ФУТБОЛНИ фенове ..::11::..

  • 21 661
  • 754
# 375
Ми свърши) сега се надявам поне моите сините тук да понабият оранжАвите  Mr. Green
Ай наздраве  Drunk
Виж целия пост
# 376
Аз преминах на Барса-Еспаньол и съм още по-щастлива. 
Виж целия пост
# 377
Хубаво е да се гледа от положителната страна на нещата и в този ред на мисли и аз съм доволна. Бяхме на 15 (петнайсе) точки след Манчестър Юнайред и стигнахме до положение, в което 1 мач можеше да ни направи шампиони. И в крайна сметка ще сме вице-шампиони и ще имаме медалчета  Grinning
Браво на Юнайтед, заслужаваха победата! Колкото и да ми е трудно да го призная!  Tired
Виж целия пост
# 378
ауууу Саркиии, таквази розовка си прелест  Crazy

Верно, че днес играят Литекс- Левски  Sunglasses
Виж целия пост
# 379
Много динамичен мач и за двата отбора, браво. Поздравления за Юнайтед, сега могат спокойно да се съсредоточат за финала. Поздравления и за Челси, малко не им достигна да дублират титлата, следващият сезон повече..  Simple Smile  
Виж целия пост
# 380
На мен ми хареса мача. И двата отбора играха здраво. Имаха си положенията и спокойно можеше да завърши и равен.
Виж целия пост
# 381
Аз преминах на Барса-Еспаньол и съм още по-щастлива. 

и как е конкуренцията  Laughing
Виж целия пост
# 382
Аз преминах на Барса-Еспаньол и съм още по-щастлива. 
и как е конкуренцията  Laughing
Joy Joy
Виж целия пост
# 383
Конкуренцията хич не се напъва.

Докато пиша и те вкараха.  hahaha
Виж целия пост
# 384
Честито на Анели, Сарк, Дю и Гри.  Hug
Ще преглътна фенската си гордост и ще си призная - по-добри бяхте. И аз съм доволна -  имайки предвид, че бяхме отписали титлата доста отдавна,  и това е нещо.
Но сезона си е провал отвсякъде - шампиони, а тази година без нито една купа. Анчелоти е съвсем неадекватен вече, направо е смешно.

Е, наздраве и дано поне следващия мач сините бият.
Виж целия пост
# 385
Анчелоти не го харесвам въобще като треньор.....Не го харесвах и в Милан.......
Виж целия пост
# 386
Маме, те Милан за това станаха шампиони, щото Анчелоти не ги води  Joy Joy
Виж целия пост
# 387
И само Левски алееееееееееееееееееее



айде дано имаме повод за радост  Laughing
Виж целия пост
# 388
Бар-са! Бар-са!  2:0.  Mr. Green
Виж целия пост
# 389
миииииии.....БИ-РА! БИ-РА!

В Барса вече и защитниците почнаха да вкарват Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия