - от Лондон. Mr. Green

achad

shtayim




http://www.youtube.com/watch?v=d7lUjT_Z45k&feature=player_profilepage

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия