Честит рожден ден - пеем дружно в хор за Майския отбор

  • 67 861
  • 738
# 570
 newsm67   Честит рожден ден на Мила! Да е здрава, красива, щастлива и да получи най, най- хубавите подаръци днес. Весел празник! newsm67

Аз купих подаръците за Никита за другата събота- тя си поръча winx- толкова много феи имаме,но тя пак иска феи и кончета. Също и взех едно за рисуване и оцветяване с пясък и 3д флумастри за дрехи. Роклята е пдоарък от баба и.
Децата много с ерадват на късите ръкави и въобще на по-леките дрехи. Но пижамите с къс ръкав още не са ги подносили.
В детската градина влизам почти всеки път, когато черпим за имен ден или за рожден ден. Купувам детска торта със сертификат, а за детето има подарък книжка. Преди купувах балони, свирки за градината, но като видях веднъж, че ги дигнаха на високо и не искаха да надуваме балони и спрях да купувам такива неща.
Виж целия пост
# 571
честито! честито! да е здрава и засмяна през цялата година, а лятото да е весело, щураво и приключенско!
друг има ли днес? мъзри ме да отворя 1ва страничка и да видя списъска;
ако има, да се чувства поздравен и най-сърдечно благопожелан!

да, мислех си и аз същото за балоните и свирките. може би шапка и домино е по-удобно за г-жите  newsm78

нашето парти вчера мина чудесно. градушката забуха 15 минути след като си тръгнаха гостите. не знам как точно родителите са успели да приспят децата си вечерта - камен си поръча шоколадова торта ('ама голяма!'), шоколадови къп-кейкчета и шоколадови кремчета. последните 4 дни през ръцете ми минаха почти 5 кила шоколад и всичко се изяде, та не ще да са заспали лесно децата  Mr. Green

инак беше забавно - филков разпъна новата палатка (, с която ще ходим на къмпинг в гърция) и децата много й се кефиха - сума ти народ, сума ти време изкара в 'палата'; имаше батутче, пясъчник за най-малките и тройна люлка + дървената къщичка в градината + клоун + 2ма помощници (от театралната школа), та децата като цяло бяха неутрализирани и родителите май отдъхнаха, хапнаха и попиха на спокойствие. аз лично съм доволна, моите деца също, и се надявам и гостите да са доволни.
рапорт даден!  bowuu

а, забравих да кажа, че имаме 5 комплекта активни карти  Mr. Green
Виж целия пост
# 572
честит празник на даяна и нели! лятото да им донесе много приключения и усмивки!
Виж целия пост
# 573
Честит празник мили майчета! Бъдете ни живи и здрави!  bouquet
Виж целия пост
# 574
Честит рожден ден на Даяна, жива и здрава. Вчера ги видяхме с Мишел с баба и дядо на батута пред Народния театър.
Честито на всички рожденци от предходните дни. Много щастливи и здравички!
все още нищо не мога да реша за този РД- оказа се че заради празниците наистина никой няма да е в СФ. Затова все повече си мисля, че ще направим домашен празник с приятелски деца и това ще да е. За в детската - реших и аз да направя картонена торта - приготвих си шаблончето ...
Приятна седмица!
Виж целия пост
# 575
Честито на всички рожденници! Да са здрави и усмихнати!   bouquet
Виж целия пост
# 576
Минавам да ви благодаря за милите пожелания  Hug, скоро ще кача снимки да ни видите пораснали. Партито в манастира "Св.Мина" се получи повече от задоволително, времето също беше с нас- чак като се прибрахме заваля. Мила хем си беше поръчала дрехи, хем се разочарова, че само дрехи й подаряваха, но поне пък попълнихме летния гардероб. Е имаше и играчки де...

Ето и  обещаните снимки: https://plus.google.com/photos/104703769611831897292/albums/5739 … y=CJno0drK2YLz5QE
Виж целия пост
# 577
Честито на Мила на патерици! Купона наистина се е получил!

Честито и на мойто чаве, деня беше дълъг и уморителен. Връщаме се и от рожден ден - не нашият  Laughing

supermama да за съжаление е така покрай празници - нали и двете чавета са покрай дълги почивни дни ... та знам ... И хм ... не са ми докладвали за срещата, утре ще разпитам  Rolling Eyes Бяха да гледат парада и Даяна е разочарована че е нямало танкове  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 578
танковете да дойдат!  Laughing

Поздрави на порасналите Мила и Даяня от нас с Мила!  Hug Да растат здрави и щастливи!   bouquet  bouquet Да сте здрави и вие Мая и Нели, че да им се радвате и да си ги обичате.  Hug Hug
Маичка, много са ти сладки маймунките.


Ние сме в Дъблин, но като за разкош с Борката се тръшнахме болни, а и времето ни е едно...
РД-то го организирах преди да заминем в една конна база в Княжево, да видим как ще мине, после ще докладвам.

а, забравих да кажа, че имаме 5 комплекта активни карти  Mr. Green
сега, ако ми кажеш и какви са тези активни карти?  Embarassed

Виж целия пост
# 579
Добро утро!
Ехе, минаха си пет годинки вече, откакто се заформи отбора на майските ни дечица Crazy Да са ни живи и здрави!
Още не сме решили къде и кога ще празнуваме на Мирелка РД, нто и време не остана , направо съм много зле с организацията тази година. За картонената торта в градината е ясно, имам я от миналата година, ще я допълня само с липсващите "парчета" Heart Eyes

Кандидатствахме за детска градина и за малката, стискайте палци да  я приемат, ползваме предимство, че каката ни е в тази градина, това малко ме успокоява , но не видя ли резултат, няма да се успокоя.
Честит рожден ден на Мира и Габи! Честито на всички празнуващи днес, бъдете щастливи мили дечица!  ura
Виж целия пост
# 580
честито на мира и габи! да са много мирни и много габриелни!  Wink

дъблинннн? ехааа! що не ме 'зехте да ви нося багажа като шерп - щях и с палмово листо да ви вея, ако се сгорещите, и чадъра да ви държа, ако завали  Mr. Green

стискам палци на всеки във връзка с детско-градинските трепети. мен сега ме тресат първолачески такива - петра ще бъде в първи клас тая есен и беше едно чудене, маене, обикаляне, гледане на сгради, четене на теми, търсене на контакти, впечатления... избрахме, подадохме и се надявам да приемат детето. пък дано не сме сбъркали твърде в избора си. филков често казва, че каквото и да направим като родели, все ще е грешно...

активни кари - много популярни в обкръжението ни поне от 2 години. в неделя след партито си мислех, че картите, които аз подарих за първи път на едно яворче преди 2 години, нищо чудно сега да са се върнали при нас съвсем същите, ама минали през няколко семейства преди това. не че има лошо. вещите трябва да се рециклират! ако на някой нещо не му трябва, туй не значи, че на друг същото нещо също не му трябва - може за другия нещото да е съкровище. но тия карти ми идват в повечеко, честно казано. аз лично съм купувала 3 различни комплекта за моите деца и сега получихме още 5. лошото в цялата работа е, че не обичам да пре-подярвам подаръци и затова няма как и да ги шътна някъде за рожден ден на някое дете. ще си ги държим, подмятаме и амортизираме. ето ги: https://www.google.bg/search?q=%D0%B0%D0%BA%D1%82%D0%B8%D0%B2%D0 … =1280&bih=685
готини са, така че ако нямате, си купет поне един комплект - има ги навсякъде - в книжарници, по будки, в бензиностанции. идеята е, че върху картите се рисува с изтриваем маркер според заданието - свързват се точки, минава се пре злабиринт, очертават се фигури - каквото там е условието;
Виж целия пост
# 581
И на нас ни подариха такива карти и много се забавлява Борко,само дето трябва да му чета какво да прави по тях и той се справя перфектно.Лошото е  ,че Любов иска да пише по тях с химикал. Laughing
Виж целия пост
# 582
Да са живи и здрави Мира и Габи!

А за Дъблин - ако на Майчето и тежи багажа - аз ще дойда да и помага  Rolling Eyes

p.s. може да отворим борса за размяна на играчки  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 583
Честит ден на Мира и Габи

Димана пък не я приеха в ясла за септември, надявам се скоро да се похваля с новина, иначе не ми се мисли какво ще правим Rolling Eyes
Виж целия пост
# 584
ЧРД на Мира и на Габи, прекрасно детство им желая!
Мая, това с яслата е гадно, малката не ползва ли предимство от каката.
Безобразие е това с яслите #2gunfire 8000 деца навън - а родителите скоро безработни.... #Cussing out
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия