Честит рожден ден на Мила! Да е здрава, красива, щастлива и да получи най, най- хубавите подаръци днес. Весел празник!
Аз купих подаръците за Никита за другата събота- тя си поръча winx- толкова много феи имаме,но тя пак иска феи и кончета. Също и взех едно за рисуване и оцветяване с пясък и 3д флумастри за дрехи. Роклята е пдоарък от баба и.
Децата много с ерадват на късите ръкави и въобще на по-леките дрехи. Но пижамите с къс ръкав още не са ги подносили.
В детската градина влизам почти всеки път, когато черпим за имен ден или за рожден ден. Купувам детска торта със сертификат, а за детето има подарък книжка. Преди купувах балони, свирки за градината, но като видях веднъж, че ги дигнаха на високо и не искаха да надуваме балони и спрях да купувам такива неща.


, скоро ще кача снимки да ни видите пораснали. Партито в манастира "Св.Мина" се получи повече от задоволително, времето също беше с нас- чак като се прибрахме заваля. Мила хем си беше поръчала дрехи, хем се разочарова, че само дрехи й подаряваха, но поне пък попълнихме летния гардероб. Е имаше и играчки де...
Да са ни живи и здрави!


8000 деца навън - а родителите скоро безработни....