ФУТБОЛНИ фенове ..::11::..

  • 21 661
  • 754
# 135
Айде да спрете да си пожелавате гол заШалке,молим,молим
Виж целия пост
# 136
Много отдавна се подстрига Митето Simple Smile Ама Вени, те и да вкарат, МЮ пак се класират Simple Smile
Виж целия пост
# 137
Ух, засада...
Виж целия пост
# 138
Немците обаче стоят много добре на терена, браво на тях. Заслужено стигнаха до тук.
Виж целия пост
# 139
Е, тоя път нямаше засада...
Виж целия пост
# 140
Мале, поискахте гол - на ви два, нищо, че първия не го зачетоха  bowuu!
Виж целия пост
# 141
Виж целия пост
# 142


Виж целия пост
# 143
Дю, к'во се радваш? Ще ви ушием вратата на финала.  hahaha
Виж целия пост
# 144
Недей рИва, Барса ще им скъса шортите после  Mr. Green!
Виж целия пост
# 145
Е, много голове паднаха...  ooooh!
Виж целия пост
# 146
Само едно не им харесвам на Шалке, много се кумят пред вратата, чудят се кво да правят... Иначе са супер.
Виж целия пост
# 147
Недей рИва, Барса ще им скъса шортите после  Mr. Green!

Тъй е, Вени, тъй е.  hahaha
Виж целия пост
# 148
Ужас! Напих се((((( кофти за немците, но и аз се надявам на Барса, въпреки, че Ман Ю ще вземе ШЛ
Виж целия пост
# 149
Е, браво на Бербатов, че не се полакоми  Peace!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия